Jump to content
Dogomania

Jan Gajewski (PL)


Asta

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 9 months later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 9 months later...

Odświeżam.

Był ktoś może ostatnio u tego pana? Nie zmienił może swojego nastawienia? :eviltong:

Sędziuje na międzynarodówce w Rzeszowie i nie wiem czy jest po co jechać :shake: Mam sukę... no przeciętną, ale jednak chciałabym rozpocząć młodzieżowy championat.
Bardzo maca? No i czy w ogóle wie co maca? Sprawdza zęby czy można samemu pokazać? Da się przy nim ukryć brak? (dozwolony oczywiście, ale no jednak...;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onaya']Odświeżam.
Był ktoś może ostatnio u tego pana? Nie zmienił może swojego nastawienia? :eviltong:
[/QUOTE]

hahahha..sorrki...wierzysz w "garbate aniołki" ??? i że ten "pan" zmieniła swoje podejście do ocenianych? bez względu jaka masz sukę ..to jest suka...czyli cos co wg. p.Gajewskiego jest "niżej postawiona formą" psa.........:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']hahahha..sorrki...wierzysz w "garbate aniołki" ??? i że ten "pan" zmieniła swoje podejście do ocenianych? bez względu jaka masz sukę ..to jest suka...czyli cos co wg. p.Gajewskiego jest "niżej postawiona formą" psa.........:angryy:[/QUOTE]
To się jednak jeszcze z pięć razy zastanowię :shake:

Ale skoro piszecie, że szkoda kasy i nerwów to chyba odpuszczamy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Onaya']To się jednak jeszcze z pięć razy zastanowię :shake:

Ale skoro piszecie, że szkoda kasy i nerwów to chyba odpuszczamy.[/QUOTE]

Sędzia jest w porządku jeśli chodzi o psy. Zna wzorzec rasy, wie na co zwracać uwagę, jest dokładny. Natomiast z sukami lepiej nie jechać - Betka ma rację. Żadna suka nie otrzymała oceny doskonałej...

Link to comment
Share on other sites

Jednak wystawiałam u tego pana, z tym że nie swoją sukę, a psa (samca) znajomych.
Wszystkie psy w rasie miały doskonałą, suki też. BOB i NJ dla samców, CACIB suk zgarnęła bardzo ładna i mega puchata dziewczynka ;)
Sędzia rzeczowy, ale mojej aussicy u niego nigdy nie wystawię :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

a ja Wam napiszę swoje odczucia. Bo gdy przeczytałam ten wątek , jechałam na wystawę do tego sędziego bojowo nastawiona :diabloti: a tu niespodzianka. Bo pan sędzia był wybitnie miły i rozmowny i nie szczędził pochwał i rad i był wyrozumiały bardzo dla nowicjuszy. Tłumaczył co i jak i dlaczego i rozumiał że upał i duchota. Obserwowałam go skrupulatnie , moja opinia nie jest oparta stosunkiem do mnie i do moich psów , tylko do wsiech wystawiających. Dlatego daje plus temu sędziemu , bo serio był na wystawie w pracy bo chciał , a nie dlatego że ktoś go zmuszał ;)
Lubi psy w dobrej kondycji , nie zatuczone ... ocenia głownie ruch , statyki ogląda niewiele , w zębach nie grzebie , ogląda tylko czy zgryz prawidłowy.
Wszystko spokojnie i bez pośpieczu , nie nakręca nerwowej atmosfery.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Bardzo różne te opinie, a mając sukę to ani trochę wątek nie zachęca do tego pana. Jest akurat przewidziany do sędziowania mojej rasy na CACIB Wrocław.
Może przy rasie, z którą miał niewiele wspólnego (maks kilka razy sędziował i to maleńkie stawki), przykłada się do oceny i na świeżo jest po zerknięciu we wzorzec? Czy może przejawiam zbyt wielką dozę naiwności? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A ja co mam zrobić?

Chciałam zadebiutować na tegorocznym CACiBie we Wrocławiu w klasie baby z moją Oziczką, ale tak na wszelki wypadek postanowiłam sprawdzić sędzine. Najpierw komentarze mnie zaskoczyły i byłam pewna, że to jednak nie będzie nasz debiut, ale jak patrze na te z 2012, to szok! On się na prawdę zmienił? Myślicie, że mam zaryzykować i debiutować. Chociaż jak mi ma zepsuć samopoczucie na samym starcie to dziękuje. Co myślicie??

Edited by kaja-gabi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja-gabi']A ja co mam zrobić?

Chciałam zadebiutować na tegorocznym CACiBie we Wrocławiu w klasie baby z moją Oziczką, ale tak na wszelki wypadek postanowiłam sprawdzić sędzine. Najpierw komentarze mnie zaskoczyły i byłam pewna, że to jednak nie będzie nasz debiut, ale jak patrze na te z 2012, to szok! On się na prawdę zmienił? Myślicie, że mam zaryzykować i debiutować. Chociaż jak mi ma zepsuć samopoczucie na samym starcie to dziękuje. Co myślicie?[/QUOTE]
Zgłoś małą, zgłoś ;) To jest klasa baby, sędzia nie będzie patrzył na ilość furta młodej i tym podobne rzeczy, a zawsze jakieś doświadczenie zdobędziecie. Mała zacznie oswajać się z ringiem, a sama na przykładzie mojej Bezy przekonałam się, że w tym wieku to dość ważne :)
A poza tym, my chcemy jak najwcześniej oglądać na ringach Dorciakowe maluchy, wiec w zasadzie nie masz wyjścia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...