Jump to content
Dogomania

Potrzeba już tylko 50zł na transport do DT!! W nowych domkach!!!


Karilka

Recommended Posts

Sznaucerowaty psiczek od godz. 13.00 grzeje doopkę w DT u Wandul66. Jest bardzo fajny, aczkolwiek strasznie wystraszony. Najpierw nie chciał wsiąc do kontenerka, potem nie chciał z niego wysiąśc. W trasie udało mu sie załatwic wszystkie potrzeby :cool3:. Nie wiem czym był karmiony, ale koopa nieładna i straaasznie śmierdząca. Wymiotował robalami.
PILNE dorobaczenie konieczne!!!!!!!!!!!!
Ale jest cudowny. Ktos bedzie miał z niego pociechę na pewno.
Z tego co wiem ma jakies szanse na szybki, dobry dom.
Trzymamy kciuki :kciuki:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Reno2001']Sznaucerowaty psiczek od godz. 13.00 grzeje doopkę w DT u Wandul66. Jest bardzo fajny, aczkolwiek strasznie wystraszony. Najpierw nie chciał wsiąc do kontenerka, potem nie chciał z niego wysiąśc. W trasie udało mu sie załatwic wszystkie potrzeby :cool3:. Nie wiem czym był karmiony, ale koopa nieładna i straaasznie śmierdząca. Wymiotował robalami.
PILNE dorobaczenie konieczne!!!!!!!!!!!!
Ale jest cudowny. Ktos bedzie miał z niego pociechę na pewno.
Z tego co wiem ma jakies szanse na szybki, dobry dom.
Trzymamy kciuki :kciuki:.[/quote]
Szorstki:[U][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a1b7081968b36dfb"][IMG]http://images33.fotosik.pl/256/a1b7081968b36dfbm.jpg[/IMG][/URL][/U]

Link to comment
Share on other sites

A ja sie nieśmiało przypomnę o pieniądze za transport.
Poza 30zł od Tuski nie dostałam nic więcej oprócz deklaracji. A teraz cisza w tej sprawie...
Blokowane są tym samym moje następne transporty, bo ja nie mam tyle pieniędzy, żeby za wszystkie wykładac a potem w nieskończonośc czekac na zwrot.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']A ja sie nieśmiało przypomnę o pieniądze za transport.
Poza 30zł od Tuski nie dostałam nic więcej oprócz deklaracji. A teraz cisza w tej sprawie...
Blokowane są tym samym moje następne transporty, bo ja nie mam tyle pieniędzy, żeby za wszystkie wykładac a potem w nieskończonośc czekac na zwrot.[/quote]
Zaraz napiszę sms do Karliki, bo miała Ci zapłacić do czau otrzymania pieniążków od Emilii z bazarku.
Przepraszam

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Nie chcieli oddać...
"Przecież to złe, wieźć psa do kogoś, nie wiadomo gdzie i po co skoro tu mają bardzo dobre warunki!"

"Dzieci nie chcą oddać szczeniaków"

"Budy sie zbije, łańcucha sporo jeszcze jest po krowach to sie porozstawia po podwyrku i bedą."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...