Jump to content
Dogomania

♥ Sonia - let it snow! ;)


LadyK

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER]Nie wiem jakim cudem się usunęły wszystkie zdjęcia z konta na photobucket'cie :mad: I teraz zamiast zdjęć w galerii wyświetla się obrazek, że nie ma takiego zdjęcia :mad: Zostały tylko te, które były linkowane na czym innym :cool1::shake:

W najbliższym czasie założę "ciąg dalszy" galerii, bo nie mam czasu poprawiać wszystkich postów ze zdjęciami, a teraz takie pustki tu :shake::shake:

Więc będzie nowa galeria, a tą proszę [B]moderatora o zamknięcie.[/B]

Nowa galeria:
[url=http://www.dogomania.pl/forum/f80/neska-sonia-cd-133674]Neska & Sonia. cd - Dogomania Forum[/url][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]Nic z tego , jeden użytkownik = jedna galeria.Jeśli nawet tą zamknę , nie możesz założyć kolejnej.Jeśli to zrobisz , nowa galeria zostanie usunięta , a Ty dostaniesz bana.[/B][/COLOR]
Takie są zasady na foto blogach.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]Nic z tego , mogę TĄ galerie przenieść na owczarki lub spaniele .. na życzenie gospodarza tego foto bloga.
Dogomania , to nie piaskownica ....
W niejednej galerii poznikały zdjęcia , wina serwerów , nie dogomanii ......
Więc radzę sobie przemyśleć czy się opłaca , otwierać NOWE galerie .... bo stara się znudziła.
I proszę takie sprawy/prośby zgłaszać na PW do moderatorów , a nie pisać w temacie.To ułatwi i życie userom i modom ....
Skoro tu padła prośba , dlatego odpowiadam TU , a nie na PW.
Tematu na razie nie zamykam , no chyba że Owczarkowa już nie chce mieć galerii na foto blogu czy na galeriach w grupach.
Ma chwilę , na zastanowienie się nad tym :)


[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...