Jump to content
Dogomania

Zibi - kochane maleństwo szuka domku ! MA DOM


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_ChiQuiTa_']o matko, aż mi ciarki przeszły :([/quote]Edytko wiem, że będzie Ci smutno się z nią rozstać, ale im prędzej tym lepiej. Wiem,że to kochany pies i gdyby ona była u mnie albo miała bym wiecej kontaktu z nią też bym się przywiązała i to bardzo bo to na prawdę kochana sunia. I nie da się jej nie kochać i nie przyzwyczajać do niej....

Link to comment
Share on other sites

Moja mama dzisiaj mi oznajmiła, ze jej koleżanka z pracy ma się określić czy adoptują Zibi. Miszka na wsi, nie wiem jeszcze czy z dziećmi, mężem, dziadkami, krowami czy kurami (?)
Z tego co mi wiadomo kocha psy... to dobrze.
Ale jeśli Zibi ma mieszkać na podwórku to stanowczo mówię NIE.

A Zibi właśnie leży jak zwykle pod moimi nogami, patrzy tymi swoimi wiernymi oczkami...
Ona ma w sobie coś takiego, co sprawia że chce się ją głaskać, przytulać i pieścić.
Jedno jej spojrzenie i człowiek się rozpływa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']Ja już za nią teksnię, jak tylko sobie pomyślę, ze będę musiała ją oddać....
To jest okropne... to chyba mój ostatni tymczas....[/quote]

Ja k ci jej tak szkoda to adoptuj ją sobie :diabloti::diabloti: zibi znajdzie domek :loveu::loveu: a ty nie bedziesz musiała sie rozstawać z nią :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DogMaster']Ja k ci jej tak szkoda to adoptuj ją sobie :diabloti::diabloti: zibi znajdzie domek :loveu::loveu: a ty nie bedziesz musiała sie rozstawać z nią :multi::multi:[/quote]

Gdybym tylko miała taką możliwość nie zastanawiała bym się nawet... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DogMaster']Zibi to fajny psiak :loveu: każdy ją lubi i podoba sie każdemu oby jej przyszły domek był tak samo wspaniały jak miała u ciebie edytko :cool3::cool3: jak trafi podobnie to będzie mieć boskie życie :loveu::loveu::loveu:[/quote]hehe z tym, że każdemu się podoba to przesadziłeś :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...