Jump to content
Dogomania

Konkurs na psią miss dogo!!! Zakonczony :)


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest mało zgłoszonych chłopaków, więc chyba nie potrzebne byłoby rozdzielanie na płeć konkursu ;)

Oj to tylko zabawa dziewczyny, przecież nikt się na was nie obrazi że nie glosowałyście na jego psa (ja przynajmniej bym sie nie obraziła), Moniska doceniam pomysł z ankietami, ale obgadałyśmy już to, w ankiecie może być 10 pozycji a kandydatów jest więcej, wiec musiałoby być kilka wątków z ankietami zrobione a to już lekka przesada :p

Link to comment
Share on other sites

To i ja oddam głos. Strasznie ciężko się było zdecydować, tyle ślicznych panienek! Strasznie spodobały mi się oba psiaki Oli164 - Tina i Twardziel oraz Logan Diabelkowej. Poza tym cudna jamniczka Anetty - Kaja oraz kundelka Dadiii - Psotka. Ale pierwsze miejsce zajmuje u mnie przedstawiciel mojej ukochanej (prócz jamniczków) rasy - [COLOR=red][B]z nr 20 - Masaj - Anetty[/B][/COLOR][COLOR=black] ;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

wiecie co a moze tam przy zgloszonych osobach napisac na ktorej stronei jest jedo zgloszenie zeby bylo latwiej ogladac psiaki?? bo nap niektore osoby sa takie ze zobacza tylko te psiny ktore sa na pierwszej stronie a poten np. na drugiej nie ma zgloszen bo sa np. na trzeciej i niechce mu sie szukac dalej? ale to tylko taka propozycja

Link to comment
Share on other sites

mogę na dwa? jednego przedstawiciela płci żeńskiej, a drugiego męskiej? :evil_lol:
jak nie to trudno, a jak tak to głos na Majosa (anetta) i Psotkę (dadiii)
:)chciałabym jeszcze na Tinę, Twardziela, Molli, Bonnie i Boggie, ale już nie będę przesadzać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...