Jump to content
Dogomania

Griso bez łapki - nie szuka już domu - on go ma - najwspanialszy u Wiosny:):):)


ocelot

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ocelot']Emilka po połowie z transport?

My coś już na koncie Henia mamy;)[/QUOTE]
No chétnie, tylko ja myslalam ze to Hienek ma dalej i chcialam Wam ulzyc, a tu Benio pojechal pierwszy, czyli Benio mial dalej. To lepiej sprawdzcie ile tej nadróbki, bo jak znaczna, to ja zaplacé wiécej.

Link to comment
Share on other sites

Wpłaciłbym coś dla Hienka bezpośrednio, ale jestem kompletnie spłukany. Sporo zwierzakowych wydatków, a najwięcej ze znalezioną sunią.
Może Hienek się nie obrazi, jak wskażę ten wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112867[/URL]
Może ktoś przypadkowo będzie miał jakiś pomysł:shake:

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy ;)

Wczoraj już się nawet nie odezwałam, bo wróciliśmy późnym popołudniem, a tu trzeba było jeszcze przy reszcie psiaków porobić, koniem się pozajmować, i na komputer nawet nie chciałam patrzeć..

Odebraliśmy najpierw Bennego, ale o nim pisać będę bezpośrednio w jego wątku. Wracając pojechaliśmy do Tomaszowa, gdzie - przyznać muszę - schronisko zrobiło na mnie miłe wrażenie - w porównaniu z innymi schroniskami, jakie miałam okazję oglądać, jest to zadbane, ładne miejsce, psy mają duże, czyste boksy i wszystko wygląda naprawdę dobrze.

Odebraliśmy Heńka, chwilkę jeszcze spędzając w biurze.

Sam Hienek - cudowny :loveu:
Jest bez porównania piękniejszy, milszy i kochańszy, niż na zdjęciach - aczkolwiek nie chcę absolutnie źle zdjęć ocenić ;)
W samochodzie wpakował mi się na kolana, bo przecież czemu miałby jechać na dole pod nogami ? Miły, na prawdę uroczy psiak :)

Zrobił też na mnie wrażenie młodością - wiedziałam, że to młodziak, ale od niego aż bije szczenięcość, taka radość ;)

I najważniejsze - łapka - nie używana jej, troszkę opiera się jedynie na nadgarstku, ale nie na stopie. W ciągu kilku dni będziemy u weta i zrobimy prześwietlenie, zobaczymy, jakie będą dalsze możliwości.

Jest wykastrowany, choć jeszcze nie zaszczepiony.

Zdjęcia wstawię, gdy będę miała więcej czasu - dziś i jutro nie sądzę, aby się to udało, ale w przyszłym tygodniu na pewno.

Link to comment
Share on other sites

Całkowicie się zgadzam co do zdjęć, one nie pokazują urody i uroku Henia;)

A ma go bardzo dużo;) Młodziutki jest... dlatego tak bardzo chcę, żeby dostał szansę na normalne, bezpieczne i szczęśliwe życie...

czekamy na wizytę u weta, wtedy będziemy wiedzieć jakie rokowania i jakie fundusze są nam potrzebne, oby nie duże

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...