Jump to content
Dogomania

ByŁa ŻywĄ PochodniĄ-maŁa Sunia Z Torunia znalazła domek!!!!!!!!


asiaf1

Recommended Posts

Witam serdecznie.
Jestem pielęgniarzem w schronisku i wiozłem ją z lecznicy. Miała założony kaganiec, który ściągneła sobie na głowe gdzie, były rany. Pozwoliła sobie to ściągnąć bez największego problemu oczym pisali obecni opiekunowie robiąc opatrunki. Diana jest psem bardzo dojżałym emocjonalnie i zrównowarzonym. I myślę, że nie powinno być problemu z relacjami społecznymi.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiaf1']CZy ktoś mógłby wystawić ją na allegro -mnie zawiesili konto za to, ze odwołałam aukcję bo ktoś zalicytował psa i chyba już mi nie odwieszą[/quote]

Zamknęłaś aukcję przed czasem, odwołując ofertę?
Jeśli podałaś "rozsądny" powód, nie powinnaś się obawiać.
Przecież psiak mógł np. wypaść Ci z rąk i się "uszkodzić" ;).
Widywałem już powody w stylu "przedmiot osiągnął zbyt niską cenę" i mimo to konta nie zawieszano. Czy osoba licytująca zgłosiła do administracji Allegro naruszenie regulaminu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']Zamknęłaś aukcję przed czasem, odwołując ofertę?
Jeśli podałaś "rozsądny" powód, nie powinnaś się obawiać.
Przecież psiak mógł np. wypaść Ci z rąk i się "uszkodzić" ;).
Widywałem już powody w stylu "przedmiot osiągnął zbyt niską cenę" i mimo to konta nie zawieszano. Czy osoba licytująca zgłosiła do administracji Allegro naruszenie regulaminu?[/quote]
a tego to nie wiem być może tak, nie było to napisane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alekso'] ( ..... ) Ktoś się nią interesuje na poważnie?[/quote]
mnie się wydaje że jeśli ktoś się nią "interesuje" to chyba raczej tylko z ciekawości dlatego żeby zobaczyć jak ona wygląda "po wypadku" a nie dlatego żeby dać jej dom.Taka osoba jeszcze się nie dowiedziała że jest tak piękna sunia ale jak się już dowie to na pewno sunieczka znajdzie TEN DOMEK. Tylko trzeba jeszcze troszkę poczekać (ale czasem warto).

Link to comment
Share on other sites

Witam ,prosilabym o kontakt jutro z rodzinka zastepcza Dianki.Ja probuje od kilku dni napisac odp,lecz cos nie wychodzi,dlt teraz krotko.Wiecej na temat adopcji Dianki na stronie niemieckiej,sluze od jutra pomoca w tlum.[url]www.tieresuchenfreunde.de[/url] wejsc na Eingang nast:Hilfe fur Hundin,Poz

Link to comment
Share on other sites

Witam,ja dlatego,że przez tą Panią się tam znalazłam póki co nie powinniście Diany z tym wiązać to są Toz-owskie zagrywki.Ta Pani jest dawnym jej członkiem wraz z mężem,który jest wyłączony i trzeba się odgryżć.Ja jestem od kilku miesięcy wolontariuszem prowadzę stronę Dużo widziałam i za dużo chciałam zmian by psy były szczęśliwe.Na tej stronie widać,że po mojej kontroli odebrałam kobiecie 2 psy kupione przez Nią z naszego schronu a ktore żyły 1 na łańcuchu a drugi tylko w kojcu i nie dostawali kropli wody(wlaścicielka uważa,że od tego rozwolnienie) itd....Jeśli Wy kierujecie się tylko pomówieniami innych to b.mi przykro Dianę nie interesują ploty a ja dlatego przedstawiłam Wam stronę,która współpracuje z Dober.Hilfe,a więc to miała być sprawa poważna a nie czarne kwiatki,dziękuję więc za uznanie.Taka pomoc z pewnością zmieni iele losów psiaków.:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

W"ioletat-nie zalamuj sie ,nie rezygnuj z dzialanosci ktora uchroni wiele istot zywych od smierci i cierpien,ale tak to jest kiedy "baba jednej babie"
jest to stare powiedzenie i sluszne.Wspolpracowac czesto z kobietami jest ciezkie,ale to nie chodzi o ludzi ,to chodzi o pomoc zwierzatom,ktore od Ciebie tej pomocy oczekuja.Wolontariuszek jest i tak jak na lekarstwo ,i kazda z wolontaruiszek to i tak jest skarbem.
Nie wycofuj sie z pomocy :-(Przelknij gorycz i dzialaj:-(Pomysl o setkach czworonogow ,o setkach oczu wpatrzonych za krat,szukajacych Twojej pomocy.:-(

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za słowa wsparcia,lecz jak tu pomagać skoro temat Dianki był oczywisty i teraz tak wychodzi,że sprawa nieaktualna ,bo te czarne kwiatki.To jest w tej całej sprawie przykre.Ja cierpiałam 1 tydzień chciałam zawiesić stronę o schronie odejść z TOZ ,ale wszyscy co mnie znają mówią szkoda, więc muszę sprawę uregulować z tą Panią i pracownikami schronu i wtedy się będę mogła nadal czuć tam dobrze.Jutro chcę koniecznie iść tam POżegnać 20 piesków ,ktore zabiera Dober.Hilfe wraz z Twieresuchenfreunde.Muszę zrobić zdjęcia i dać na naszą stronę by wróciła siła widząc te kraty i te oczy....pozdrawiam:Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...