Jump to content
Dogomania

Najwspanialsza rasa: Cocker Spaniel Angielski


Recommended Posts

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam Serdecznie nowego użytkownika : )...opowiedz coś o sobie ile masz latek...jak masz na imię...czym karmisz swoją Spanielkę...ile ma miesięcy??...opowiadaj...Czekam z niecierpliwością..Ja jestem Tomek Miło mi..(wreszcie Jakiś chłopak:P : ))

P.S PlS podaj swój numer gadu-gadu...POzdrawiam: )

Link to comment
Share on other sites

Nazywam sie Maciej, mam 24 lata, obecnie mieszkam we Wrocławiu..

Geisha 10 listopada skończy 15 miesięcy. Pochodzi z Poznania z hodowli Renmil. Karmię ja karmą "Royal canin". Jest jednym z tych spanieli które potrafią dać w kość. Gdy wchodziła w dorosłość (ok 7 miesięcy) próbowała sobie podporządkować cały dom. Możecie mi wierzyć że przechodziliśmy "trudne" chwile. Dzisiaj Geisha jest przeuroczym psiakiem którego nie da się nie uwielbieć. Pewnie dlatego jest troche rozpieszczona.. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Witam cie Macieju!

Wspaniale, ze grono osob posiadajacych spaniele tak sie powieksza!

Geisha jest poprostu sliczna, z reszta jak wszystkie spaniele.

Ja rowniez mam zlota spanielke, z tym ze duzo starsza (13 lat).

Tez jak byla mloda to rozrabiala. Czesto mi uciekala i musialam chodzic i ja szukac. Poza tym jest odkurzaczem, ale wage ma idealna!

Spaniel L: Kama dostawala do niedawna Eukanube, obecnie podaje jej Trovet. Nutrene znam ale jedynie z nazwy, nigdy jej nie kupowalam.

Jesli moglabym ci cos doradzic w tej kwestii to abys nie kupowal karm supermarketowych.Najlepiej zaopatrywac sie w sklepach zoologicznych lub u weta.

Arwen: Odezwija sie!! Juz sie stesknilam za toba!! Co slychac u Cytrynki i Miodzia, jak tam maluchy? :wink:

Pozdrawiam serdecznie :D

Link to comment
Share on other sites

PewNie Że wróci...jakby mogła opuścić Takie Grono Cockermaniaków....hehe..Hmm Zastanawiałem sie nad tym czy nie moglibyśmy znowu założyć klub Cockermaniaków..ostatnio coś nie ma Eweliny..( i tak ją chyba nikt nie lubi 0X )..bo chyba się obraziła...a i chyba ona ten klub zakończyła więc mozemy go wznowić...co o tym myślicie..?? napewno tak sabriel by chodziła, Mango, myślę że Arwen jak wróci, Maciek też, no i ja oczywiście...

Link to comment
Share on other sites

Ja bym raczej nie chciala od nowa zaczynac przygody z klubem.. Mam niemile doswiadczenia..

Zawsze wszyscy sie w jeden dzien angazuja, a tydzien pozniej juz sie nikt nie odzywa..

Zakladajcie klub, bede chciala se z Wami nadal rozmawiac o Cocker Spanielkach, jednak nie bede w klubie, bo nie chce..

Nie wiem co na to Inni... Trzymam kciuki, że Wam się uda... Heh..

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Spaniel L, ten klub to byl juz kilka razy zakladany i wedlug mnie nie ma sensu tworzyc go po raz n-ty.

Mango ma racje, niech zostanie tak jak jest. Przeciez mamy utworzony specjalny dzial-Cocer spaniele-i mozemy tutaj sobie rozmawiac i wymieniac sie doswiadczeniami.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

hmm...mam pytanko cz wasze małe pociechy siuśkały qw domQ często sprawiały problemy gryzły....(bo jak moja mama by zobaczyla kupke na dywanie nasikana plama ogryzony but czy jakas rzecz chyba by oddała pieska : ()??łatwo to oduczyć pieski...chodzi mi o siusianie i gryzenie??

i Jeszce jedna Sprawa.. POlećcie mi jakąś karmę...w średnich cenach...czy Pedigree jest takie dobre ja ciagle słsyze ze złe...co myśliscie o Purinie doG chow

??

Link to comment
Share on other sites

hmm...mam pytanko cz wasze małe pociechy siuśkały qw domQ często sprawiały problemy gryzły....(bo jak moja mama by zobaczyla kupke na dywanie nasikana plama ogryzony but czy jakas rzecz chyba by oddała pieska : ()??łatwo to oduczyć pieski...chodzi mi o siusianie i gryzienie

Wiesz to moze zastanowcie sie powaznie w domu czy jestescie przygotowani na psa. Pies nie jest dla pedantow!

Pies jak przychodzi do domu w taka pogode jak dzisiaj to jest brudny,ublocony.W domu jest pelno piachu.

Po deszczu pies niesamowicie smierdzi. Co do sikania to ,no coz. Szczeniak musi przejsc 2-tygodniowa kwarantanne, w czasie ktorej musi siedziec w domu. A to oznacza ze sika i sra przez ten czas w domu!!

Szczeniak moze powodowac w domu liczne zniszczenia(moze ale nie musi).

Tak w wieku 7-8 miesiecy przechodzi bunt mlodzienczy,roznie sie to objawia.Moze sie nie sluchac, uciekac, niszczyc,tarzac w gownie lub padlinie,zjadac odchody.

Z starszym pieksiem(takim jak moja Kamcia) tez sa problemy. starusze moze nie trzymac moczu.Moze czasem zalatwiac sie w domu.

Radze wam dokladnie to przemyslec, zeby pozniej nie bylo niespodzianek i pomyslow oddania psa bo brudzi!!! :roll:

Co do karmy to ja bym polecila Purina, Nutra,Eukanuba. Pedigree odradzam.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No Dzekuję Sabriel za odpowiedź.. Co ja bym bez was Moje KochaNe :angel: zrobił [:P( :oops: )]...Sabriel ile Ty wogóle masz laTeK..i czy mogę prosic o twój numer gg chętnie pogadulę o CocksaCh!! :fadein:

Pytanie o latka przemilcze :wink:

Nie mam gg. Mozesz rozmawiac ze mna jedynie na forum.

Pozdrawiam :D

Link to comment
Share on other sites

No Dzekuję Sabriel za odpowiedź.. Co ja bym bez was Moje KochaNe :angel: zrobił [:P( :oops: )]...Sabriel ile Ty wogóle masz laTeK..i czy mogę prosic o twój numer gg chętnie pogadulę o CocksaCh!! :fadein:

Pytanie o latka przemilcze :wink:

Nie mam gg. Mozesz rozmawiac ze mna jedynie na forum.

Pozdrawiam :D

Link to comment
Share on other sites

Hejo ludzie...Wkurzycie się na mnie, ale ja wcale jeszcze nie oddałam kompa... :P Hehe...Nadal u mnie jest, ale na pewno go nie będzie w przyszłości...Jak będę wiedzieć kiedy to powiem...Na razie jestem

Witam Cię MaxNero :) Geisha jest prześliczna :wink:

Co do klubu...to...chyba podzielam zdanie sabriel...To już jest naprawdę temat filtrowany i wałkowany wiele razy, a sama myśl o tym przyprawia mnie o...odruch wymiotny buhahaha! :evilbat:

Pozdrawiam wszystkich i obiecuję, ze jutro wpadnę :)

Link to comment
Share on other sites

Hejo ludzie...Wkurzycie się na mnie, ale ja wcale jeszcze nie oddałam kompa... :P Hehe...Nadal u mnie jest, ale na pewno go nie będzie w przyszłości...Jak będę wiedzieć kiedy to powiem...Na razie jestem

Witam Cię MaxNero :) Geisha jest prześliczna :wink:

Co do klubu...to...chyba podzielam zdanie sabriel...To już jest naprawdę temat filtrowany i wałkowany wiele razy, a sama myśl o tym przyprawia mnie o...odruch wymiotny buhahaha! :evilbat:

Pozdrawiam wszystkich i obiecuję, ze jutro wpadnę :)

Arwen co sie nie odzywalas? Juz sie za toba stesknilam. Jak to nie bedziesz miala kompa? Dlaczego? :(

Wiesz, mam nowego domownika-malego kroliczka.Oczywiscie nie byl planowany.Przyniosla go moja siostra.

Jak tam twoje malenstwa, Cytrynka oraz Miodzio?

Link to comment
Share on other sites

Aj...Bo ja przed tem miałam nie mieć kompa przez jakis czas, a jednak nadal mam...Pewnie niedługo nie bedę go mieć, ale na szczęślcie wroci... Coś w nim tam będą wymieniać itp...

Fajnie :) Też kiedyś miałam kroliczka...to słodkie zwierzątka...Jak się nazywa?

U moich chomiczkow wszystko dobrze :) Zarowno u nich jaki i u 3 małych chomiczkow...Zainteresowanych zapraszam na bloga :) Chyba znacie adres...

Oki juz milcze bo nie na temat :P

Link to comment
Share on other sites

Do Arwen: hehe masz chomiczki : ) ja mam Chomika syryjskeigo Pikuś sie zwie:P

Do Sabriel;Jaka raza królisia (angorka,Baranek...??)ja chyba bede mieć królisia Baranka...ale sam niewiem...z psem już chyba odpuściłem rodzice nie chcą...a wogóle...sam bee musiał go wyprowadzać i sobie nie poradze.. : ( niewiem nawet czy bede jeszzce na dogomanii

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jakiej rasy jest kroliczek, nie znam sie na tym.

Moja siostra kupila go za 1 zl w sklepie.

Nikt nie chcial go wziac bo krolika ma chora lapke,mama uszkodzila go w trakcie porodu.Pani w sklepie powiedziala, ze odda go w dobre rece.Krolik jest grafitowy. Ma okolo 7 tygodni, rosnie jak na drozdzach. Jest bardzo odwazny i ciekawski, nie boi sie naszych zwierzakow. Co do imienia to roznie na niego mowimy, ja nazywam go Lotek lub Srulek(bo robi duzo kupek),moja siostra- Stefan. Kama prawie wchodzi mu cala do klatki i wyjada jedzonko :lol:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

To słuchaj króliczek tak ma normalne uszka do góry i krótką sierśc...?? czy moze ma długa sierść i też normalne uszka??Jak tak to (angorka) a moze ma uszka w dół jak cocksy i krótkĄ Sierść??jak tak to to jest (baranek)...Czym go karmisz...??granulat czy mieszanka...jak niewiesz czym to polecam albo mieszankę z firmy VITAPOL lub granulat z VITAPOLU a jak juz wybierzesz granulat...to najlepszy jest z firmy ALEX (troszeczkę się znam bo miałem 2 razy królisia jedna to była Pusia a drugi to Kacperek...ale kacpra musieliśmy oddać..i umarł u mojego kuzynka ; ( a Pusia też była oddana (musieliśmy)urodziła malutkie królisie...i dalej żyje : ) Podam Ci super najlepszą stronkę o Królisiach jest naprawdę cool i sa super porady (Kobieta założycielka tej stronki ma aż 4 królisie...np Misiek - to króliś rasy Baranek a Rysiulka to REX taka rasa ReXa zabardzo niewiem po czym można poznać...ale trzeba uważać na jego łapusie ma najdelikatniejsze z wszystkich króliczków)www.kroliki.z.pl <----to ta stronka a forum o króliczkach bardzo fajne to www.forum.kroliki.com lub www.kroliki.forum.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...