Jump to content
Dogomania

Bullit i Vesper z Bullerbyn :-)


Bullila.nl

Recommended Posts

[quote name='Tengusia']piekne foteczki i sliczna panienka :loveu:[/quote]

panienka sliczna ,ale nad fotami musze popracowac:diabloti:

[quote name='klaudia&Manta']No właśnie wyciągnela się na łapencjach w górę :cool3:[/quote]

no dlugonoga sie robi:cool3:
Jest jedyna w swoim rodzaju...pindzia mala..:loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]jaaaka modelka :loveu:[/I][/B]
[I][B]a Bullit co ma taki łysy policzek ? :cool3:[/B][/I][/quote]
Bullitka policzek po 3/4 tubki masci od wetki wyglada juz super:multi:

Modelka mu poszatkowala oba policzki:-(tam byla jedna wielka rana:-(
Vesper odpuscila troche ale i tak musze ja chamowac.
Bullit ma zapalenie ucha dodatkowo ma krople i dostal tez antybiotyk na rany bo On jest z b.wrazliwa skora;)
a niedziela sie zbliza:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bullila.nl']Bullitka policzek po 3/4 tubki masci od wetki wyglada juz super:multi:

Modelka mu poszatkowala oba policzki:-(tam byla jedna wielka rana:-(
Vesper odpuscila troche ale i tak musze ja chamowac.
Bullit ma zapalenie ucha dodatkowo ma krople i dostal tez antybiotyk na rany bo On jest z b.wrazliwa skora;)
a niedziela sie zbliza:cool3:[/quote]
[B][I]ojej biedaczek :-( ale mała to widzę , że brzydula z niej rośnie :cool3: ja bym ją zamknęła na 24 h w klatce :evil_lol::evil_lol:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]ojej biedaczek :-( ale mała to widzę , że brzydula z niej rośnie :cool3: ja bym ją zamknęła na 24 h w klatce :evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/quote]

Cze Czarna:diabloti:
Przez Brzydule to przed chwila mialam atak serca:angryy:....na tym brzydkim tarasie wturlala sie pod podloge i przeturlala sie do sasiadki a ze pieskow moich praktycznie z oczu nie spuszczam takze jak do niej bieglam widzialam ja pod podloga....:mad:A sasiadka ma wielkie agresywne koty:mad:...wiec tysiac mysli na sekunde biegne do sasiadki i mysle a jak jej nie bedzie ..??to co to bede skakoc przez plot tylko plecak wezme zeba ja wsadzic,a w miedzy czasie Bullita tam przerzuce.....:evil_lol:Dzwonie dzwonkiem jak oszalala serce mi z klaty chce wyskoczyc i sasiadka otwira drzwi.....to jej mowie ze musze szybko na taras bo moj pies tam tam sie wturlal a Ona na to zebym zabezpieczyla podworko bo jej koty ucierpia...:evil_lol: a ja ze moj piesek ucierpi Ona sie na mnie patrzy:stupid:....no ta ja wkoncu ze mam teraz 2psy i to szczeniak!!!tam wlazl !

Po pierwsze Bullitek by sie tam w zyciu nie przeturlal swym cialkiem a po drugie to chyba nie bylabym taka wystraszona hahahahha...Myslalam ze wie ze mam Vesper.....ale tzn. ze nie wszyscy sasiedzi szpieguja :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bullila.nl']Cze Czarna:diabloti:
Przez Brzydule to przed chwila mialam atak serca:angryy:....na tym brzydkim tarasie wturlala sie pod podloge i przeturlala sie do sasiadki a ze pieskow moich praktycznie z oczu nie spuszczam takze jak do niej bieglam widzialam ja pod podloga....:mad:A sasiadka ma wielkie agresywne koty:mad:...wiec tysiac mysli na sekunde biegne do sasiadki i mysle a jak jej nie bedzie ..??to co to bede skakoc przez plot tylko plecak wezme zeba ja wsadzic,a w miedzy czasie Bullita tam przerzuce.....:evil_lol:Dzwonie dzwonkiem jak oszalala serce mi z klaty chce wyskoczyc i sasiadka otwira drzwi.....to jej mowie ze musze szybko na taras bo moj pies tam tam sie wturlal a Ona na to zebym zabezpieczyla podworko bo jej koty ucierpia...:evil_lol: a ja ze moj piesek ucierpi Ona sie na mnie patrzy:stupid:....no ta ja wkoncu ze mam teraz 2psy i to szczeniak!!!tam wlazl !

Po pierwsze Bullitek by sie tam w zyciu nie przeturlal swym cialkiem a po drugie to chyba nie bylabym taka wystraszona hahahahha...Myslalam ze wie ze mam Vesper.....ale tzn. ze nie wszyscy sasiedzi szpieguja :evil_lol:[/quote]
[B][I]haha jaka akcja :evil_lol::evil_lol:[/I][/B]
[B][I]Vesper jest dobra :evil_lol: ona Ci chate rozniesie niedługo :loveu:[/I][/B]

[B][I]eee u mnie jak się coś zmieni to cały blok o tym wie :evil_lol:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Czesc Lila:multi::loveu:
poogladalam sobie te Twoje slicznosci:loveu:
Ale Bulitka to naprawde szkoda i jeszcze mowisz ze on tej pirani na wszystko pozwala:shake::loveu:...Ale cudne cudaki to sa:loveu::loveu:
Acha....nie bede W Zwolle:placz:...Bo hodowcy Borysa sie wybieraja na szola i w drodze pow2rotnej chca mnie odwiedzic:roll: w celu poprzytulania Borysa:shake: i przekazania rodowodu...a tak wlasciwie w celu kontroli i inspekcji:diabloti:. Dlatego nie pojade do Zwolle bo sprzatam juz tydzien i jeszcze w niedziele beda poprawki:evil_lol:.
Ale Was zycze szczescia!!! Niech pokaze Bulit tym holenderom kto tu rzadzi:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudia&Manta']Dzień dobry

Biedna Vesperka - mogła zgniąć śmiercią tragiczną , rozszarpana przez groźne koty
Dobrze że wyszła z tego cało :p[/quote]

z jej charakterkiem to moze i koty by ucierpialy:evil_lol:

[quote name='Rinuś'][B][I]haha jaka akcja :evil_lol::evil_lol:[/I][/B]
[B][I]Vesper jest dobra :evil_lol: ona Ci chate rozniesie niedługo :loveu:[/I][/B]

[B][I]eee u mnie jak się coś zmieni to cały blok o tym wie [/I][/B][/quote]

ta sasiadka to chyba jedyna co nie szpieguje:cool3::crazyeye:

[quote name='agnethka']o to miła sąsiadka skoro nie szpieguje[/quote]
bardzo milo:diabloti:

[quote name='lolka75']Czesc Lila:multi::loveu:
poogladalam sobie te Twoje slicznosci:loveu:
Ale Bulitka to naprawde szkoda i jeszcze mowisz ze on tej pirani na wszystko pozwala:shake::loveu:...Ale cudne cudaki to sa:loveu::loveu:
Acha....nie bede W Zwolle:placz:...Bo hodowcy Borysa sie wybieraja na szola i w drodze pow2rotnej chca mnie odwiedzicw celu poprzytulania Borysa i przekazania rodowodu...a tak wlasciwie w celu kontroli i inspekcji:diabloti:. Dlatego nie pojade do Zwolle bo sprzatam juz tydzien i jeszcze w niedziele beda poprawki:evil_lol:.
Ale Was zycze szczescia!!! Niech pokaze Bulit tym holenderom kto tu rzadzi:diabloti:[/quote]
Dziekuje Lolka;) no to szkoda ze Cie nie bedzie:roll: ale jak inspekcja to inspekcja:razz:

[quote name='AMFI']nie tylko nogi, ale cała sie powiększyła :-) i jaka pyskata się zrobiła :crazyeye: kochana kruszynka :iloveyou:

Vesper, nie zjadaj braciszka!!!:shake:[/quote]

pyskata jest bardzo,ale kochana:loveu:

[quote name='justysiek'][URL]http://images37.fotosik.pl/10/f67270bdad11e58e.jpg[/URL]
słodka:loveu:[/quote]

bardzo slodka:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]kurde u nas jest taki Citro sept , jest to sok z wytłoczonych pestek grejfruta ....zaje2biście gorzki , działa przeciwzapalnie , bakteriobójczo i przeciwgryźnie :diabloti:....jakby Bullit miał takim czymś namazane pycho to by Zołzik mały może go nie siamał żywcem :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]kurde u nas jest taki Citro sept , jest to sok z wytłoczonych pestek grejfruta ....zaje2biście gorzki , działa przeciwzapalnie , bakteriobójczo i przeciwgryźnie :diabloti:....jakby Bullit miał takim czymś namazane pycho to by Zołzik mały może go nie siamał żywcem :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

No to moze byc wyjscie tylko moi rodzice sa tu jeszcze tydzien czyli za nim wroca i wysla to troche jeszcze:p....odganiam i nie spuszczam ze wzgledu na szow jutro:roll: po szow chyba im pozwole na wolna amerykanke:cool3:

[quote name='Vectra']witaj koleżanko :diabloti:[/quote]

Witaj slonce:diabloti:

[quote name='Tengusia']i tu tez przyszedlam siem pochwalic wolnym weekendem :drinking:[/quote]
No to siuper:multi:...ja jutro na szow takze wczoraj bylo bez impry i dzis tez:roll::razz:.Dzis darcie mord obudzilo mnie o 6.30:mad::evil_lol:....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...