Jump to content
Dogomania

Fotografia II


dog_master

Recommended Posts

[quote name='Parysówna']Te bardziej zaawansowane też są takie wolne? W moim obecnym aparacie (Samsung 530) to mi najbardziej przeszkadza. Zamierzam w przyszłym roku kupić nowy, marzyłam o lustrzance, ale ostatnio doszłam do wniosku, ze to zbyt duża inwestycja jak na kompletnego amatora. Rozważam więc kupno hybrydy, konkretnie Canon S5 (ale cały czas się rozgladam ;)). Jak jest z szybkością w tego typu aparatach?[/quote]

Lepiej, ale i tak lustrzance nie dorownaja...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Parysówna']Te bardziej zaawansowane też są takie wolne? W moim obecnym aparacie (Samsung 530) to mi najbardziej przeszkadza. Zamierzam w przyszłym roku kupić nowy, marzyłam o lustrzance, ale ostatnio doszłam do wniosku, ze to zbyt duża inwestycja jak na kompletnego amatora. Rozważam więc kupno hybrydy, konkretnie Canon S5 (ale cały czas się rozgladam ;)). Jak jest z szybkością w tego typu aparatach?[/quote]
[B][I]pracujesz? :cool3: ja jestem totalnym amatorem ,ale kupiłam lustrzankę :eviltong: wzięłam na raty,co prawda rata kosmiczna,ale hybydę kupisz np za 1200zł...dołóż te 600-700 zl i kup lustrzankę :p[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waldek'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/9408/kacperskifilteredhp0.jpg[/IMG][/URL][/quote]


ech widzę, że mój piękny Kacper przeszedł "bez echa" ....

zastanawiam się nad sensem bytności w tym wątku skoro moje zdjęcia nie tak częste nie wzbudzają zainteresowania...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waldek']ech widzę, że mój piękny Kacper przeszedł "bez echa" ....

zastanawiam się nad sensem bytności w tym wątku skoro moje zdjęcia nie tak częste nie wzbudzają zainteresowania...[/quote]
[B][I]Waldek moje też bez echa i nie płaczę :cool3: nasze zdjęcia giną wśród tysięcy postów :p[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waldek']ech widzę, że mój piękny Kacper przeszedł "bez echa" ....

zastanawiam się nad sensem bytności w tym wątku skoro moje zdjęcia nie tak częste nie wzbudzają zainteresowania...[/quote]
Komus tu brakuje dopieszczenia......:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waldek'][B]eria, Rinuś[/B], bo my robimy dobre zdjęcia :eviltong: i pewnie dlatego zostają bez komentarza, te słabe są komentowane i czxasem krytykowane, do takiego wniosku doszedłem ...:diabloti:[/quote]
otóż to !!!! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Komus tu brakuje dopieszczenia......:evil_lol:[/QUOTE]

haha najwyraźniej:evil_lol:
W. nie upominaj się tak na siłę podziwania Twoich zdjęć.. moich nikt nie komentuje i nie płaczę tu na forum, że tacy dogomaniacy niedobrzy i moich zdjęć nie chcą skomentować;)
na forum Nikona na pewno więcej osób się wypowie:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']haha najwyraźniej:evil_lol:
W. nie upominaj się tak na siłę podziwania Twoich zdjęć.. moich nikt nie komentuje i nie płaczę tu na forum, że tacy dogomaniacy niedobrzy i moich zdjęć nie chcą skomentować;)
na forum Nikona na pewno więcej osób się wypowie:razz:[/quote]
pozwól że będę czynił co mi się podoba i bywał gdzie mam ochotę ...pozdrawiam ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Aha, no ale to wina firmy, tylko aparatu ;) Toz to kompakt, wszystkie tak maja.[/quote]
Tak? Nie wiedziałam. Ogólnie to się uprzedziłam do olympusa ;)

[quote name='Parysówna']Te bardziej zaawansowane też są takie wolne? W moim obecnym aparacie (Samsung 530) to mi najbardziej przeszkadza. Zamierzam w przyszłym roku kupić nowy, marzyłam o lustrzance, ale ostatnio doszłam do wniosku, ze to zbyt duża inwestycja jak na kompletnego amatora. Rozważam więc kupno hybrydy, konkretnie Canon S5 (ale cały czas się rozgladam ;)). Jak jest z szybkością w tego typu aparatach?[/quote]

[quote name='Parysówna']Nawet bym się tego po hybrydzie nie spodziewała ;) Chcę jedynie by było możliwe wykonanie w miarę fajnych zdjęć w ruchu.[/quote]
Tego samego oczekuję od aparatu, najgorszą wadą jest wolne pstrykanie zdjęć... Ciekawe czy w innych aparatach też tak jest, albo ciut szybciej.
Nie wiecie czy można w sklepie zrobić ''próbną'' fotkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']



Tego samego oczekuję od aparatu, najgorszą wadą jest wolne pstrykanie zdjęć... Ciekawe czy w innych aparatach też tak jest, albo ciut szybciej.
Nie wiecie czy można w sklepie zrobić ''próbną'' fotkę?[/quote]
Szybki , to pojęcie względne :cool3: niekiedy lustro nie nadąża za moimi psami :evil_lol:
Myślę , że z próbną fotką nie powinno być problemu ;)

Link to comment
Share on other sites

Vectra ciekawe czy u mnie będzie można zrobić próbną fotkę :roll: A tak w ogóle to tylko 2 sklepy mają ten aparat do zamówienia, z tym, że w jednym jest strasznie drogo. Ja chce już nowy aparat :placz::cool3:

Co do Waszych zdjęć, to mi się wszystkie podobają :evil_lol:/ja już pisałam /

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Parysówna']Te bardziej zaawansowane też są takie wolne? W moim obecnym aparacie (Samsung 530) to mi najbardziej przeszkadza. Zamierzam w przyszłym roku kupić nowy, marzyłam o lustrzance, ale ostatnio doszłam do wniosku, ze to zbyt duża inwestycja jak na kompletnego amatora. Rozważam więc kupno hybrydy, konkretnie Canon S5 (ale cały czas się rozgladam ;)). Jak jest z szybkością w tego typu aparatach?[/quote]

S5 bardzo fajny aparacik... w miare szybki ale tak jak Ewa pisala szybkosc to pojecie wzgledne:razz:

za rok bedzie juz naprawde tani tym bardziej ze juz leci w dol:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']S5 bardzo fajny aparacik... w miare szybki ale tak jak Ewa pisala szybkosc to pojecie wzgledne:razz:

za rok bedzie juz naprawde tani tym bardziej ze juz leci w dol:razz:[/quote]


Ja się cudów nie spodziewam :lol: Jasne, że nie wszystko da się uchwycić, ale w porównaniu z obecnym sprzętem napewno odczuję różnicę.

Co do tego "za rok", to nawet nie chodzi tak zupełnie o kasę, po prostu zaplanowałam, że kupię nowy aparat na osiemnastkę :cool3: Chce wybrać taki, z którego będę zadowolona i dlatego narazie szukam. Uznałam, że do moich początków fotograficznych odpowiednia bedzie hybryda, może kiedyś, jak mnie wciągnie, sprawię sobie lustro :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...