Jump to content
Dogomania

Klubowa Wyżłów + Krajowa Psów Myśliwskich 24.08.2008 Piotrków Trybunalski


sylrwia

Recommended Posts

Ja dzwoniłam do nich wcześniej w tej sprawie.. Potwierdzeniem jest ten mail,który otrzymujesz zaraz po wysłaniu zgłoszenia przez związkową stronkę. Mail ten zawiera wszystkie dane psa oraz zgłaszającego
A że wystawa dopiero 24 to mają jeszcze dużo czasu na rozesanie wszystkiego pocztą :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My jeszcze potwierdzenia nie mamy :roll:
Wcześniej naliczyłam chyba z 6 czy 7 konkurentów, którzy moim zdaniem mieli być "na 100%" na tej wystawie i szczerze mowiac podchodziłam "na luzie"...

A teraz okazuje sie, ze konkurent jest tylko jeden!!!! No zwariuje z ciekawości :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']My jeszcze potwierdzenia nie mamy :roll:
Wcześniej naliczyłam chyba z 6 czy 7 konkurentów, którzy moim zdaniem mieli być "na 100%" na tej wystawie i szczerze mowiac podchodziłam "na luzie"...

A teraz okazuje sie, ze konkurent jest tylko jeden!!!! No zwariuje z ciekawości :diabloti::diabloti:[/quote]

My tez liczylismy na spora konkurencje a tu klapa tylko jeden rywal, tak nie powinno byc na klubowce, w koncu to powinna byc najlepiej obsadzona wystawa na wygranej ktorej kazdemy powinno zalezec:angryy:

Juz sie nie mozemy doczekac, cztery tygodnie przerwy to wieczność:)
Za to troszki sie nabiegam bo tym razem Lucky nie bedzie sam tylko z rodzinka:)

Link to comment
Share on other sites

A czy jakaś dobra duszyczka mogłaby mi skopiować staweczki weimarów? Ja się nie mogę dostać na tę stronę, coś tam koliduje z moim programem od skanera i mi się pokazuje komunikat, że "coś tam coś tam" chce wysłać raport o nieprawidłowościach, a gdy klikam, żeby nie wysyłał, to strona wygasa :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Proszę
Wyżeł Weimarski krótkowłosy (26)
PSY 13 nr kat.
klasa młodzieży (2) 183-184
klasa pośrednia (2) 185-186
klasa otwarta (6) 187-192
klasa championów (3) 193-195

SUKI 13 nr kat.
klasa baby (2) 196-197
klasa młodzieży (1) 198
klasa pośrednia (3) 199-201
klasa otwarta (1) 202
klasa championów (5) 203-207
klasa użytkowa (1) 208

Link to comment
Share on other sites

Stawka na krajówkę
Wyżeł Weimarski krótkowłosy (17)
PSY 11 nr kat.
klasa szczeniąt (1) 193
klasa młodzieży (3) 194-196
klasa pośrednia (1) 197
klasa otwarta (3) 198-200
klasa championów (3) 201-203

SUKI 6 nr kat.
klasa szczeniąt (1) 204
klasa otwarta (2) 205-206
klasa championów (3) 207-209

Link to comment
Share on other sites

Nie ma zasady mowiacej ze pierwsze maja byc angliki, to kwestia jak organizator ustawi plan sedziowania. Faktycznie u nas na wiekszosci wystaw najpierw wchodza angliki.
Mysle jednak ze w Piotrkowie zgodnie z podanym na stronie planem wejda pierwsze irlandy a to ze wzgledu na to iz na sasiednim ringu angliki zaczynaja klase baby i szczeniat a wiec juniory zaczna irlandy zeby umozliwic tym co maja po kilka psow wystawianie bez zakladek.



[quote name='megann']Czy ktoś wie, jak będzie yglądała kolejność wystawiania seterów?
Z rozpiski na stronie Związku pierwsze są irlandy, a jazawsze myśłałam, że pierwsze są setery angielskie. Czy ktoś coś wie na ten temat?
Pozdrawiam
M.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Zapowiada sie ekspresowe sedziowanie:)
tym bardziej ze o 12 ma sie tez rozpoczac krajowka:)

[quote name='Impresja']no faktycznie, sory za pomyłkę, patrzyłam na szczeniaki i baby. W dorosłych pierwsze wchodzą irlandy. Swoją drogą jestem ciekawa nak zamierzeją wysędziować 80 psów do 12.30, bo wtedy chyba mają się zacząć konkurencje hodowlane.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...