Jump to content
Dogomania

CLEO w niemczech, szczeniaczki w domkach- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!


emdziolek

Recommended Posts

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super- czyli mi zostaje mamunia juz tylko i Lunka u Emdziolka.

Emdziolku, co do plakatów - to juz chyba nieaktualne, dlatego wstrzymalam sié z ich wysylaniem Emilko. Mam drukarké kolorowá i nawet maszyné laminujácá w pracy, wiéc w razie potrzeby z innymi psiakami- sluzé pomocá.
Moze wyslesz mi ogloszenia Lunki ze zdjéciem w formie plakatu to mogé podrukowac i wyslac do Ciebie.

Aniu - bardzo dziékujé za blyskawiczná adopcjé malych gwiazdek, wierzé ze znalazlas im dobre domki. Potwierdz tylko proszé (dla hoteliku, z którym bédé musiala sié rozliczyc) czy jedna sunia wyszla dzis a pozostale 2 w piátek?

Co do propozycji umieszczenia mamuni na platnym tymczasie (moze juz na zawsze nawet) - jestem bardzo wdziéczna, ze tacy ludzie chodzá po tej ziemi i ze dane mi bylo dowiedziec sié o kolejnej z nich- pani Eugenii. Mam nadziejé, ze przyjmie mojá propozycjé.

No i zajmiemy sié sterylká suni jak tylko bédzie to mozliwe. Aniu, liczé tu na Ciebie z poleceniem mi odpowiedniego veta.

Link to comment
Share on other sites

Tak jedna suczka dziś już "wyszła" z hoteliku a 2 zabiore w piątek popołudniu.
Co do Pani Eugenii mam nadzieje, że przyjmie Twoja propozycje ale 100% gwarancji nie mogę dać gdyż jak sama wiesz ma 8 psów i jest samotną starszą osobą, natomiast sterylizacja i weterynarz to najmniejszy problem - jakoś damy rade;)

Link to comment
Share on other sites

Jutro około 15 zabieram 2 dziewczyny z hoteliku i wiozę w ludzi;) , co do mamy piesków to rozmawiałam z Panią Eugenią i jutro wieczorem ma mi dać odpowiedź - musi się zastanowić tym bardziej, że chyba będzie musiała się zająć psem sąsiadów czyli "stuknie" jej 9 a Cleo byłaby juz 10 psem

Dobra jutro po powrocie zdam relacje co i jak:cool1:

Link to comment
Share on other sites

O bosz. Cudowna wiadomosc! Dziéki Aniu i ogromne podziékowania dla Pani Eugenii. Czy ona ma telefon? Sama chcialabym jej podziékowac.

Qrczé, Aniu, jak mogé Ci ulatwic ten transfer suni z hoteliku? Jesli to niedaleko - 10 km, to mogé zabukowac taksówké na internecie- zaplacé kartá z góry. Nie mam juz smialosci prosic Cié o pokrywanie kolejnych kosztów w moim imieniu (zanim bédé mogla je oddac - pod koniec m-ca).

Czy znacie kogos kto przewiózly sunké za oplatá?

PS. Mam egzaminy do srody, stád wpadam tylko na chwilké, ale jestem na kom.(00353 872626083)- wystarczy puscic strzalké a oddzwonié, jesli bylyby jakies wiesci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chester07']a wydawałoby się że Luna pójdzie pierwsza ^^ ale tak jest dobrze, bo Luncia ma przynajmiej DT :) no i powodzenia w nowych domkach ![/QUOTE]
Lunka bylaby pierwsza, ale kochana Emdziolek odstápila mi 1 domek, który chcial wziác Luné.

Emdziolku teraz skupimy wszystkie sily na Lunce.
Kto umie robic allegro wyróznione? - to za 22zl na 2 tyg. Takie allegro bardzo duzo daje. Pokryjé koszty jesli ktos umie robic takie allegro.

Link to comment
Share on other sites

Mam złą wiadomość:shake: wczoraj wieczorem zadzwoniłam do mnie Panie Eugenia i powiedziała, że jednak rezygnuje - myślę, że to pod wpływem rodziny(bo wiem, że ją wczoraj odwiedzali) i coś tam jej siostrzenica namąciła :/ nie wiem Emilko zadzwoń do Iwony bo z tego co pamiętam mówiła, że jest jeszcze jakaś opcja domku tymczasowego.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaMag']Mam złą wiadomość:shake: wczoraj wieczorem zadzwoniłam do mnie Panie Eugenia i powiedziała, że jednak rezygnuje - myślę, że to pod wpływem rodziny(bo wiem, że ją wczoraj odwiedzali) i coś tam jej siostrzenica namąciła :/ nie wiem Emilko zadzwoń do Iwony bo z tego co pamiętam mówiła, że jest jeszcze jakaś opcja domku tymczasowego.....[/quote]
szkoda :-( no ale może się uda..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Suczunia zostanie w hoteliku narazie, ale usilnie staram sié o lepsze miejsce dla niej. Dziewczyny, czy zna któras adres wlascicieli tej stodoly, zebym mogla w razie co udowodnic, ze sunia jest rodem z Suwalk/okolic? moze byc na pw.[/quote]
Emilko to jest "niczyja" stodoła:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...