Jump to content
Dogomania

Wrocław.SARUNIA W SWOIM WYMARZONYM DOMKU!


iwa77

Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aneta mi napisała, że nie odda nam Sary, choćby nie wiem co:evil_lol: Kurcze, ale one się zakochały:loveu::loveu::loveu: A myślałam, że są twarde i że zostanie tylko DT:evil_lol: Chociaż ja wiem, wyśmiewam się, bo Kanulec też miał być u mnie tylko na DT!!! A wczoraj minęło pół roczku jak dupkę u mnie grzeje:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

mam [B]wieści z domku Saruni,
[/B][FONT=Comic Sans MS]Sara ma cieczkę:evil_lol: Poza tym jest ok!!! Kochana ponad wszystko!!! to tyle co udało mi się uzyskać, bo Asia nie mogła rozmawiać, ale co jest najważniejsze, to to, że Saruni pięknie zostaje w domku sama, nawet przez 8 godzin:multi:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ecci']Sara pojechała nad wodę na 2 dni, a co w końcu są wakacje, jak dla Saruni, zasłużone:evil_lol:[/QUOTE]

Teraz całe życie będzie dla Saruni jak wakacje - w końcu ma własny dom i kochających ją ludzi !:p

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS]W nocy rozmawiałam z Asią, :evil_lol: Sara wywakacjowała się za wszystkie czasy, była ze swoimi paniami nad jeziorkiem gdzie się opalała i pływała, gdy jakiś facet oblał dziewczyny wodą i te zaczęły piszczec w niebogłosy, Sara tak wyrwała za kolesiem, aż dziewczyny się bały, że mu coś odgryzie!!! Po kąpieli zawsze suszyła się na ręczniku, nie chciała leżec na piasku:diabloti: cały czas Anetę podsiadała na leżaku:evil_lol: A wieczorem oglądały razem gwiazdy:loveu:taka relacja na szybko, nie miałam czasu wymyslac pięknej historii, a i jak zwykle na koniec znaczące słowa Asi, [B]jejku jaka ona jest kochana!![/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...