Jump to content
Dogomania

GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!


Murka

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ogłosiłam Gacusia jeszcze:
[B][FONT='Arial','sans-serif'][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/wielorasowe/showAdvert1965586.html"][COLOR=#800080]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/wielorasowe/showAdvert1965586.html[/COLOR][/URL][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Czy wszystkie psy wyciagniete ze schroniska musza przejsc przez taaki okres ciszy :hmmmm: I u Rudego, i u Fafika, i u Julci przez pierwszych kilka tygodni nikt sie nie odzywal.[/quote]

No fakt , ze to troche deprymujace ale najważniejsze ze w tym upale Gacula nie siedzi w schronie w ciasnym nagrzanym boksie .........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Może w ramach pocieszenia, napiszę, że to juą wakacje, więc same wiecie...:( A Gacek jest tak piękny, że na pewno znajdzie dom:)[/quote]

Ooooooo, na pewno. Najwyżej "przewakacjuje" u Murków :eviltong:. Świadom swego konta pewnie orzekł, że stać go na dłuuuugi urlop :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Może nie chce wakacjować, ale ludzie nie chcą brać zwierząt, bo wakacje!!! I on zdecydowanie może się podobać![/quote]

Oj, Agusiu troszke wiary ;). Ja wolę mysleć, że on z własnego wyboru jeszcze w holetu jest...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szerman']Ale niedługo powie "do widzenia" swoim klejnotom :diabloti:...
Puma właśnie wygoiła się po sterylizacji, teraz pora na naszego kudłacza. Jutro umawiam się na ciachanie.[/quote]


Dobrze, dobrze...każdy z hotelowiczów musi przez to przejśc. Wyjatków nie ma...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z Kasia, dzisiaj troche lepiej sie czuje, nie ma juz wczorajszego dolka. Kasia liczy, ze w tym tygodniu maluch sie urodzi.
Gdyby ktoras Cioteczka miala chwilke czasu, to prosze zadzwoncie do Kasi, na pewno sie ucieszy, ze o Niej pamietamy :p

W sprawie Gacka byl pierwszy telefon z Tarnowa.
Pani bardzo sie Gacek spodobal, ale ma psa labradora i nie wiadomo
czy sie zgodza. Wazne, ze cos zaczelo sie dziac :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

ja tak się zbieram, aby zadzwonić i cos mi zawsze wyskakuje a potem zapominam i tak w kółko. Ale myslami cały czas jestem przy Murce :loveu:.

Dobrze, ze ktos sie zainteresował Gackiem, choć jesli ta pani ma juz dorosłego labradora to wielkich nadziei sobie nie robię. Nie znam dorosłego labradora, który zaakceptował by innego, dorosłego psa na swoim terenie.
Obym się myliła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...