Jump to content
Dogomania

Witam wszystkich!


Recommended Posts

Jestem czytelniczką dogomani od dawna ale dopiero teraz postanowiłam się przedstawić.

Zaczynam więc: jestem posiadaczką 9-cio miesięcznego "szczęścia" - to bulik,okropnie zakręcony jak chyba każdy. Nie ma on niestety papierów i stąd moje obawy co do waszego natawienia :roll: .

Mam jednak nadzieję, że przyjmiecie mnie do waszego grona.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witamy rowniez :)

Zeby dodac Ci otuchy i odwagi, to ja tez mam bullke bez papierow i dodatkowo mala sunie ze schroniska. Teraz czekam na psa - bulla oczywiscie ;) - tym razem juz "papierowca".

I calej rozciaglosci popieram jaha - dawaj zdjecia 8) :D

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie

Ja tez jestem tutaj dopiero od dwoch dni i bardzo mi tu sie podoba.

Mam AST bez paireow i nie widze w tym niz zlego, czy ktos ma psiaka z metryka czy nie dla mnie to nie ma wiekszego znaczenia, wazne jest jak bardzo kochamy nasze pociechy.

Link to comment
Share on other sites

PROSIMY O WIĘCEJ INFO -IMAGE...!!! PLISSSS no i jakieś zdjątko choc jedno...:) Wszyscy bardzo przepadmy za naszymi psiakami niezależnie od pochodzenia to jasne.O tym co teraz powiem rozpisywał sie nie jeden dogomaniak.Image pewnie wie o czym mówię jeśli śledzi jak napisała juz od dawna topiki.Nie chcę rozdmuchiwać znów tematu.Chce tylko dać wszystkim przyszłym właścicielom psów do rozwagi czy kupując psa poza związkiem kynologicznym nie popieram aby masowej produkcji psów a tym samym nie humanitarne obchodzenie się z nimi...! Prosze nie komentujcie tego bo to przecież topik o Bulce Image , więc czekamy z niecierpliwościa na jej odpowiedź...:) A to co napisałem to tylko mała dygresja do Fireworkss i tego co napisał :

"Mam AST bez paireow i nie widze w tym niz zlego, czy ktos ma psiaka z metryka czy nie dla mnie to nie ma wiekszego znaczenia, "

Link to comment
Share on other sites

To ze mam psa bez metryki to znaczy ze obchodze sie z nim nie humanitarnie, niewiem ale chyba to miales na mysli. Mysle ze jest to troche niepowarzne stwierdzenie tym bardziej ze mnie nawet nie znasz i nie mozesz wiedziec jak traktuje swojego psa. Chyba ze sie myle to przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

O rany!!!! :P

Strasznie wam wszystkim dziękujęmy za ciepłe przyjęcie, jesteście kochani.

Co do zdjęć to postaram się w najbliższym czasie coś wrzucić jeśli mi się uda.

Na razie wam poopowiadam - bulas nazywa się Mumin :wink: , jest pręgowany. Teraz to już z niego kawał słonia-9 miesięcy i 30 kg - wiecie co to znaczy jak z radości wskoczy na kolana.

Jesteśmy teraz na etapie szkolenia PT - uparty straszliwie ale jakoś idzie do przodu. Muszę w stosunku do niego stosować trochę mocniejsze bodzce tzn. ryknąć od czasu do czasu i dzięki temu boją sie mnie wszystkie psy na szkoleniu a moja morda jak uszy położy po sobie to jest sukces :evil:

Na spacerkach jest grzeczniutki bardzo - wszyscy ludzie i inne pieski to przyjaciele, może mu się to kiedyś zmieni ale na razie to nawet do tych warczących i pokazujących zęby macha ogonem.

Idę się mordować nad zdjęciami, papaty.

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy teraz na etapie szkolenia PT

WIELKIE BRAWO Wam za TO :multi: oby każdy z Was bral przyklad :D

Stanowczo i cierpliwie - BĘDZIE DOBRZE :D :D

SUPER ,ze ma taki charakter - miejmy nadzieje,ze dluuugo taki pozostanie :)

Pozdrawiamy serdecznie :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Witaj na dogomani... ostrzegam to jest narkotyk :D:D:D

Zgadzam się w całej rozciągłości.

A co do wielkości ... trudno oceniać ze zdjęcia, ale masz rację należy chyba do tych większych, tzn tych słuszniejszego rozmiaru. :lol:

Jeszcze raz witamy

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajny i piekny psiak !!! A z jakich hodowli sa jego przodkowie? Faktycznie duży jak na swój wiek.Jestem zwolennikiem takich DUZYCH bulli...po prostu lubie takie..;)

Dzieki Staff-ka za sprostowanie.Oczywiscie niehumanitarne jest dla mnie hodowanie psów masowo i to poza Związkiem a nie posiadanie go.A takie przypadkowe mioty ( nie masowe )poza Związkiem Kynologicznym to dla mnie zwyczajne świństwo dla rasy.Nic nie wnosi a częściej szkodzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...