Jump to content
Dogomania

Fotografia II


dog_master

Recommended Posts

[quote name='orsini']ano wlasnie Cie zaskocze;-)))
poczytalam sobie opinie o tym nowym kicie z VRka i sa rewelacyjne!
jedyny minus, ze plastikowy bagnet, ale jak ktos napisal, za taka cene to nawet mozna za te 2-3 lata wywalic do kosza i zal nie bedzie.
Szklo za te cene jest swietne.
wiec tak, wlasnie takie chce;-)))ale mowie o tym nowym z VR-a VR tez dziala super podobno[/quote]
A ja czytałam, że Nikon w ten kit 'wsadził' najtańszą stabilizację, która nie zadowala :mad: echh, różnych komentarzy można poczytać (i w co tu wierzyć) ... :roll: Jednak kit to kit.

Dostałam dzisiaj Nikon'a F-601 razem z Sigmą 28-200mm 3.8-5.6 :-)

[IMG]http://images27.fotosik.pl/211/7c59593087b4ba29.jpg[/IMG]

[IMG]http://images34.fotosik.pl/250/f682d6d7b507adaa.jpg[/IMG]

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po długich miesiącach wyczekiwań wróciłam :evil_lol:
Może ktoś pamięta jak juz kilka dobrych miesięcy temu miałam mieć Nikona D200 ;) A dzisiaj przychodzę się pochwalić Nikonem D300, który dopiero dzisiaj został dostarczony.. Jako, że z biegiem czasu palny się nieco pozmieniały to zamiast Nikona D200 wybrałam 300-setkę :) w zestawie z dwoma obiektywami 70-300 mm 1:4 -5.6 , Tamronem 28-80 mm 1: 3.5-5.6, Torbą, i karta pamięci. A jako, że nie mam instrukcji :roll: Bardzo trudno mi go rozgryźć i jakkolwiek się po nim poruszać ... Także pilnie poszukuje instrukcji :evil_lol: W ogole przesiąść się z cyfrówki na lustrzankę to faktycznie ciężka sprawa. :diabloti: No to na tyle :eviltong:

Niedługo może sie pochwale jakimiś fotkami, bo jak narazie to aż wstyd to co pocykałam pokazywac :lol: :evil_lol:


Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

waldek mi sie podoba ;)

doszedl mi aparat ale czym wiekszy zoom tym bardziej mi sie rozmazuje i juz nawet na malym zoomie zdjecie jest jakby za mgla niemam pojecia jak to zmienic..czytam teraz cala instrukcje obslugi :roll: myslalam ze bedzie wiekszy a jest naprawde maly i ma wielki wyswietlacz , proste menu tylko guziki jakos nie wygodnie poustawiane no ale przyzwyczaje sie :roll: zobaczymy jak juz dojde co jest nie tak to porobie zdjecia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waxy']AF-S DX NIKKOR 18-55 mm VR [/quote]
Niemożliwe :-)

[B]Likaa [/B]- zazdroszczę, czekamy na zdjęcia! :razz:

Kot piękny [B]Waldku[/B] ;)

[QUOTE]
Likaa, Bognik - gratulacje! Teraz czekamy na fotki! ;p
[/QUOTE]
Dzięki. Na moje zdjęcia długo poczekacie, dopiero kupiłam film (bo to kolejny analog do kolekcji) ;)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa'][B]bognik[/B] Nikon F601? A co to za cudo? :cool3:[/quote]
Lustrzanka małoobrazkowa produkowana od jesieni 1990 roku :-)
[SIZE=1]A mój kolega być może odebrał już dzisiaj D80 ... [/SIZE]

Co do obiektywu - mam do tego lustra Sigmę 28-200mm, i to 200mm jest mi za mało, faktycznie (miałyście rację dziewczyny) ;)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Likaa, D300 i takie słabe obiektywy?? to się będzie ze sobą gryzło jak niebieski z czerwonym:evil_lol:[/QUOTE]
Cóż, od czegoś trzeba zacząć :evil_lol: ;)

Bognik jeszcze trochę i doczekasz się swojego aparaciska ;)

Dog master jak tylko sie uporam z obsługa tego cuda i trochę popraktykuje to na pewno cos wstawie ;)

Pozdrawiamy
ps. teraz próbuje znaleźć chociaż instrukcje w języku angielskim :mad:

Link to comment
Share on other sites

Waldek , pierwsze super , drugie jaies takie mdłe trochę .. ja lubię Twoje foty , jak już pisałam - ciasne kadry i jak są takie "błyszczące" ;) to drugie nie jest błyszczące ino matowe :) wiesz o co chodzi ?

Gratuluje nowych aparatów :multi:

[QUOTE]
Co do obiektywu - mam do tego lustra Sigmę 28-200mm, i to 200mm jest mi za mało, faktycznie (miałyście rację dziewczyny) ;-)
[/QUOTE]

Czasem trzeba słuchać starszych :diabloti: ;)

Link to comment
Share on other sites

oo fajny wątek :) długo zdjęć nie robię, jak kupili aparat to sie jakoś tak zaczęłam udzielać... ostatnio mam wenę na kwiatki, jakieś takie inne.... mogę pokazać kilka zdjęć... tylko sie nie przeraźcie :)


oto i moje "dzieła" :)

[IMG]http://i210.photobucket.com/albums/bb254/kingilka/DSC00484.jpg[/IMG]

[IMG]http://i210.photobucket.com/albums/bb254/kingilka/DSC00476.jpg[/IMG]

[IMG]http://i210.photobucket.com/albums/bb254/kingilka/DSC00482.jpg[/IMG]
tutaj z tyłu tego "czegoś" sie trochę prześwietliło :(

ja mam aparat SONY DSC - S650, 7,2 MP, 3xzoom, ISO 1000, obiektyw : f=5.8-17.4mm 1:2.8-4.8
Uważam że ten aparat nie jest zły.. chociaż marzy mi sie lustrzanka.... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Kurcze, a co z D80?![/quote]
Spokojnie :eviltong: Tata dzisiaj zadzwonił do mnie i powiedział, że ma prezent dla mnie (byłam pewna, że D80 :cool1:), jednak jak przyjechał, to wyjął F-601 :diabloti:
Nie powiem, że trochę się zawiodłam, ale mama widząc to powiedziała: ,,ale D80 też dostaniesz" :multi:

[quote name='Likaa']
Bognik jeszcze trochę i doczekasz się swojego aparaciska ;)
[/quote]
Wiem, kwestia czasu :multi:

[quote name='Vectra']
Czasem trzeba słuchać starszych :diabloti: ;)[/quote]
Nigdy nie mówiłam, że nie :cool3:

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Ale skąd ten pomysł na F601? :p[/quote]
To był spontan! Tata ma klienta - fotografa, który ma zakład foto. Posiada masę aparatów, sam ostatnio kupił sobie Canon'a 40D z 2 fajnymi szkiełkami, kiedyś jeszcze zamawiał Canon'a S5 IS. Byłam parę razy u niego (wywołuję tam zdjęcia), chciał mi dać cyfrówkę Fuji (taki zaawansowany kompakt) :lol:

Tata dzisiaj był u niego a on powiedział, że ten aparat leży nieużywany, więc jak mogę zrobić z niego pożytek, to tata ma go wziąć dla mnie :razz:
Ale mam dobrze, co? :eviltong:

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...