Jump to content
Dogomania

moj pies chrapie......


Recommended Posts

Mój piesio chrapie non stop 24 godziny na dobe;) od 6 lat i jakos sie do tego przyzwyczailem;) Tak wogule to mam Buldoga francuskiego

Pozdrowionka for all;)

Czytałem,że to cecha tej rasy,buldogi są tak zbudowane,że mogą mieć problemy z oddychaniem w czasie snu,stąd chrapanie.

Link to comment
Share on other sites

moj Raki tez chrapie, oj i to jaaaak..:) ale fajne to jego chrapanie!

podczas spania oprocz chrapania, to piszczy, szczeka, warczy, mruczy, przebiera lapami, kopie w sciane... :lol:

najsmieszniejsze jest to, ze warczy sobie tylko we snie, normalnie jeszcze na nikogo/nic nie warknal...:)

Link to comment
Share on other sites

moj Raki tez chrapie, oj i to jaaaak..:) ale fajne to jego chrapanie!

podczas spania oprocz chrapania, to piszczy, szczeka, warczy, mruczy, przebiera lapami, kopie w sciane... :lol:

najsmieszniejsze jest to, ze warczy sobie tylko we snie, normalnie jeszcze na nikogo/nic nie warknal...:)

Musi mieć twardy sen,tak robią psy mające marzenia senne :lol:

Link to comment
Share on other sites

Musi mieć twardy sen,tak robią psy mające marzenia senne :lol:

oj ciekawa jestem co tez mu sie moze mamic:)

zauwazylam, ze chrapanie i inne cuda odstawia tylko w dzien, kiedy ja jestem 'na chodzie', w nocy raczej czujniej spi... wiem, bo jego chrapanie obudziloby umarlaka... tylko raz pozwolil sobie na extra chrapansko w nocy, kiedy to dziwnym zbiegiem okolicznosci wtulil swojego nochala w moja wlasna szyje i mi tak turkotal przy uchu o 4ej nad ranem... :lol:

Link to comment
Share on other sites

moje psiaki tez chrapia, co ciekawe zaczely dopiero po tym jak zaladowaly sie do wyra rodzicow....,ojciec od kiedy pamietam tak pilowal ze na poczatku ulicy bylo go slychac( jesli tylko mial otwarte okno)...psy przejely po nim paleczke :D

Link to comment
Share on other sites

Witam szanowne grono:)

Amant tez ma sen i chrapanie niezle, Najczesciej jak jest mocno zmeczony po jakims spacerku int. Ale jak zacznie to chrrrrrrr,chrrrrrr mowie Wam, ale fajnie tak posluchac jak on smacznie spi;)

ja sobie nawet nagralem na telefon kom za notatki jego chrapanie i jak jestm w pracy czasami i jestm jakis zmaczony czy cos w tym rodzaju, poslucham chwilke sobie chrapania mojego psiaka i pdrazu zyc sie chce:)

Link to comment
Share on other sites

Bromba, Tintus i mój mąż maja wiele wspólnego......nie wiem tylko które z nich najgłośniej chrapie. Jest to standartem ze budzi mnie w nocy chrapanie tercetu. Więc po kolei szturcham kazdego i usiłuję zasnąc przed kolejnym atakiem chrapania.....

Niestety za 2 godziny jest to samo. Ciekawe co będzie jak będziemy mieć jeszcze dziecko....tez przechwyci nawyki trójcy?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mój goldek chrapie jak pies :wink:

bardzo często w nocy cmokam albo zagwiżdżę ,żeby go obudzić jednak to pomaga na chwilę i muszę go często całkiem obudzić bo nie mogę spać :D ( biorąc pod uwagę moje przewrażliwienie na chrapaczy :lol: to może i tak strasznie nie chrapie ale jak juz zacznie ...)

Link to comment
Share on other sites

Oj chrapie Rufusek i to jeszcze jak :) :) :) :) :)

A do tego biega we śnie i wtedy intensywnie przebiera łapkami , cichutko piszczy albo poszczekuje

lila i Rufus

___________________________________________________

Labrador to więcej niz pies to wielkie serce na cztrerech łapach :angel:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

MOja bokserka Sara gdy spi to strasznie chrapie. Czasami tak strasznie, że nie mogę spać. :sleeping: Przy tym przez sen warczy, mruczy, płacze. Przewraca oczkami, łapki jej latają, wywala jęzor. Wygląda strasznie śmiesznie. Czasami tak mocno śpi, że nie mogę jej dobudzić. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...