Jump to content
Dogomania

GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!


Murka

Recommended Posts

Dziękujemy za wpłaty i wsparcie. Jeśli to akurat TE domki, to zyskają bardzo wiele. Gacek ma świetny charakter, zawsze na człowieka reaguje radością. Chociaż energia go rozpiera nie widziałem jeszcze żeby kopał albo demolował. Reaguje na gwizd i jest posłuszny. Świetnie stróżuje. Tylko jedno mam mu za złe, że próbował ustawiać Musię zębami i to dosyć energicznie musiałem go odganiać i teraz nie wychodzi z burymi a tylko z Pumą i Sabą, którą tolerują wszystkie psy. Konkurencji, tj psich samców niestety nie lubi, a z Borysem urządzają sobie zawody na przekrzykiwanie przez siatkę od kojca. Z wyglądu i charakteru to on chyba jakiś terrierek jest?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]
Gacek ma świetny charakter, zawsze na człowieka reaguje radością. Chociaż energia go rozpiera nie widziałem jeszcze żeby kopał albo demolował. [/QUOTE]
Caly czas sie zastanawiam jak on tak dlugo wytrzymal w schronisku :???: bez zmiany charakteru. Odkad siegne pamiecia Gacek lasil sie do ludzi, skakal, cieszyl sie i tak 3 dlugie lata :roll:

A jak u niego z chodzeniem na smyczy, umie?

Link to comment
Share on other sites

U Mureczki i Murczątka wszystko dobrze. Trochę się nudzą i chcą wracać do domu. No i przy każdej okazji proszą o przekazanie pozdrowień wszystkim, którzy o nich ciepło myślą.

Co do Gacka potwierdzają się moje obawy. On nie może chodzić :-o.

Biega. Skacze. Cwałuje. Ale nie chodzi. No, jeszcze czasem siedzi albo leży. Ale żadnych stanów pośrednich. No fakt, na smyczy nie zapiera się i nie wyrywa, dopasowuje się do tempa w jakim się go prowadzi, ale wymuszone się nie liczy :p.

Link to comment
Share on other sites

A tak już na poważnie: od momentu kiedy Murka poszła do szpitala wpłynęły wpłaty na Gacka:
Ulka18 - 50 zł, terra - 70 zł, Ewatr - 50 zł, z bazarku Ulki18 - 22 zł.
Przepraszam za opóźnienia w potwierdzeniu wpłat, kiedy sytuacja już się trochę uspokoiła, Murka musiała mnie nauczyć obsługi konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szerman']Co do Gacka potwierdzają się moje obawy. On nie może chodzić :-o.

Biega. Skacze. Cwałuje. Ale nie chodzi. No, jeszcze czasem siedzi albo leży. Ale żadnych stanów pośrednich. No fakt, na smyczy nie zapiera się i nie wyrywa, dopasowuje się do tempa w jakim się go prowadzi, ale wymuszone się nie liczy :p.[/QUOTE]
To dobrze, ze chociaz na smyczy nie nadaje swojego tempa, a umie sie dostosowac. A poza tymi sytuacjami biega, skacze, bo chyba chce nadrobic te 3 lata niewoli. Ma chlopak temperament :evil_lol:

A jak z psami sie dogaduje? Saba to wiadomo teraupetka wszystkich bid, a inne hotelikowe? Ma swoich ulubiencow?

Link to comment
Share on other sites

Jego pierwszym i podstawowym ulubieńcem jest Borys... :evil_lol:.
A poważnie- wychodzić może ze wszystkimi psami, ale:
Krówek próbował go targać za zadek...:crazyeye:
Fafik nie toleruje innych psów w żadnej postaci...:shake:
Zostają mu do towarzystwa tylko suczki. Generalnie, nie zauważyłem żeby był zaczepny albo agresywny wobec nich, tylko raz, nie wiem dlaczego "przetrzepał" Musię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...