Jump to content
Dogomania

Hera mix bf w DT u Tosi2-Łomianki-Hera ma dom


Moniskaa

Recommended Posts

Mała Pandora jedzie w niedzielę do domu , pani dzwoniła dziś do mnie ustalić szczegóły, mała będzie zaszczepiona przy "wyjściu" przez swoich nowych opiekunów( musimy trzymać te bazarkowe fundusze na hotelowanie Herci i ew. sterylizacje), umowę adopcyjną do podpisania zostawie w lecznicy- ja nie mogę być w niedziele u rodzinki naszej.
Wysyłam pani link do wątku może sie zaloguje i bedziemy mieć info o małej z pierwszej ręki.:)
ps. dobrze by było,żeby nowe domy same szczepiły maluchy.......bo jesteśmy biedne jak myszy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myślę że kalendarza szczepień musicie się trzymać względem wieku maluchów, a od nowych właścicieli prosić o zwrot ich równowartości... Dla nich to nie różnica, a przynajmniej jest gwarancja że maluszki będa w porę zabezpieczone... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']Ja proponuje Umke lub Abwarkę-niech też cosik porobią odpowiedzialnego:) choćby na odlogłość.;)[/quote]

Jeśli pomoc na odległość się przyda to ja jak najbardziej się piszę , tylko poproszę też o jakieś szczegóły.

Link to comment
Share on other sites

Byłam u Hery, ale spacerku nie było bo kilka chwil wcześniej Hera była na spacerze. Hera ma rozwolnienie :roll: Zastanawiałyśmy się z p. Joanną co może to powodować - no bo sucha karma nie, ryż z kurczakiem czy indykiem też nie, no i wyszło nam na to że jedzenie szczeniorów:roll:
Mam nadzieję, że rozwolnienie szybko minie, a Hera jest supre psem, bo jak rozbolał ją brzusio to bardzo prosiła o spacerek i dopiero na dworze się załatwiła - dzielna suniaka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny kochane dziś mam "akcesoria" do kąpieli Herci, czy któraś cioteczka może mi towarzyszyć? tak ok. 15,30?
jeśli nie to nic nie szkodzi, ale we dwie raźniej by było, tam jest spory brodzik i Hera sie lepiej poczuje jak będzie czysta i wyczesana......
a wczoraj miałam kolejny tel w sprawie dwóch pozostałych dziewczynek , państwo mają przyjechać i obejrzeć....
Lavinio nie mam umowy!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Podaje dane na wątku ( później wykasuje wiec się spieszcie;)) bo dopiero teraz mam dostęp do netu. Która z ciotek będzie mogła mnie wpisać niech to zrobi!
Małgorzata Kamińska
17-120 Brańsk
ul. Słowackiego 4
tel. 504170125

Link to comment
Share on other sites

ktoś pytał o Here (chyba, jesli mnie pamiec nie myli) na wątku i jakoś to przeoczyłyśmy. trzeba przeszukać topik. Mamy czas do 14 czerwca. szczeniaczki jak i mama są gotowe w każdej chwili do adopcji. Atlantydo napisze do Ciebie później dziś pw;) potrzebne konkretne osoby bo jak ciotka Enia mówiła to dużo wariatów do niej dzwoni albo pisze a takim nie damy naszych bobków;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martulinek']Wola pytała o Herę (str.39) Chciała powiedzieć min. o niej i o innych jeszcze psach domkowi.[/quote]
Dziewczyny może udałoby się zrobić nowe zdjęcia psiej rodzince żeby przypomnieć małe kluski i cudna mamę Herę/Helę :loveu:
Napiszę tylko że obiło mi się o uszy że trzeba trzymać kciuki o kolejną dziewczynkę (Monię) a wszystko w następnym tyg się wyjaśni. Więc wsparcie kciukowe potrzebne. Allegro jak na razie zdaje egzamin - dziękujemy! Jakbyśmy znalazły dom dla mamy... to dla jednego szczeniara załatwić tymczas może nie byłby dla nas nie do przeskoczenia:roll: Zostaje jeszcze propozycja tymczasu płatnego u Tosi2 :lol: 10/15 złoty/doba.
Pisze wszystko na wątku aby wszyscy wiedzieli jaka jest sytuacja.
Czy można też sie dowiedzieć jakie są koszty (poza tym co ofiarowała psiakom wspaniała ciotka Lavinia) jakie trzeba uregulować w klinice do tej pory na psiaki?

domki domki gdzie jesteście:mad:

Link to comment
Share on other sites

Do Tosi2 ja sama sie zglosilam o pomoc, ponieważ koszta w klinice mnie z lekka przerażają, Lavinia miala wspaniały gest, ale to chyba jeszcze potrwa bo o Helutkę nikt nie pyta, a ona jest przewspaniałą sunią.......
u Tosi w Lomiankach jest ok. 20 psów i Hela miałby też super opiekę, no i finansowo może byśmy to udźwignęły, co cioteczki?
bo nikt nie wie kiedy Heluta dom znajdzie......

Link to comment
Share on other sites

Aleksandro, minęłyśmy się dziś w lecznicy o dwie minuty !!! Nawet wybiegłam za Tobą, ale juz Cię nie widziałam. Dr Asia powiedziała, że dopiero wyszłaś

a ja wyjechałam z domu zaraz po 10 i dotarłam na miejsce dopiero po 11:30 - to jest koszmar czasami, przejechac te 30 km przez Warszawę

może jutro spróbujemy znów ??

Umka - jutro Cię wpiszę
Enia - jutro rano zostawię dla Ciebie umowę w szarej kopercie, w gabinecie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...