Jump to content
Dogomania

Porzucony szczeniaczek - suczka szuka domu,chociaż dt!!! - Domek już jest!!!


lunarmermaid

Recommended Posts

Przedwczoraj podczas spceru z dzieckiem znalazłam suczkę.Ma ok.2-ch miesięcy.Najprawdopodobniej ktoś ją wyrzucił,bo psiak jest czyściutki,nie zapchlony,nie zagłodzony.Nie jest jeszcze nauczona wychodzić za swoimi potrzebami,załatwia się w domu,ale jest przecież jeszcze malutka.Niestety nikt się do niej nie przyznaje,więc szukamy dla niej domku.Nie może u mnie zostać bo mam już psa,drugiego na tymczasie. Obie moje suczki bardzo gonią malutką a ja nie mogę,z racji dziecka, cały czas jej pilnować.Boję się,żeby jej nie pogryzły.Zamknąć jej też nie można,bo suczka bardzo płacze wtedy za człowiekiem.
Suczka jest w Jaworznie.

[B]Szukamy pilnie domku!!![/B]

Zdjęcia suczki na watku o mojej tymczasowiczce,str.18 ,post 177 ( nie umiem jeszcze wklejać zdjęć).
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10254149[/URL]

[B]Bardzo prosimy o pomoc dla malutkiej.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że ciężko jest znaleźć domek lub nawet dt dla psiaka, nawet szczeniaka. Ja od trzech miesięcy szukam domku dla szczeniaka.
Postaraj się jednak ją wypromować, musisz ciągle podnosić wątek, aby utrzymywał się na pierwszej stronie. Poza tym zrób jej ogłoszenia. Proponuję allegro, alegratka, dwukropek, 4lapy, gumtree, krakvet, animalia i każdy inny serwis z ogłoszeniami. Może zrób też ogłoszenia, wydrukuj i wywieś, gdzie się da. Możesz też dać ogłoszenie do lokalnej prasy.
Aby pies znalazł dom, musi go zobaczyć jak najwięcej osób.
Radzę też zmienić tytuł wątku na bardziej tragiczny, np: Szczeniak - sunia znaleziona na ulicy, grozi jej schronisko, PILNIE szukamy DT!!! Na wątki o tragicznych tytułach wchodzi więcej osób.

Jeśli możesz przetrzymać sunię, postaraj się to zrobić jak najdłużej. Schronisko dla szczeniaka to pewna śmierć. Szczeniaki łapią wszystkie zarazki i niestety kończy się dla nich często tragicznie. Nie wspomnę już o ich psychice.


PS - Poza tym zbliżają się wakacje, a to kiepski moment na szukanie domu dla psa, ludzie myślą o wakacjach, urlopach, a nie o psie i sprzątaniu po nim. Niestety tak jest. Nawet w schroniskach adopcje zamierają. Musisz uzbroić się w cierpliwość.

Link to comment
Share on other sites

przeciez te n watek jest dopiero drugi dzien. Czemu juz pogrozki ze pojdzie do schronu?? Nam praca nad znalezieniem domu tez zajmuje troche czasu. Sami tu wszyscy jestesmy zapsieni, ja mam 6!! trzy z nich mialy byc tymczasem!! i nie odwoze ich do schronu choc nie jest mi latwo.
Trzeba by wkleic zdjecia na ten watek... szczeniora szybko ktos przygarnie :-)

Link to comment
Share on other sites

Niestety ale do popołudnia jestem sama i nie mam możliwości pilnowania suczki i zajmowania się 6-cio miesięcznym dzieckiem.Dodatkowo sunia wskakuje małej do łóżka a jak jest rozbrykana to może ją ugryżć a taki maluch się nie obroni.Jak ją zamknę to potwornie skomli....zamknięty krąg się robi...

Link to comment
Share on other sites

Moja córka przepytała całą szkołę - wiadomo dzieci lubią szczeniaki.Ale o tym nikt nic nie wie.Chyba ktoś go tu przywiózł i wyrzucił,bo na spacerze też nie reagował na żaden dom.Koleżanka córki ma się zastanowić,będę wiedzieć jutro.A jak nie no to chyba pójdzie do SM.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...