Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

anitaaa i bartis napisał(a):
jaka malusia słodka była :loveu::loveu:


Pozory mylą :diabloti: Gryzoń mały to był :diabloti: Teraz trochę wyrosła z tego :eviltong:

Posted

Dziękujemy wszystkim i witamy się :loveu:

Potem może będą jakieś fotki :eviltong:
A jak nie to jutro :cool3:

Asiu mamy jeszcze tą obrożę i jeszcze dobra na Neskę :cool3:

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...