Jump to content
Dogomania

[Wieluń] Keks - futrzasty wulkan energii :)


Mantis

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja finansowo wiele nie zdziałam, bo mam mnóstwo innych zobowiazań.
Jeżeli jednak udałoby się znaleźć jakis płatny tymczas, na pewno nie zostawię Keksa bez pomocy ;)

Proponuję rozpocząć akcję podnoszenia wątku po to, aby jak najwięcej cioteczek zauważyło Keksa. We dwie wiele nie zdziałamy :shake:.

Przydałby się jakiś fajny tekst do allegro i ogłoszeń. Te ogłoszenia, które ja robiłam już powygsały lub się opatrzyły.

Zacznijmy może od podnoszenia wątku :razz:

Link to comment
Share on other sites

Oki zaczniemy podrzucać wątek z całej siły... ja zaraz zrobię ogłoszenie na ale. gratce może pomoże i popytam wśród znajomych będe wrecz błagac może ktoś sie zlituje nad Keksikiem :roll: ja nie mogę go wziąśc pomijajac juz ta odległość jak mnie do niego dzieli to mam w domu dwie suczki jedna na tymczasie jedną własna i mój juz mi łeb suszy bo jeszcze mnóstwo innych zwierzaków słodziaków:razz: zobaczymy
Wiesz dobrze ze przynajmniej we dwie jesteśmy na nas Keksiolek moze liczyć, a jak się postaramy to na pewno coś sie uda choćby to był tymczas :razz: trzymam mocnoooooo kciuki miziaki od cioteczek Keksiu i juz sie biore za ogłoszenie ciebie gdzie sie da :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszkareuter']ja zaraz zrobię ogłoszenie na ale. gratce [/quote]
alegratkę trzeba będzie wyróżnić, żeby nie zginęła w tłumie.;)
Na jakieś niewielkie wyróżnienie znajdę pieniążek. Możemy na razie płacić za wyróżnienie na spółkę, żeby nie obciażało jednej osoby.
Ważne jet, żeby wyróżnienie działało cały czas.
Co Ty na to?

[SIZE=3][COLOR=red][B]I to co bardzo ważne: czy dane do kontaktu w sprawie Keksa są aktualne?? Nic sie nie zmieniło???? [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]Czy może ktoś to potwierdzić?????[/B][/COLOR][/SIZE]

Mam już pomysł na tekst do ogłoszeń i ewentualnego allegro dla Keksa. Postaram się jak najszybciej wstawić go na wątek.

W kupie raźniej, cioteczki łączmy się :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aska7']Hmm, przepraszam, ale czy możesz zmienić "ó" na "u" w wyrazie "wulkan" w tytule ogłoszenia :oops:[/quote]

Hihihi juz zmieniłam :oops: tak sie spieszyłam zeby zrobić te ogłoszenie że leciałam jak szło po klawiaturze i nawet nie zauważyłam że taką gafę zrobiłam :oops: upss przepraszam i dziękuje :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam Keksiowi jeszcze:
[FONT=Arial][url=http://ogloszenia.adverts.pl/cat_1935_adopcje.htm]OGŁOSZENIA Adopcje[/url][/FONT]
[FONT=Arial]i czekam na akceptację na [url=http://www.poszukiwane.pl/]darmowe Ogłoszenia drobne - ogłoszenia drobne w Poszukiwane.pl[/url], oraz na [/FONT]
[url=http://www.ogloszenia.tasdj.pl]Ogłoszenia koty, ogłoszenia psy, ogłoszenia , konie ogłoszenia zwierzęta[/url] potem pobawie sie jeszcze i poogłaszam Keksa :razz: ide popracować bo mnie wkońcu wyrzucą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Ja kto jest, że ja lubię takie szorstkie, kudłate mordeczki a w domu mam dwa łychole :evil_lol:[/quote]

A no tak bywa ja uwielbiam szorsciakowe , boksiowe i łowczarkowate ale na widok każdego sie wzruszę i chce zeby był mój a w domku mam nie wiadomo co :razz: bo tyle w tym ras... no i miejsca zdecydowanie za mało :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...