Jump to content
Dogomania

Tila bullowata suczka-z urazem łap(wyrzucona z 2 piętra)Już w nowym domku!str40


Lorien:)

Recommended Posts

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tila jeszcze przez ok. 2 tygodnie może zostać na tymczasie u Virginii.
Jak na razie, nie wiadomo co dalej.. Oferowany wcześniej DT u Diablicy, nie jest pewny, bo jak już pisała wcześniej Martik b, ma problemy ze swoim psiaczkiem. Dzisiaj został spłacony dlug w klinice.

Bardzo się martwię co będzie po tych dwóch tygodniach...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lorien:)']Tila jeszcze przez ok. 2 tygodnie może zostać na tymczasie u Virginii.
Jak na razie, nie wiadomo co dalej.. Oferowany wcześniej DT u Diablicy, nie jest pewny, bo jak już pisała wcześniej Martik b, ma problemy ze swoim psiaczkiem. Dzisiaj został spłacony dlug w klinice.

Bardzo się martwię co będzie po tych dwóch tygodniach...:roll:[/QUOTE]

Nie martwcie się, 2 tygosnie to kupa czasu, coś się znajdzie do tego czasu... (nie wiem już, czy tylko ja jestem naiwna, czy optymistka... :-()

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziek']Jeśli dla Tili nic innego się nie znajdzie to może do mnie przyjechać za 2 tygodnie ;-)[/quote]

Bardzo dziękujemy za oferowaną pomoc ;-) :loveu: Mam nadzieję, że jedak nie skorzystamy, ponieważ Tila znajdzie domek stały. <kciuki>

Ale na razie.....Madziek, proszę pamiętaj o nas:multi:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziek']Będę pamiętała oczywiście :-) a są jakieś widoki n domek? :razz:[/quote]

:loveu:

Jest nadzieja.. ale to nic pewnego :-( Będę wiedziała za kilka dni, ale już teraz wydaje mi sie, że nic z tego nie wyjdzie:-( ZOBACZYMY! :p

SZUKAMY DALEJ:multi::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Od kilku dni rozmawiałam z Anią do której w razie co Tila ma trafić na tymczas w Warszawie. Ania przetrzymuje nam akurat Zosię. I tak sobię myślę, że warto by było już ogłaszać Tilę.
Otóż zawsze najlepiej ją rehabilitować po domowemu, skupić się tylko na niej.
Ponadto sunia może też długo szukać domu, bo niektórzy wolą adoptować zdrowe psy.

Tak więc, może zróbmy jej małą kampanię.
Jak ktoś podeśle tekst i dobre zdjęcia (w ciut większej rodzielczości) to możemy jej plakacik do wieszania zrobić a także poogłaszać w necie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Od kilku dni rozmawiałam z Anią do której w razie co Tila ma trafić na tymczas w Warszawie. Ania przetrzymuje nam akurat Zosię. I tak sobię myślę, że warto by było już ogłaszać Tilę.
Otóż zawsze najlepiej ją rehabilitować po domowemu, skupić się tylko na niej.
Ponadto sunia może też długo szukać domu, bo niektórzy wolą adoptować zdrowe psy.

Tak więc, może zróbmy jej małą kampanię.
Jak ktoś podeśle tekst i dobre zdjęcia (w ciut większej rodzielczości) to możemy jej plakacik do wieszania zrobić a także poogłaszać w necie.[/quote]


Proszę podaj mi swojego maila, to przesle Ci zdjęcia :-)

Link to comment
Share on other sites

[B][I][COLOR="RoyalBlue"]Dopiero dzisiaj przeczytałam cały wątek... Co mam napisać?... Chętnie wyrzuciłabym z 10 piętra tego, kto zrobił taką krzywdę tej suni :angryy:

Mam nadzieję, że znajdzie się dla Tili DS... Trzymam za to kciuki... :roll:[/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...