Jump to content
Dogomania

Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!


Margo05

Recommended Posts

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Postaram się z nim w sobotę wyjść;) Przepraszam bardzo jeżeli ktoś nie zrozumiał mojego postu ze zdjęciem.... tam są przedstawione 2psy... jeden jest bez zdjęcia i tam jest napisane z jakiej ulicy, a drugi jest to inny pies ze zdjęciem....wstawiłam 2 bo nie wiedziałam który pasuje...ale raczej to ze zdjęciem...:razz:[SIZE=1] W poście już poprawiam;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, dodzwoniłam się wreszcie na Paluch.
Ale nie mam cudownych wieści :shake:
Czarnuś jest w szpitalu. Gdy został znaleziony był niesamowicie zakleszczony, a jego stan był ciężki :-( Ma porobione badania i podawane leki. Odnotowali poprawę, Czarnuś zaczął sam jeść:multi: Z pewnością nie będzie do wzięcia po kwarantannie, bo jego leczenie jeszcze potrwa. Mam zadzwonić po 11.04, bo w chwili obecnej nic więcej nie mogą powiedzieć.
Czarnuś ma ok. 5 lat.
Może jak będziecie na Paluchu to uda Wam się dowiedzieć coś więcej, bo Pan z którym rozmawiałam powiedział mi tylko to, co sam wiedział.

A teraz trzymajmy kciuki, by Czarnusiowi się udało :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem też ciekawa, jakim sposobem oni go postawili do tego zdjęcia...
Ten psiak ledwo dychał... Desperacją było wejście do sklepu i zero reakcji na ludzi dookoła...
Jestem niezmiernie zaniepokojona jego stanem.

z 28.03.08. nr na zdjęciu[IMG]http://www.psy.warszawa.pl/podstrony/nowepsy2008/images/2008-03-29/877.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Czyli czekamy na wiadomości... Oby chociaż budzące nadzieję...

Bardzo bym chciała, by jednak mu się udało...
Jednak obawiam się, że po takim czasie nie leczonej choroby Czarnuszek będzie miał już do końca życia poważne problemy zdrowotne.

On mi trochę przypomina "mojego" Madraska (wyadoptowany - prawie... jest w super domu).
Czarnuszek pewnie też jest z natury wesołym i żywiołowym psiakiem.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda tylko że na własne oczy nie można psiaka zobaczyć.....:shake:
nie wiem czy zdadzą mi 100% zdrowotność psiaka.....no ale cóż jak już mówiłam zapytam się....już zapisałam sobie Jego nr w komórce.

Wracam tak o 19 więc proszę uzbroić się w cierpliwość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...