Jump to content
Dogomania

Hera mix bf w DT u Tosi2-Łomianki-Hera ma dom


Moniskaa

Recommended Posts

Ojjj... Trafiło się, trafiło... Ludzie są przede wszystkim strasznie dokładni, odpowiedzialni i czuli... Hera będzie na bank wspaniale dopatrzona, szczepiona co do dnia, itd.... :evil_lol:

Moze i jesteśmy szalenie upierdliwe w adopcjach, co często je przeciąga w czasie, ale powiedzcie same...czy nie warto? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tosia2']Ojjj... Trafiło się, trafiło... Ludzie są przede wszystkim strasznie dokładni, odpowiedzialni i czuli... Hera będzie na bank wspaniale dopatrzona, szczepiona co do dnia, itd.... :evil_lol:

Moze i jesteśmy szalenie upierdliwe w adopcjach, co często je przeciąga w czasie, ale powiedzcie same...czy nie warto? ;)[/quote]
No warto, warto:loveu::loveu::loveu:
a gdzie ci państwo wypatrzyli Hercię?allegro czy inne ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

Tez bym chętnie ich pooglądała... ;)

Szlag mnie trafia jak ludzie podsyłają takie linki:

[url]http://www.allegro.pl/item434591799_chihuahua_pieski_g_slask.html[/url]

...co ja moge zrobić?! Jakiś doopek eksploatuje bezkarnie psiaki a innym sereca pękają... Zobaczcie na sposób fotografowania tych psów (dociśniete ręką by było szybciej) i ich oczy !!! Jak weszłam w inne przedmioty tego sprzedawcy to...no cóż...nie zdziwiłam się...Inne rasy, każdej po trochu i nawet koty widac ze mokre od moczu usadzone do zdjęcia w koszyczku na pkaz....:angryy::angryy::angryy: Krew zalewa....tylko co my mozemy.... :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...