Jump to content
Dogomania

Fotografia II


dog_master

Recommended Posts

  • Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Okamia']Tak, inaczej nie dała bym rady o 2 w nocy ;) Po za tym muszę się z nią(lampą) zaprzyjaźnić w końcu i się nauczyć ją ustawiać:diabloti:[/QUOTE]

To jeszcze mi zdradź co to za lampa :eviltong: Muszę zacząć ogarniać temat i jakąś sobie wybrać, bo matka dofinansuje zakup, więc trzeba korzystać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']To jeszcze mi zdradź co to za lampa :eviltong: Muszę zacząć ogarniać temat i jakąś sobie wybrać, bo matka dofinansuje zakup, więc trzeba korzystać :diabloti:[/QUOTE]

Mam na niej napisane - Canon Speedlite 580EX II tyle wiem o niej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisiaxp']Victoria - pod względem rozmiaru to 2, czy jeszcze czymś się mają różnić?[/QUOTE]
zwroc uwage na ławkę. na drugim pies zjeżdza, za to na pierwszym krzywe oparcie rzuca się w oczy.. dla mnie tak zle i tak niedobrze i chcialabym wiedziec co Wy o tym myslicie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']Ja też zamierzam kupić lampę. Jeszcze się nie orientowałam jakie są ceny ale prawie 2 tys na lampę mnie powaliło...sądziłam, że 500-800zł wystarczy :([/QUOTE]

Pewnie znajdziesz coś tańszego - ja taką dostałam więc się nie orientowałam w lampach zewnętrznych ;) Szczerze to nawet nie wiedziałam, że tyle kosztuje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ola, masz obiektyw KITowy? Jeśli tak, to ustaw sobie na 35mm przez jakiś czas i zobacz czy Ci taka ogniskowa odpowiada. Dla mnie 35mm na spacerach byłoby dosyć krótko, z myślą o nich wzięłam 85mm i jest super :). Coś krótszego też planuję (kit zbyt ciemny), ale jako uzupełnienie, bo bez czegoś dłuższego nie wyobrażam sobie foto-spaceru.

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze pytanie dotyczące tego ustrojstwa: canon 1000d
[URL]http://i1120.photobucket.com/albums/l485/monisiaxpxp/IMG_1284_zpsabac98db.jpg[/URL]
Pewnie jestem strasznie ciemna, ale z angielskiego filmiku niewiele zrozumiałam a mój aparat nie reaguje :D

EDIT: dałam radę.

Edited by monisiaxp
Link to comment
Share on other sites

chce mi się płakać :placz:
mam zwykłą cyfrówkę, marzy mi się lustrzanka - Nikon albo canon
problem w tym. . . że ja jestem w tej sprawie bardziej niż zielona :placz:
nie wiem jaką lustrzankę kupić, jakie obiektywy, jaka lampa, wszystko co będzie potrzebne do ładnych zdjęć w domu, na dworze, w ciemności, portret itd . . . pomocy ! ile kasy będzie potrzeba na to wszystko ?
Nie chcę nic mega super bo fotografem nie jestem . . . tylko skromne w niewielkiej cenie ale żeby piękne zdjęcia robiły !


[B]JEŻELI KTOŚ MA NA SPRZEDAŻ TAKI ZESTAW UŻYWANY PROSZĘ O KONTAKT NA PW. . . .[/B]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przyjemny portrecik. :)

Doda_
Aparat nie robi zdjęć, Ty je robisz. Mam piękne zdjęcia z kompaktu i kompletnie ch*** zdjęcia z lustrzanki. Wszystko kwestia Twoich umiejętności i warunków w jakich przyjdzie Ci robić zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...