Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

Justys95 napisał(a):
GdZie siĘ PodzIaŁ mÓj poSt? :placz: Nie chce mi się znów pisać, więc powiem jedynie, że fajowe foty :cool3: :loveu:


Biedny zaginiony post :diabloti:

deer_1987 napisał(a):
Piekne obie mordki :D


Dziękujemy :D

Posted

dadiii napisał(a):
wszystkiego naj naj naj w nowym roku :)


Nawzajem :multi::multi:
Dziękuję wszystkim :D

Psy całkiem dobrze zniosły fajerwerki - nawet u nas nie było tak bardzo słychać ;)

Koło południa będą fotki :cool3:

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...