Jump to content
Dogomania

Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa


AngelsDream

Recommended Posts

  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]malamucia dama piękna :loveu::loveu:
śliczne oczka ma...jak zwykle zachwycam się niebieskimi oczami u psów ale co zrobić, uwielbiam :loveu:

to zdjęcie zdecydowanie jest moim ulubionym ;)
tak zawany FOCH :evil_lol::evil_lol:
[url]http://i842.photobucket.com/albums/zz344/beriet_baaj_2/2010-02-07%20wanta/2010-02-07-007.jpg[/url]

uh jaką groźną minę ma Baaj :diabloti:
[url]http://i842.photobucket.com/albums/zz344/beriet_baaj_2/2010-02-07%20wanta/2010-02-07-010.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Angels za foty-naprawde wyszły super!!! no spacerek nam się udał, Wanta padła po powrocie, tak ja zmeczyło nagabywanie Baaja :)
Wanta to "prawie" Mamut, a jak wiadomo prawie robi różnicę :) ale ciii nie mówcie tego przy niej bo się obrazi, całe życie żyje w przekonaniu że jest najprawdziwniejszym Malamutem i mogłaby doznać traumy jakiejś :)

Link to comment
Share on other sites

Ale Baaj miał jej dość już w pewnym momencie, taki zaborczy babsztyl mu się trafił-no zero godności, tylko : "no baw się ze mną, baw!" Ale chciałam tu powiedzieć, jakby ktoś nie wiedział, ze Baaj to super chłopak i jaki posłuszny !!! Byłam w szoku jak on na zawołanie różne takie robił! serio Angels jestem pod duzym wrażeniem, szacun!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']sucha karma... matko, u mojego starszego by to nie przeszło - uroki psa, który nigdy nie jest głodny....[/QUOTE]
wszystko załatwia spalanie miski :diabloti: my się też szkolimy na smaki a mam niejadka ;)

myśleliście o obedience? czy was to nie bawi? ciekawe by to było widzieć wilczaka w takim sporcie ;)

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye:Qrcze, bez kija nie podchodź:mad:
[URL]http://i842.photobucket.com/albums/zz344/beriet_baaj_2/2010-02-07%20wanta/2010-02-07-008.jpg[/URL]

I Ty mówisz, że foty nie wyszły, bo warunków nie było?:hmmmm:
Suuuuuuper Wam te foty wyszły:loveu: Czy robione kompakcikiem, czy macie jakiś nowy sprzęt? - bo jak kompakcikiem, to przyznam, że lepsze nawet niz moje z lustra:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Doginka, po prostu ostatnio miałem styczność z fotografiami Ariss, którym moje nawet do pięt nie doskakują. Aparat to ta sama niezniszczalna Konica Minolta A2 już od ładnych paru lat. Niestety przy śniegu i mocnym, niskim słońcu z cieniami od drzew a zarazem psami latającymi jak szalone to kompakt ciężko sobie radzi. Do tego mróz zawieszał mi aparat 3 razy dokładnie w momentach kiedy Baaj robił jakąś dziką akcję.

Aaricia, z Baajem jest ten problem, że jego reakcja jest totalnie uzależniona od osoby czy psa, z którym ma kontakt w danej chwili, przez co praktycznie bardzo ciężko jest przewidzieć co zrobi przy pierwszym spotkaniu. Do tego dochodzą jego wilczakowe humory, akurat wtedy miał dzień pracusia, innym razem ma ochotę rozrabiać i się nie słuchać a czasami po prostu mu się nic nie chce i najlepiej jakby wszyscy dali mu święty spokój. Te dwa czynniki powodują, że zazwyczaj Baaj zachowuje się inaczej niż statystycznie powinien, dlatego już nauczyliśmy się nastawiać na tą najgorszą wersję i najwyżej nas mile zaskoczy. Tak jak dzisiaj gdy odwiedziła nas zaszczurzona znajoma i Baaj ją pokochał od wejścia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...