Jump to content
Dogomania

Schronisko Dłużyna Górna pod Zgorzelcem, wątek ogólny, psy na 1,2,3,4 stronie


Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

proszę pomóżcie mi ogłaszać PIPUCHNĘ .......ona wraz z Kanii trafiła do Jagii do katowic na DT, Kani znalazła już domek a Pipi ma tak nikłe szanse, że aż sie boje co to bedzie....ona ma wszystko chore i niewydolne a do tego była bita i panicznie się boi ludzi, wszystko ją przeraża ....zaakceptowała i kocha tylko Jagne ale u niej nie może zostac na stałe
[SIZE=3][COLOR=DarkRed][B]Joasia[/B][/COLOR][/SIZE] może Tobie sie uda jej pomóc
oto jej watek

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/schorowana-mikroskopijna-pipi-niewyd-pluca-serce-watroba-nerki-katowice-136605/index7.html[/url]


[SIZE=4][COLOR=DarkRed][B]Seaside[/B][/COLOR][/SIZE] dziekuję :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']macie więcej zdjęć tego z ukrytym ufem ?:roll: co to za piesio?[/quote]

ukryte ufo jest małe ale i strasznie wystraszone, nie udało mi się ją/jego wydobyć z tej budy:shake:....nie wiem kogo się bała/bał czy stada rozbrykanych i drących się psiaków czy mnie......... nie miałam nawet kogo zapytać a czytnikiem nie było szans go wybadać bo chowało się biedactwo ......ale jak trzeba to prześle fotkę kierownikowi i on wszystko ustali:cool3:

Link to comment
Share on other sites

mam do oddania budę, jest do odbioru w Zgorzelcu, moze mi ktos powiedziec czy przydalaby sie w schronisku ? uzywana, ale mysle ze w dobrym stanie, tylko niestety byla troszke zasikana... jezeli ktos mi powie jak... to moge dodac zdjecia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']


dziewczatko które wczoraj trafiło do schroo ...tak przerażona, ze tylko powarkiwać jest w stanie

[IMG]http://images49.fotosik.pl/129/356e17342be1bd8e.jpg[/IMG]


[/quote]

Cześć a masz więcej fotek tej suni? Jakiej wielkości jest?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pandisia']Cześć a masz więcej fotek tej suni? Jakiej wielkości jest?[/quote]

nie mam żadnego innego zdjęcia niestety, ona nawet nie jest jeszcze przyjęta do schroo i nie zbadana przez weta ......jak dziś byłam to bidula siedziała w takiej samej pozycji jak wczoraj, miski pełnie jedzenia....nic nie ruszyła:-( ......ona jest mniej wiecej wielkosci jak spanielek tylko drobniejszej budowy, niestety dzisiaj równiez nie dała sie dotknąc, nawet podejśc...
boje sie że powtórzy sie historia czarusia i bedzie trzeba ją na gwałt wyciagac ze schroo

Link to comment
Share on other sites

dziś nie mogłam spać , miałam cały czas przed oczami tego bidula

[IMG]http://images50.fotosik.pl/129/b404bea0f91eb747med.jpg[/IMG]


to bez wątpienia teraz najbardziej zabiedzony pies w schroo......główkę ma ładną ale reszta to obraz nędzy i rozpaczy, ......... zapyziałe furto a pod nim sam kościotrupik .......... zagłodzony , trzymany dotychczas na łańcuchu jeszcze dzieciak w sumie:-( .............i tak sie kręciłam z boku na bok i nie mogłam przezyć....przecież on nie ma szans w schroo, potrzebuje specjalnego karmienia, po kilka rzy dziennie w małych ilościach, witamin , odżywek...a przede wszytkim człowieka aby mógł poczuc że zycie jest cos warte
no i tak od rana chodziłam struta ..zadzwoniłam do Beaty z bogatyni i jej płakałam nad losem malca.....a ona, no ta moja kochana Beata:loveu::loveu: nie wytrzymała mojego biadolenia i zrobiła nieziemnską przysługe....oddała nam swój rezerwowy tymczas dla chłopaka:multi::multi:

ludzie ci są wyjatkowo ubodzy , naprawde bardzo biedni ale za to niesamowicie wrażliwi i oddający swe serca dla psiaków ....niuniek pojechłał do nich:multi: do bagatyni....kupiłam mu żarełko na tydzień, dałam symboliczny grosz za wrazliwośc i teraz umieram ze szczęscia........juz Beata do mnie dzwonila że umeczony chłopak spi wtulony w tate zastępczego :loveu::loveu:

trzeba będzie ich wspierać w utrzymanieu malucha ale warto bo psiak pozna co to zycie w domu, spacerki itd....on biedny nie umiał nawet wejśc na korytarz, zapierał sie łapkami....bał sie bo przeciez całe swoje dotychczasowe życia na łancuchu spedził....ale będą z niego ludzie, to widać:lol:........niech z tydzien odsapnie i musimy koniecznie szukac mu domku...ogłaszac go wszedzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara100']mam do oddania budę, jest do odbioru w Zgorzelcu, moze mi ktos powiedziec czy przydalaby sie w schronisku ? uzywana, ale mysle ze w dobrym stanie, tylko niestety byla troszke zasikana... jezeli ktos mi powie jak... to moge dodac zdjecia...[/quote]

kochana w schronisku to może w tej chwili być zbędna ale zapytam kierownika, tam właśnie są budowane nowe ale mamy z Beata mnóstwo bid w okolicach które nie maja nawet schronienia np ten co zamiast budy ma kilka desek skleconych pełnych dziur i zgnilizny.......może dla takiego bidula byś przekazała:oops:

[IMG]http://images42.fotosik.pl/92/f877fdf425ba9c04med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

nie ma problemu, bardzo chetnie :) tylko ktos by musial ta bude ode mnie odebrac bo ja nie mam czym jej przetransportowac.... Buda ma wymiary: wysokosc: 1,10m, szerokosc: 1m, dlugosc: 1,65m; ma ściagany dach. Tutaj sa zdjęcia budy: [url=http://psiara100.wrzuta.pl/obraz/7X3qDdXshEE/hpim2852]Wrzuta.pl - HPIM2852[/url]
[url=http://psiara100.wrzuta.pl/obraz/5u3TXz89Gyg/hpim2854]Wrzuta.pl - HPIM2854[/url]

Link to comment
Share on other sites

jesoo Psiarka100:loveu: jaka przepiękna buda, myślę że temu psiakowi uratuje życie na kolejną zimę ..............jutro zmierzę czy aby nie wejdzie do mojego auta , mam berlingo a jesli nie to coś wymyslę ...........dziekuje z całego serca ten piesio mieszka u patologii w Pobiednej to jest tuz prtzed swieradowem....straszna bida, próbowałam mu szukac domku ale niestety bez skutkku, tak sobie po cichu myslałam, że jak tylko wybuduja w koncu w lesnej punkt interwencyjny to go jakos podstepnie tam ulokuje .....bedzie przynajmniej miał schronienie, pełna michę i opieke weta....ale kiedy to nastapi , niewiadomo:shake:.......ta piekna buda bedzie dla niego niewyobrazalnym luksusem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']ale warto bo psiak pozna co to zycie w domu, spacerki itd....on biedny nie umiał nawet wejśc na korytarz, zapierał sie łapkami....bał sie bo przeciez całe swoje dotychczasowe życia na łancuchu spedził....ale będą z niego ludzie, to widać:lol:........niech z tydzien odsapnie i musimy koniecznie szukac mu domku...ogłaszac go wszedzie[/quote]
Aga ludzie o których pisałam poprosili o zdjęcia psiaka - jeżeli sie zdecydują będą dzwonić do Ciebie - to ludzie którzy całe życie mieli psiaki. Teraz mają jednego i chcdla niego towarzysza. Takiego sporego, a ciapka jak się odkarmi to będzie cuuuudny okaz :loveu:

Zgłosiła się też do mnie babeczka o jednego z kocurków - jest bardzo chętna więc pewnie będzie dzwonić. Ma już jednego młodego i chce drugiego, żeby się razem chowały :)

Oby tylko coś z tego wyszło :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ale cudenka sa w tym schronisku ..... :shake: Kto takie slodkosci oddaje, ten nie ma serca !
A ten biedaczek z patologii na lancuchu ... serce sie kraje... jaki on chudy strasznie :placz: ! Jego trzeba odrobaczyc na pewno .... ta glowka az trojkatna... sama czaszka :-( !

___________________________________

Moja jedna budka juz prawie gotowa.
Materialow wystarczy nam na jeszcze jedna, a moze i na dwie.
Tak wiec,od poczatku czerwca, bede miala 3 miejsca dla psiakow :lol:.




.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Seaside']Aga ludzie o których pisałam poprosili o zdjęcia psiaka - jeżeli sie zdecydują będą dzwonić do Ciebie - to ludzie którzy całe życie mieli psiaki. Teraz mają jednego i chcdla niego towarzysza. Takiego sporego, a ciapka jak się odkarmi to będzie cuuuudny okaz :loveu:

Zgłosiła się też do mnie babeczka o jednego z kocurków - jest bardzo chętna więc pewnie będzie dzwonić. Ma już jednego młodego i chce drugiego, żeby się razem chowały :)

Oby tylko coś z tego wyszło :roll:[/quote]

o mamo ale byłoby cudownie....on jest wspaniały, gania z dzieciakami tych ludzi co go chwilowo przygarneli po boisku jak szalony, ładnie chodzi na smyczy .....o dziwo jak jest w domu i chce się załatwić to prosi o spacerek.....no taki jest kochany ze gdyby nie fakt ze oni maja już psiaki i nie stać ich na kolejnego nigdy by już go nie oddali ............on na pewno jeszcze urośnie trochę:cool3:

a kociaka to ja jeszcze mam na wydaniu jednego tego czarnego , ale on nie jest do końca czarny - ma takie ciemno brazowe pregi i piekne brazowe oceta......jest do tego pierdelkowskim, czyli spioch i laluś
[IMG]http://images41.fotosik.pl/125/6271c92b9d53c8fdmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Seaside']Aga ludzie o których pisałam poprosili o zdjęcia psiaka - jeżeli sie zdecydują będą dzwonić do Ciebie - to ludzie którzy całe życie mieli psiaki. Teraz mają jednego i chcdla niego towarzysza. Takiego sporego, a ciapka jak się odkarmi to będzie cuuuudny okaz :loveu:

Zgłosiła się też do mnie babeczka o jednego z kocurków - jest bardzo chętna więc pewnie będzie dzwonić. Ma już jednego młodego i chce drugiego, żeby się razem chowały :)

Oby tylko coś z tego wyszło :roll:[/quote]

dziękuje kochana ...dzięki Tobie wszystkie kotecki znalazły domki .....ta babaczka już ma w domu czarnuszka odemnie:multi::multi: , dzis jej zawiozłam:cool3:

ale żeby nie było tak różowo Beata mnie poinformowała o kolejnych 8:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shawnee']Lolka, zareserwujes mi mlodego kota albo mam wziac z schronisku???[/quote]

Joasia ja swoje już wydałam, w schronisku z kolei nie ma małych, przynajmniej w niedziele jeszcze nie było.........ale jest 8 kolejnych dzidziusiów:placz: niechcianych.....z tym że one jeszcze za małe do oddania , tak gdzieś za 2-3 tygodnie będą samodzielne........są teraz w Bogatyni

Link to comment
Share on other sites

taka fajowa, grzeczna około roczna sierściuszka została wczoraj znaleziona w rowie......:angryy:
oczywiście nikt inny nie mógł jej w ciemnościach wypatrzeć jak tylko Beata
no i kolejna psinka na liście do szukania nowego domku:roll:

[IMG]http://images40.fotosik.pl/127/7023837d871fae76med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images45.fotosik.pl/132/5770bd3a285b692amed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dzwoniła do mnie koleżanka, że jej znajomi znalezli przywiązanego w lesie na ich oko 4 miesięcznego pit bulla...dzwonili do scheoniska ale n ie wiem dlaczego nie do dłużyny tylko do jakiś Żar i powiedzieli że to nie ich rejon...codziennie zawoża mu jedzenie i wode a on zawsze w tym samym miejscu na nich czeka, podobno jest kochany ale nie mogą go zabrać bo mieszkają w bloku i mają juz psa! jeszcze nie wiem dokładnie gdzie to jest ale gdzieś w mojej okolicy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...