Jump to content
Dogomania

Schronisko Dłużyna Górna pod Zgorzelcem, wątek ogólny, psy na 1,2,3,4 stronie


Recommended Posts

[quote name='lolka']jezoo w końcu psiaki będą miały jakąś swobodę :) ....ciekawe czy te ze zbiorowych będa puszczane czy tylko z pojedynczych kojców ...co by nie było to i tak super sprawa ...dziękujemy Joasia za pomoc, tak bardzo pomagasz schronisku i tym psiakom...chwała Ci za to[/QUOTE]
z tego co mówił mi kierownik to są wybiegi dla małych i średnich psów dobranych pod względem charakterów, nie dla tych z pojedyńczych kojców i nie dla tych dużych ze wspólnych...ale super, że będą i psy będą miały więcej swobody, no i widoczne będą lepiej:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='kasia310']z tego co mówił mi kierownik to są wybiegi dla małych i średnich psów dobranych pod względem charakterów, nie dla tych z pojedyńczych kojców i nie dla tych dużych ze wspólnych...ale super, że będą i psy będą miały więcej swobody, no i widoczne będą lepiej:)[/QUOTE]

? wybiegi sa budowane dla wszystkich psow. szczegulnie dla tych co sa duze i nigdy nie ida na spacer!
to musce jesze raz z panem kierownikiem rozmawiac^^

Link to comment
Share on other sites

Szukam pieska do bardzo dobrego domku.Może macie kandydata? Ma mieć do 2 lat, do 10 kg, najchętniej czarny z krótką sierścią , może być niskopodwoziowy.Dom w domku z ogródkiem, bez kotów i dzieci u 65.letniej pani, która właśnie straciła pieska po 14 latach i bardzo jej smutno.Chce znaleźć przyjaciela jak najszybciej. Domek jest 30 km od Wrocławia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Szukam pieska do bardzo dobrego domku.Może macie kandydata? Ma mieć do 2 lat, do 10 kg, najchętniej czarny z krótką sierścią , może być niskopodwoziowy.Dom w domku z ogródkiem, bez kotów i dzieci u 65.letniej pani, która właśnie straciła pieska po 14 latach i bardzo jej smutno.Chce znaleźć przyjaciela jak najszybciej. Domek jest 30 km od Wrocławia.[/QUOTE]

a ślepaczek wchodziłby w rachubę?...łaciaty
jak nie to zapytam czy takie ufo tam urzęduje, z tego co wiem to tych młodszych i małych jest w tej chwili jak na lekarstwo....jutro odpowiem no chyba,że Kasia kojarzy z ostatniej wizyty takiego psiaka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']Aga a ta Twoja z interwencji? Czy ona jest większa?[/QUOTE]


chodzi Ci o niunię z pola? .....ona jest nieco mniejsza od labka i drobniejszej budowy ciała

a jakby było mało to dostałam wczoraj od Beaty souvenirek ....3tygoniowe kocie, z dziurą i mam nadzieję chwilowo bezwładną łapką
w opuszczonej walącej się stodole, dzika kotka pewnie przenosząc małego upuściła go i nadział się bidul pachą na wystający kawałek deski....i wisiał tak bezwładnie...całe szczęście tak darł japę, że go usłyszeli....Sławek stodołę demontował aby go wydostać...łapka mu już śmierdziała i miał larwy
karmię go flaszką a Luska zajmuje się jego toaletą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']chodzi Ci o niunię z pola? .....ona jest nieco mniejsza od labka i drobniejszej budowy ciała

a jakby było mało to dostałam wczoraj od Beaty souvenirek ....3tygoniowe kocie, z dziurą i mam nadzieję chwilowo bezwładną łapką
w opuszczonej walącej się stodole, dzika kotka pewnie przenosząc małego upuściła go i nadział się bidul pachą na wystający kawałek deski....i wisiał tak bezwładnie...całe szczęście tak darł japę, że go usłyszeli....Sławek stodołę demontował aby go wydostać...łapka mu już śmierdziała i miał larwy
karmię go flaszką a Luska zajmuje się jego toaletą :)[/QUOTE]

Kochana Lusia jest niezawodna:) Mam nadzieję, ze kociatko sie wygrzebie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shawnee']Lolka, ten pies jest u tobie?
W schronu jest drugi pies, tez taki hudi... owzarek, samiec.

obe dwa sa online
[URL]http://www.hoffnung-rettet-leben.de/halb-verhungert.htm[/URL][/QUOTE]


Hey Ufo i Amigo sa w niemcach!

[URL]http://hoffnung-fuer-tiere.de/HUND_Udo.html[/URL] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[URL]http://hoffnung-fuer-tiere.de/HUND_Amigo.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shawnee']Hey Ufo i Amigo sa w niemcach!

[URL]http://hoffnung-fuer-tiere.de/HUND_Udo.html[/URL] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[URL]http://hoffnung-fuer-tiere.de/HUND_Amigo.html[/URL][/QUOTE]
Ufo w końcu wygląda jak pies:) super.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.'][COLOR=red][B]Poszukuję opieki dla Bismarcka 19-21 czerwca w Gdańsku[/B][/COLOR]. Mam obowiązkowe szkolenie wyjazdowe. Można przyjechać kilka dni wcześniej i się powczasować;)

wyróżnię, aby nikt nie pominął;)[/QUOTE]

ja bym się chętnie powczasowała z Bismarckiem i z Tobą zobaczyła, ale niestety....

pozdrawiam Madzia:)

Link to comment
Share on other sites

Mam wysłać maila do Kierownika, ale może Dziewczyny coś wiecie..... Babeczka od nas z okolicy szuka czarnej suni labradorki zaginęła kilka miesięcy temu. Miałyśmy nadzieję, że to ta co była ostatnio w naszej przechowalni, ale nie, po nią przyjechała właścicielka.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB.
"Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Lukasz [/SIZE][/B][B][SIZE=3]C. [/SIZE][/B][B][SIZE=3] lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota k.']Mam wysłać maila do Kierownika, ale może Dziewczyny coś wiecie..... Babeczka od nas z okolicy szuka czarnej suni labradorki zaginęła kilka miesięcy temu. Miałyśmy nadzieję, że to ta co była ostatnio w naszej przechowalni, ale nie, po nią przyjechała właścicielka.[/QUOTE]

W schronisku nie ma i nie było labradorki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia310']Byłam dzisiaj w schroo, Madzia czy znajdziesz czas na wrzucenie zdjęć na dogo? Przesłałabym Ci na maila, a opisy ja porobię.[/QUOTE]
pewnie:) jutro mam dzień pracy w domu, dzisiaj planuję zrobić część tego co mam zaplanowane, wiec powinnam sie w międzyczasie oganiać z fotami:)

Link to comment
Share on other sites

Super. To ta nasza kasiorka wystarczyła? Od razu póxniej zrobię rozliczenie. do mnie w czerwcu na długi weekend przyjadę z b-ca, to poproszę aby zabrali resztę psich gadżetów, zrobię bazarek. Wysłałam prośbe do kierownika o czipy. Ja mam jescze ze 3 godziny do odrobienia, więc bedzie w sam raz. Buziaki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...