Jump to content
Dogomania

Fotografia II


dog_master

Recommended Posts

  • Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Brynia1']u mnie zawsze jak czekam to sie okazuje ze jest na drugi dzien :D[/QUOTE]
a ja już czekam od soboty. wczoraj dzwoniłam, czy zamówienie jest w realizacji, pan powiedział, że jest i że na dniach zostanie wysłana paczka:mdleje: także wystawiają moją cierpliwość na ciężką próbę. jeśli nie dojdzie do końca tygodnia to chyba wyjdę z siebie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']na to [URL]http://www.fotobasia.pl/sigma-24-70mm-f28-if-ex-dg-hsm-canon[/URL]
mam nadzieję, że będę zadowolona. ma/miał z was ktoś może ten model?[/QUOTE]

Używam z 5d i jedyny mankament to taki, że AF czasami długo łapie i guma od ostrości się odkleiła. Ale on już ma kilka latek ;) To fotografii typowo portretowej jest fajny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Naklejka, mocno ingerujesz obróbką żeby uzyskac takie kolory ?
Dobrze pamiętam że masz 450d i 50 1.8? ;)[/QUOTE]

Zależy, nie pamiętam co robiłam z tymi zdjęciami ;)
Tak i jeszcze 55-250, którego zazwyczaj używam w schronisku.

[quote name='Illusion']Ja bym usunęła z tych fotek smycze, akurat tło jest takie, że jak się dobrze usunie to nie powinno to być widoczne ;). Jakieś syfki z sierści czy przy oczach też można usunąć.[/QUOTE]

Można, ale mi się nie chciało, bo mój komp umiera i muli przy fotoszopie, dodatkowo się sam wyłącza :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']jaki polecacie program do obróbki zdjęć(do ściągnięcia za darmo)? ja używałam dotąd photoshopa ale już go nie mam, darmowej wersji cs2 już też znaleźć nie mogę w necie. pomocy, bo nie mam żadnego programu a foty bez obróbki są dla mnie niedokończone.[/QUOTE]
PSCS2
[URL]http://download.adobe.com/pub/adobe/magic/creativesuite/CS2_EOL/PHSP/PhSp_CS2_English.exe[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte'][URL]https://www.google.pl/search?q=PhSp_CS2_English.exe[/URL] pierwsza pozycja[/QUOTE]
bardzo ci dziękuję:loveu:

edit:
jakaś chyba okrojona ta wersja. jest tam gdzieś opcja wyostrzenia? kurcze, nie mogę znaleźć, zawsze była w tym pasku pionowym po lewej stronie..

Edited by agaga21
Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie kompletnego amatora. ;) Nie znam się na aparatach i robieniu zdjęć, do tej pory pstrykam słabą cyfrówką czy telefonem. Zdjęcia robię dla siebie, fotografuję w praktyce wyłącznie zwierzaki. Jednak chciałabym mieć możliwość robienia jakichkolwiek zdjęć w ruchu! Czy znajdzie się jakiś aparat (nie lustrzanka) w cenie do 1000-1300zł, który umożliwi robienie przyzwoitych zdjęć np. bawiącym się psom?

Jedna osoba mi podpowiedziała Olympus PEN E-PL1 + 14-42, ale jako laikowi jego specyfikacja kompletnie nic mi nie mówi. ;)[h=1][/h]

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ żeby zrobić dobre zdjęcie lustrem trzeba mieć jakąkolwiek wiedzę. A fotografia nie jest i raczej nie będzie moją pasją, nie interesuje mnie to. Nie mam też kasy na dokupowanie obiektywów itd. Chciałabym coś zdecydowanie łatwiejszego w obsłudze, dla amatora.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...