Jump to content
Dogomania

Taki maciupeńko maleńki- naczekał się i...W KOŃCU W SWOIM DOMKU! WROCŁAW


Koperek

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magda Olga']
No właśnie... Co nieco o zwierzęcych adopcjach wiem i też mam wątpliwości. Żeby się potem nie okazało, że pies jest nieszczęśliwy.
Bo jeszcze inna sytuacja jest ze szczeniakiem, a inna z dorosłym psem po przejściach.

Miałam już propozycję przygarnięcia fantastycznego (też malutkiego) pieska. Orzeszek ma kilkanaście lat i wystraszyłam się, że studenckie życie będzie dla niego koszmarem, podczas gdy jemu raczej potrzeba spokoju. A poza tym musiałabym zaraz przeżywać kolejną psią śmierć, a poprzednią bardzo ciężko zniosłam... Chociaż dla niego to byłoby największe możliwe szczęście, mieć własny dom na te parę latek. Wrzucę go potem na dogo.

Życie psa ze mną to będą ciągłe wyjazdy, zmiania miejsc, zostawanie u rodziców, kiedy nie będę mogła go zabrać ze sobą, a do tego ciągła bieganina.
A o do imprez i szumu - Oktawia ma rację, tego się przecież nie uniknie we wspólnym mieszkaniu.

Hop.
[/quote]
o to mi chodziło-dobrze, że szczera dziewczyna jesteś i przyznałaś rację-to plus.
pamiętaj przyjdzie czas, że będziesz go miec więcej-studia się skończą, będziesz na swoim i wówczas przygarniesz biedę-warto czekac a potem jest wielka radośc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda Olga']Moher to klasa ;)[/quote]

No powiem ci że się z tobą zgadzam:p.

[quote name='Magda Olga']Hop.
Wstawiłabym sobie bannerek, ale nie umiem... Jak to zrobić?[/quote]

Tutaj masz instrukcyjkę:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32045[/URL]


:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda Olga']Zaczęłam wątek o Orzeszku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110520[/URL]

Dzięki za instrukcyjkę. A dasz jeszcze jedną? Nie umiem wstawić zdjęć Orzeszka...[/quote]

Mówisz i masz :)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108248[/URL]


:loveu:

Link to comment
Share on other sites

A ja mam taką wiadomość, że byłam w schronie ale niestety na tak krótko, że o wyciągnięciu [B][SIZE=3][COLOR=red]LUPUSIA[/COLOR][/SIZE][/B] mogłam tylko pomarzyć...:shake: Oględziny przełożone są na jutro, więc trzymajcie kciuki, żeby się udało!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']A ja mam taką wiadomość, że byłam w schronie ale niestety na tak krótko, że o wyciągnięciu [B][SIZE=3][COLOR=red]LUPUSIA[/COLOR][/SIZE][/B] mogłam tylko pomarzyć...:shake: Oględziny przełożone są na jutro, więc trzymajcie kciuki, żeby się udało!;)[/quote]

Trzymamy, trzymamy:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...