Jump to content
Dogomania

EMA kobyłka ma dom!! :))) ... i dziecko :)))


Greven

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Greven']...Jedziemy tam z Dagmarą...[/quote]

Dagmara to ja.

Tak, dzisjedziemy, zaraz jedziemy...
W portfelach pusto, ale czy możemy ją tam zostawić???:shake: Klacz jest naprawdę spokojna, w ciągu paru minut zyskałam jej zaufanie. Wyprowadziłam z boksu,a ona tak pokornie "dreptała" za mną....
Bidula buja się na tych "tipsach" ... Nawet nie chcę wiedzieć jak bardzo cierpi, Cały staw jest ruchomy, ale nie tak jak powinien być. To tak jakby cały czas Maleńka stałana "biegunach". :-(
Wyobrażacie sobie stać tak 24/24? Masakra!!!!!!!!!!
Ona niemoże tamzostać ani dnia dłużej. Musimy ją dziś zabrać!
Musi ją koniecznie zobaczyć kowal. Jesli dziś nie bedzie mógł sama ją troszkę podwerkuję. Chociaż troszkę..., żeby tylko nie cierpiała:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ksenka1']I nie mów mi "nie".[/quote]
To jest oferta matrymonialna? ;)

Dziewczyny, grosiki są niezbędne, jeśli mamy pomóc temu koniowi, więc bardzo Was proszę o wsparcie finansowe. A może ktoś chciałby kupić ją dla siebie? W razie czego pomożemy z transportem.

Wychodzę z domu, wieczorem zdamy Wam relację. Trzymajcie kciuki!!

Link to comment
Share on other sites

Koń powinien jak najmniej przebywać w boksie! Mocz i zanieczyszczona ściółka bardzo szkodzą kopytom! W ogóle co 6-8 tygodni powinno wykonywać się zabiegi pielęgnacyjne na kopyta, i codziennie je czyścić. Jest wielce prawdopodobne, że u tej biednej klaczy już rozpoczął się proces gnicia strzałki...Takie zaniedbania prowadzą też do zmian zwyrodnieniowych! Właściciel klaczy powinien ponieść konsekwencje swojej bezduszności!

Link to comment
Share on other sites

Klacz została kupiona przez prywatną osobę, jest już u Dagmary (na razie, na kilka dni), zrobiona przez kowala. O szczegółach napiszę jutro.

Jeżeli ktoś zrobił przelew już dziś, to proszę o decyzję - mam odesłać pieniążki, czy mogą zostać na inne zwierzęta?

UFFFFFFFFFF... MAMY BŁYSKAWICZNY HAPPY END! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...