Jump to content
Dogomania

Wrocław.SARUNIA W SWOIM WYMARZONYM DOMKU!


iwa77

Recommended Posts

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]Wiadomości wieczorne:
[/B][SIZE=2]Sarunia śpi koło swojej pańci, całą niedzielę spędziły wylegując się w łóżku (takim to dobrze!!!), jeszcze odsypia schronisko i stresy. Sara jest bardzo fajna, bardzo grzeczna i bardzo kochana:loveu: Poczekajmy jedna jak jej różki urosną:diabloti: Niewątpliwie wybrała sobie Asię na właścicielkę:evil_lol: Czyli ogólnie wszystko jest w najlepszym porządku!!! Tylko patrzeć jak zaczną ją rozpuszczać:evil_lol:[/SIZE]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS]WIADOMOŚCI Z DT:
[/FONT][/SIZE][/B][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Sms od Asi, 9:10, jestem w pracy, Anetka została z Sarą, ku*** jak ja za nią tęsknię!!!:evil_lol:
Rozmawiałam z Anetką, były na długim spacerku, Sara sobie pobiegała, że jest to strzeżone osiedle mogłam sobie pozwolić na to, żeby ją puścić na tym ogrodzonym parkanie, chociaż miałam opory, rewelacyjnie do mnie wraca jednak. Jak chce na spacer a ja leżę to podchodzi i kładzie mi łapki i łepek na brzuch!!! Spi ze mną na łóżku a jak chce się podlizać to liże mnie po buzi!!! Miskę ma cały czas pełną. Ona już u nas zostanie...Z Asią zakochałyśmy się w niej. Chyba dobrze jest jej u nas, już się chyba przyzwyczaiła, krótki mamy ten czas wspólnej asymilacji!!!:evil_lol: najbardziej lubię, jak do mnie podchodzi i każe się głaskac...obawiam się, że rozpuścimy ją do granic niemożliwośc:diabloti:
[/SIZE][/FONT][/SIZE][B]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Wiecie co aż mam łzy w oczach. Saruniu wypracowałaś sobie domek[/quote]
w sumie Dorotko masz rację, dajmy GośkoGośko dziewczynom troszkę czasu jeszcze:p

Niech się lepiej poznają i zobaczą czy wszystko jest i będzie ok, ja wierzę, że jej nie oddadzą!!!:loveu: Wicie co, to chyba tak miało byc z tym całym zamieszaniem!!!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ecci - masz chyba rację , widocznie tak miało być - zamieszanie które być może zmieni się w szczęśliwy finał .
Dziewczyny niech sobie spokojnie przemyślą sprawę , a znając Sarunię ona "wpłynie już po swojemu " na decyzje :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa77']Ecci - masz chyba rację , widocznie tak miało być - zamieszanie które być może zmieni się w szczęśliwy finał .
Dziewczyny niech sobie spokojnie przemyślą sprawę , a znając Sarunię ona "wpłynie już po swojemu " na decyzje :eviltong:[/quote]
Sarunia mądra psica...wie co robi!!! A dziewczyny takie w niej zakochane, jak z Asią rozmawiam to taki melodyjny głos ma gdy o niej mówi!!!

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]WIADOMOŚCI Z DT:[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Sara ma się dobrze, wszystko jest ok, ma się świetnie i nie narzeka, spała dzisiaj z Asią:loveu: Została wykąpana i dziewczyny obcięły jej splątaną sierść.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa77']To nam dziewczynka wypięknieje :multi:[/quote]
nio!!! Będę musiała podjechac do moich laseczek i popstrykac jakies zdjątka...tylko, że ta sesja - agresja zabiera mi ciągle czas!!! Mam 8 egzaminów!!!:placz:

Link to comment
Share on other sites

hehe!!!4 egzaminy mi się pokładają, w dniu i w godzinie!!:placz:Przedterminów niet i koniec, bo "studenci przychodzą i nic nie umiom":placz: Ale jest jeden dobry aspekt dzisiejszego wieczoru...Asia i Sara jedzą kolację przy świecach...Aśce chyba na głowę pada...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="5"]Czyżby to znaczyło , że decyzja zapadła i dziewczyny chcą zaadoptować Sarunię ????????????[/SIZE]

Rozumiem , że ukoronowaniem tej decyzji jest ta kolacja Asi i Sary przy świecach.:razz::megagrin::roflt:


Odnośnie terminu wizyty to pojadę jak wytrzeźwieje , bo z radości muszę się chyba upić. ;):chlup::drinka:

A tak na poważnie - to skontaktuje się z Tobą ECCI i wspólnie ustalimy szczegóły . OKI ?
;)

Link to comment
Share on other sites

no jasne, jeżeli pod telefonem to od jutra od 18, bo mam zajęcia do tej godziny:flaming:
A tak na poważnie to rozmawiałam z Anetą i na nią będzie umowa adopcyjna:cunao:i co najważniejsze, Sara sama bez problemu zostaje w domu przez kilka godzin:Cool!: i w ogóle wszystko jest w najlepszym porządku, jest grzeczna, śpi w łóżku, ma pchły...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...