Jump to content
Dogomania

Fotografia II


dog_master

Recommended Posts

[quote name='fizzy']taaa tylko fotka sprzed 2 lat. chyba :evil_lol:.
to średniak:loveu:. tak przynajmniej było w powiedziane. bazarek nie jest pewnym źródłem informacji:shake::oops:[/quote]

Pokaż jakąś aktualną fotke:loveu:słodziak z niego:loveu:może też Twoja technika fotografii się zmieniła przez 2 lata:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ariss']Pokaż jakąś aktualną fotke:loveu:słodziak z niego:loveu:może też Twoja technika fotografii się zmieniła przez 2 lata:eviltong:[/quote]

technika fotografii to nie wiem ale pies z pewnością:lol:. proszę.tylko mówię że aktualnie nie ogolony:eviltong:
[url]http://img221.imageshack.us/img221/9320/b018ny2.jpg[/url]
i żeby nie było offa to może dam jeszcze jedno. wiem że strrrraszna jakość ale staarą cyfrówką robione:oops:. i bałagan w tle. ale czy ciekawsze, lepsze od poprzednich?:lol:
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9745/kopiajudociebielecew1.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']Coyotte , tobie podoba się tak, a ja wolałabym bez tego PGR.

De gustibus est non disputandum[/QUOTE]

spokojnie, napisałem, że Moim Zdaniem jest ok i tyle, przecież nie mówię, że to źle , że Tobie nie pasuje ten PGR
dzieki, że przynajmniej odpowiedziałaś:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz']moje próby z fotografowaniem małych dzieci i matek z dzieckiem ;)

nie zwracajcie na napis u dołu, to program tak robi bo wersja trial


co sądzicie?
[/QUOTE]

jak dla mnie sam moment ok, za dużo prawej, za mało lewej, i nie podoba mi się konwersja do bw, przydało by się obniżyć odcinanie bieli poziomami, żeby trochę kontrast podnieść (ale to tylko, moja opinia, żeby nie bylo:eviltong:) btw, po co tu hdr?:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz']z lewej właśnie przyciąłem, dla mnie kadr zamierzony :)

dokładnie Beatko, ale nie ma co się dziwić, jak ktoś się nie zna to potem tak pisze jak pisze...[/QUOTE]

no właśnie, nie? same głupoty piszę:D

Tak Bbeta, hdr to nie tylko krajobraz, ale po co tu? Powiedz, Mateusz, podobno jesteś ekspertem!:roflt: tak to jest jak ktoś nie wie do czego służy hdr i kozysta z niego bez widocznego efektu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']Tak Bbeta, hdr to nie tylko krajobraz, ale po co tu?[/QUOTE]
Nie widziałeś oryginału. Poza tym gdyby nie ten napis to pewnie nawet byś się nie domyślił, że zdjęcie zostało obrobione w technice hdr

[quote name='dog_master']BTW pokaż mi HDR [nie DRI, prawdziwy HDR] psa. ;p Bo ja zrobić nie umiem... No może gdyby spał...[/QUOTE]
Ja? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Hym, dobra, to ja też zapytam. Po co tu był HDR? Tzn co on tu dał? Możesz pokazać fotkę z aparatu, 0EV np? Wiem, co to HDR. DRI także. ;p[/quote]

nie ma w tym zdjęciu żadnego HDR, po prostu ten program jest m.in. też do HDR, ot całe wyjaśnienie. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Nie widziałeś oryginału. Poza tym gdyby nie ten napis to pewnie nawet byś się nie domyślił, że zdjęcie zostało obrobione w technice hdr[/QUOTE]
ale jak już jest ten napis, to się z ciekawości pytam, po co hdr, skoro nie widać efektu (np. są całkowicie czarne plamy).
dlatego chętnie zobaczę te kilka klatek z różnymi ekspozycjami:razz::eviltong:


[quote name='Matusz']nie ma w tym zdjęciu żadnego HDR, po prostu ten program jest m.in. też do HDR, ot całe wyjaśnienie. ;)[/QUOTE]

dziekujemy :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']coś z horyzontem nie tak.[/quote]
:hmmmm: a nie jaśniej napisać - krzywy horyzont ? :cool3:
bo takie wypowiedzi typu , coś mi nie pasuje , ale nie wiem co ... są poniekąd - śmieszne :evil_lol: :evil_lol:


Moje dzieło :diabloti:

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/279/b5c2103322ac3445.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']coś z horyzontem nie tak.[/QUOTE]
a może to w górach robione?:eviltong: ja dzisiaj zrobiłem jedno zdjęcie na wałach, obiekt prosty, tło troszkę krzywe (z racji tego, że wały są krzywe:evil_lol:) i co z takim zdjęciem? dopasować się to tła?:hmmmm:

Vectra świetne:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej jako laik i właściciel Canona Powershota A550, przyszłam z pytaniem: jaką lustrzankę cyfrową polecacie dla osoby mocno początkującej?
Jak się zastanawiam, na czym mi zależy to przychodzi mi tylko do głowy, żeby aparat robił dobre zdjęcia obiektów w ruchu (np. psa;)) i makro.
Czy da się kupić taką lustrzankę w okolicach 1000 zł? Czy jednak trzeba wyłożyć więcej?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...