Jump to content
Dogomania

Konkurs na psią miss dogo!!! Zakonczony :)


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Balbina12']Powiedz coś więcej o twoim pomyśle;)[/quote]

Pomyślałam sobie, ze mozna by bylo zorganizowac podobny konkurs, ale z nieco innym "systemem oceniania". W konkursie biorą udział psy w roznym wieku, roznych ras itd. Kazdy jest jedyny w swoim rodzaju, niezwykly.

Dlatego może wyjdę z moją propozycją. ;)

Tak więc zorganizowalabym 4 rozne "konkurencje".

[B]1. Miss uśmiechu .[/B]
Wbrew pozorom nie oceniany bylby tu usmiech psa. :eviltong:
Chodzi o to by pokazac zabawne zdjecie swojego pupila.
Wiadomo nie od dzis, ze nasze psy potrafia robic przesmieszne miny, pozy. I tutaj moglibysmy zaprezentowac te "niezwykłe umiejetnosci" naszego czworonoga. Psioor, ktory "spowodowałby" najwiekszy usmiech na twarzy - wygralby. :p

[B]2. Ładne oczy masz, komu je dasz ?[/B]
Spojrzenie czworonoga wiele razy nas powala.
W tej konkurencji moglibysmy zaprezentowac oczyska na ktorych widok zapominamy o zdrowym rozsadku i u ustepujemy pupilom.
Psioor, ktory bedzie mial bardziej przenikliwe spojrzenie od "Kota ze shreka" wygrywa. :diabloti:

[B]3. W życiu tylko to się liczy by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy.[/B]
Czyli zdjęcie pupila z jego ukochanym właścicielem.:lol:
Kochamy psy ponad zycie i nawet na zdjeciach potrafimy to wyrazic.
Wygralby pies azem z wlascicielem - modele z wybranego zdjęcia, ktore spodobaloby sie nam najbardzie.
(Absolutnie nie bylby tu oceniany wyglad wlasciciela :diabloti: ale widok bawiacych sie razem, spedzajacych ze soba czas najlepszych przyjaciol.:loveu:)

[B]4. Miss dogomaniakow[/B]
Czyli wszyscy dogomaniacy mogliby zaglosowac na "ulubienca" (oczywiscie nie swojego psa :evil_lol:). Psiak, ktory otrzymalby najwiecej glosow - wygrałby :p


Ja wraz z moją kolezanką - Moniką mogłabym byc w Jury. :p
Juz mowie dlaczego.
Ja - tu chyba nie ma jakis niepewnosci. ;)
Monika - moja kolezanka, nie ma konta na dogo, ale uwielbia psy. Moglaby sprawiedliwie ocenic kazdego psioora, a Wy mielibyscie pewnosc, ze wybieramy faktycznie obiektywnie, a nie dlatego, ze kogos z dogo lubimy bardziej, a kogos mniej. ;)

Jest to oczywiscie moja propozycja. Czekam na Wasze opinie, uwagi.:lol:
Pomyslalam sobie po prostu, ze w podobnych konkursach nieraz starsze psy itd. nie maja rownych szans z innymi. A w oddzielnych konkurencjach juz tak. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justy$ka']No dobra. Skoro chcecie (tak ?) to założę podobny temat.
Tutaj nie wklejajcie zdjęć. ;)
Kiedy już założę dam Wam tu znac. Macie jakies sugestie, czy zastrzeżenia ? :lol:[/quote]
Oprócz tego, że nie mam śmiesznej foty Żaby (:stormy-sad:Kurczę! Czemu, kiedy Żabka tańczy na tylnych łapkach ktoś inny ma mój telefon!?) jest OKey:) Na "pies z panem" mam coś niezwykłego!
EDIT: A! Może byłby najpiękniejszy psi uśmiech?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']mam sugestię dotycząą głosowania.
Niech ono będzie tajne, ludzie zamiast w temacie niech piszą do ciebie na pw swoje typy, ty pod koniec wszystko podliczyszi podasz wynik ;)[/quote]

Yhy...To chyba jest dobry pomysł, bo znając życie mogą zdarzyć się nieprzyjemne sytuacje :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...