Jump to content
Dogomania

Funia - maleńka sunia Orzechowców. Ma dom !!!


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś zadzwoniła do mnie Pani, która jakiś czas temu adoptowała staruszka Snoopiego z Dogo. Wczoraj odeszła jej 14-letnia sunia Vera..:-(
Pani prosiła mnie, abym znalazła dla niej pieska, który zająłby jej miejsce. Jutro pokaże jej Funię.. Mam nadzieję, że się zdecyduje. Jest tylko jedno pytanie.. Jak Funia reaguje na koty? Aha, no i jeszcze jedno.. Ta Pani jest z Poznania.. Jak wyglądałaby sprawa transportu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lovefigaro']Dziś zadzwoniła do mnie Pani, która jakiś czas temu adoptowała staruszka Snoopiego z Dogo. Wczoraj odeszła jej 14-letnia sunia Vera..:-(
Pani prosiła mnie, abym znalazła dla niej pieska, który zająłby jej miejsce. Jutro pokaże jej Funię.. Mam nadzieję, że się zdecyduje. Jest tylko jedno pytanie.. Jak Funia reaguje na koty? Aha, no i jeszcze jedno.. Ta Pani jest z Poznania.. Jak wyglądałaby sprawa transportu?[/quote]

Tylko żeby ten domek był pewny..... bo w przeszłości róznie to bywało. To kawał drogi do Poznania, żeby się nie okazało że sunia przyjedzie a domku nie będzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nicol']Tylko żeby ten domek był pewny..... bo w przeszłości róznie to bywało. To kawał drogi do Poznania, żeby się nie okazało że sunia przyjedzie a domku nie będzie[/quote]

To jest Pani, która adoptowała Snoopiego, więc domek super i bardzo pewny. Tzn będzie pewny, jeśli ta Pani się na Funię zdecyduje. Dziś o 14 będę się z nią widzieć i pokaże jej zdjęcia kilku psiaków z Dogo. Mówiąc o przeszłości masz na myśli Lusię? Nie wiem, dlaczego każdy mi to wypomina.. To nie jest moją winą, że Lusia wróciła z nieudanej adopcji.. A po drugie.. Czytając kolejne watki na Dogo, widzę, że więcej psiaków wraca.. Wiem, że to nieprzyjemne, ale nie jesteśmy w stanie niczego przewidzieć..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']Dziennik Metro >>>> [URL="http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/oddam-do-adopcji/psy/?&add=1452"]KLIK[/URL]
Hodowcy.com >>>>>[URL="http://www.hodowcy.com.pl/1420"]KLIK[/URL]

powodzenia maleńka :loveu:[/quote]

Ewuniu dziekuję ci bardzo za ogłoszenia naszej Funieczki...:buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lovefigaro']To jest Pani, która adoptowała Snoopiego, więc domek super i bardzo pewny. Tzn będzie pewny, jeśli ta Pani się na Funię zdecyduje. Dziś o 14 będę się z nią widzieć i pokaże jej zdjęcia kilku psiaków z Dogo. Mówiąc o przeszłości masz na myśli Lusię? Nie wiem, dlaczego każdy mi to wypomina.. To nie jest moją winą, że Lusia wróciła z nieudanej adopcji.. A po drugie.. Czytając kolejne watki na Dogo, widzę, że więcej psiaków wraca.. Wiem, że to nieprzyjemne, ale nie jesteśmy w stanie niczego przewidzieć..[/QUOTE]
Lusia i Kasia moja kochana. Ty sié nadajesz na czarne kwiatki a nie kolejne "domy" oferowac. Tobie ani przez Ciebie, to juz nikt nie powinien psów wydawac, ja pierwsza ich o tym poinformujé.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Lusia i Kasia moja kochana. Ty sié nadajesz na czarne kwiatki a nie kolejne "domy" oferowac. Tobie ani przez Ciebie, to juz nikt nie powinien psów wydawac, ja pierwsza ich o tym poinformujé.[/quote]

Jeżeli poprawi ci to nastrój, to możesz osobiście mnie tam dopisać..
Tylko nie wiem, co się zmieni..? Na pewno jedno.. Funia jeszcze długo posiedzi za kratami.. Ale widać twoim zdaniem to dla niej lepsze miejsce niż kochający dom..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lovefigaro']Jeżeli poprawi ci to nastrój, to możesz osobiście mnie tam dopisać..
Tylko nie wiem, co się zmieni..? Na pewno jedno.. Funia jeszcze długo posiedzi za kratami.. Ale widać twoim zdaniem to dla niej lepsze miejsce niż kochający dom..[/QUOTE]
Sluchaj, moze sié jeszcze zrehabilitujesz. Nie zalezy mi zeby dogomaniaków ubywalo, ale trzeba dbac zeby to byli ludzie odpowiedzialni.

Moze razem uda nam sié pomóc psom, ale musimy wiedzic dokladnie na czym stoimy. Na poczátek podaj dziewczynom kontakt do domku, zeby mogly zorganizowac ewentualná wizyté przedadopcyjná, jesli rozmowy dojdá do skutku.

Cieszé sié dla Funi i jesli to by wypalilo- to super, moze potem uda sié cos znalezc i dla malej suni Kasi, bo to jej jestes winna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dena']wiesz co to zmieni????
to, że nie przyjadą do Ciebie psy, które niby chcesz wziąć na tymczas..a których nie bierzesz. i nie będą one lądowały u innych ludzi, którzy ich do Poznania dla siebie nie ściągali.
Bo niestety takie sytuacje miały miejsce i mają nadal.
Tylko, że Ty chyba o nich zapomniałaś.[/quote]

Nie wiem, skąd Ty się w ogóle urwałaś, ale może zanim kolejny raz wypowiesz się w tej sprawie przeczytaj kolejno [COLOR=red][U]DOKŁADNIE[/U][/COLOR] wątki Foksia, Lusi i Snoopiego, czyli psów, w których adopcji brałam udział..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...