Jump to content
Dogomania

Najwspanialsza rasa: Cocker Spaniel Angielski


Recommended Posts

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Czesc Arwen!

Nareszcie znow jestem na necie!!! Problemy z kompem mam juz za soba, i pomyslec, ze to nowy komputer ( zakupiony w listopadzie).

Tak jak ci obiecalam, zajrzalam na dogomanie. :P

Ty pewnie jestes na wakacjach i nie predko to przeczytasz. Mam nadzieje, ze sprawa pieska posunela sie nieco na przod, w koncu zaczal sie juz lipiec, nieprawdaz? :multi:

Pozdrawienia :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie spanielomaniacy, warto było by założyć własną grupę,prawda??? Tak się składa, że Margo powiedział,cytuję:Poczekamy jeszcze i zobaczymy jak sie bedzie ta grupa rozwijac. Jesli bedzie duzo nowych postow to zrobimy grupe dla spanieli.

Więc mobilizujmy się... i piiiiiiiiiiszmy!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Hejka!

Bardzo ladna ta twoja sunia. Co do czatu, to jego adres jest pod wypowiedziami Eweliny. Na razie chyba nie ma sensu tam wchodzic bo chyba nic sie nie dzieje,duzo osob powyjezdzalo.Ale pod koniec wakacji jak wszyscy wroca to czat powinien normalnie funkcjonowac.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

1Dzięki, a wkleisz zdjęcia swojego piesa?2 Pod wypowiedziami Eweliny jest tylko jej gg...

Rzeczywiscie, chyba wiec Ewelina wprowadzila pewne zmiany. Zawsze adres na czata bylo pod jej wypowiedziami. W takim razie musisz ja o to zapytac.

Co do utworzenia specjalnej grupy o spanielach to nie wiem czy to wypali.

Juz jest przeciez podzial na grupy. Dla mnie ten podzial jest bardzo wygodny.

Link to comment
Share on other sites

Siema! Jeszcze niedawno sie witałam, a teraz znow muszę sie zegnać, bo wyjeżdżam nad morze :D Mam nadzieję, ze będzie fajnie. Tylko, będzie mi brakować jednego...WAS i całego forum... :( Ale jakoś to będzie. Za kilkanaście dni znow się spotkamy... :wink:

"Żegnam was, już wiem, nie załatwię wszystkich ważnych spraw.Idę sam właśnie tam, gdzie czekają mnie. Tam przyjaciół kilku mam od lat, dla nich zawsze śpiewam, dla nich gram. Jeszcze raz żegnam was nie spotkamy sie..." - to taka piosenka hehe :wink:

Oki, no to papa...Będę tęsknić...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wiesz co Ewelina..dajmy sobie z tym spokoj..i tak nikt tego nie czyta... Lepiej po prostu pogadajmy o czymś, zamiast zaśmiecać tematy o cockerkach, jakimiś prośbami o pojawienie sie na forum...Nie warto.

Tak odbiegając od tematu, to dzisiaj właśnie od Eweliny dostałam śliczne 2 chomiki Roborowskiego :multi: Tylko nie myślcie sobie od razu, ze nie chcę psa, bo tak nie jest! Po prostu na to jeszcze będzie czas potem. Więcej o Naszych (moich i Eweliny) chomikach możecie poczytać na zwierzakach - adres na to forum chyba znacie...

Dzięx Ewelina jeszcze raz za chomiczki :D :buzi:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...