Jump to content
Dogomania

Przez POMYŁKE wyciągnięta miała chwilę dom MA DOM,niestety problemy zdrowotne :(


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj rano przelałam 12,50 na konto DG za aukcje...

DG wykasuj tekst o tym, że wszystkie oferty nie poprzedzone telefonami będą usuwane.Jeśli ktoś zgłosi aukcje do weryfikacji,to będziesz w takiej samej sytuacji,Oferte można wycofać tylko kiedy przedmiot uległ zniszczeniu lub został skraziony.To gra słów,a sama wiesz ile można stracić...

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy u weta.Vika ma zakażenie bakteryjne w tej łapce,dlatego tak mocno się po niej gryzie.Dostała bardzo mocny antybiotyk,żeby wreszcie się to skończyło.Od niedzieli tabletki a w środę kontrola i ...rachunek.Aż się go obawiam.Już tyle leczenia było.... Ważne,żeby Vikunia była zdrowa!!! I znalazła swój wymarzony domek!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Black][B]7 czerwca, w Bytomiu odbędzie się "psiarska" impreza, na którą została zaproszona Fundacja SOS dla Zwierząt (mam nadzieję, że nie pokręciłam) i możemy na niej zaprezentować naszych tymczasowiczów. Czyli kto ma pod opieką tymczasowicza (niekoniecznie ze schronu) i ma czas oraz ochotę na wyprawę do Bytomia, to niech do piątku napisze smsa do Amikat (722 394 982), a ona odpisze podając dokładny adres.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Może by i znalazła,ale ja na taką imprezę niestety nie mogę jechać. Mam małe,półroczne dziecko i nie dam rady jechać z nią i z córeczką.Takie imprezy trochę trwają,ma być gorąco i moja córcia może tego nie wytrzymać. Może ktoś mógłby wziąść Vikunię i zaprezentować? Ona jest bardzo grzeczna i nie miałaby chyba nic przeciwko przejażdżce.Ale raczej z kobietą,na facetów bardziej szczeka. Jest ktoś chętny???

Link to comment
Share on other sites

Może znajdzie się jakiś transport... jakby mało było kłopotów przyplątała się za mną dzisiaj suczka - szczeniaczek...Ma chyba ok.2-ch miesięcy.Taki fajny szczenior,łazi za mną krok w krok.Poszukam jeszcze po osiedlu ,może się zgubił.Chociaż córa mówi,że ponad miesiąc temu oszczeniła się bezdomna suka,którą dokarmiają ludzie,ponoc podobna.Może ktoś chce szczeniaczka???Jak mi się uda to wieczór wyślę zdjęcia do maciaszek,niech je wrzuci na dogo.
Pomocy!!! Nie dam rady z trzema psami!!!

Link to comment
Share on other sites

Jestem z Jaworzna. Co do suczki to moja córa ją widziała,ale w jakim jest stanie nie wiem.Ponoć ludzie ją dokarmiają.No ale wiadomo,jeden dokarmi a drugi przegoni.Może uda mi się sprawdzić.Tylko co ze szczeniaczkiem? Mogę go przetrzymać max.2 dni. Chyba komuś zginęła lub uciekła bo jak na bezdomnego to za ładna.Czyściutka,czyste uszka,nie chuda...Będzie dość duża,no i jest zadziorna...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...