Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

Skunks szeleści ogonkiem, nie wydaje dźwięków.
Umrę na zawał przez zabawki z piszczałką - brutalni ze snu wyrwał mnie dziś przeraźliwy pisk- wylądowałam prosto na lateksowej piłce którą sucz przywlokła do wyrka.

kwacze :) nie wem czemu wystawili jako kwiczącą, chodziło mi o obrazki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']w karusku są przeceny zabawek petsages, co o nich myślicie?[/quote]

ja kupuje na animalii, wiekszy wybor. jutro przyjdzie kurier i zdam relacje :)
poza tym kupilam jej takiego koguta cheeky sqeauky, te zabawki sa swietne - nastepnym razem kupie zielonego mopsa :cool3:

[quote]ma ja juz 5 dni i jeszcze nierozwalil [/quote]moja jakos malo rozwala.. tylko z wielka namietnoscia pluszaki (rozpruwa i wydlubuje wnetrze - los z ikei dzielnie przetrzymal 3 tygodnie) i sznurki, na gumowych pilkach widac jedynie slady zebow ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']Skunks szeleści ogonkiem, nie wydaje dźwięków.
Umrę na zawał przez zabawki z piszczałką - brutalni ze snu wyrwał mnie dziś przeraźliwy pisk- wylądowałam prosto na lateksowej piłce którą sucz przywlokła do wyrka.
kwacze :) nie wem czemu wystawili jako kwiczącą, chodziło mi o obrazki.[/quote]

Kaczkę miałam ... to była jedna z tych niewielu zabawek, które moja psica potrafi zniszczyć (i to w bardzo niedługim czasie). ;D
A skunks szeleści ogonkiem i piszczy (ma w środku, na brzuszku piszczałkę, ale cichą, toleruję ją). Mamy skunksa od Gwiazdki i prócz tego, że jest cholernie brudny i obśliniony jest super. Freyka z nim śpi zawsze. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale piszczące są faaajniejsze, a jak super się je gryzie o 5 rano, albo włazi w nie w drodze do toalety ehh
Kaczka niezamordowana, troche się przy szyjce pruje, ale malutko.
Suka śi z kaczuchąi potrafi ją przez sen memłać, albo warczeć:loveu:

Wiecie coś o wytrzymałości petstage'y? Takich plastikowych do napychania

Link to comment
Share on other sites

dostałam dzisiaj zabawki dla młodej, ale na razie dałam jej tylko koguta, którego pokochała miłością wielką - siedzi na łóżku i gryzie, miętosi, tarmosi, warczy i próbuje naciskać tak, żeby piszczał^^ jest świetny, mięciutki i ma cudne kolory :loveu:tylko trochę duży, myślałam nawet że za wielki dla niej, ale daje sobie radę :)

Link to comment
Share on other sites

Mój destruktor zabawkowy niestety pierwsze co zrobił to odgryzł sznurek od tej piłeczki, a taka fajna zabawka była i tak daleko za nią biegał... Przy nastepnej będę chować w domu i zabierać tylko na spacer ;-)
A malutka sznautzi ma pluszowe zabawki od szczenięctwa (już prawie 6 lat) i 'rozszarpuje je straszliwie' jak tylko się podekscytuje, hihihi
A światełko z lasera (u nas to był wskaźnik) przetestowaliśmy na kotach - to dla nich najlepsza zabawka świata ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ja ostatnio kupiłam suce ringo, takie duże, bo wszystkie małe były wypełnione gumą, a moja suka nie lubi nosić ciężkich rzeczy bo nie dość ze niska, to jeszcze musi wtedy paszcze ciągnąć na ziemi :evil_lol::evil_lol:, no i kupiłam takie duże ringo puste w środku, w nadziej że suka zainteresuje sie na zewnątrz czym innym niż błotem :mad:

[B]Ale za to kolor ringa WSPANIAŁY [/B]

efekt:
1.Suka się brzydziła ringiem, biegła po niego ale nie chciała go brać do pyska:shake:
2.Jak już widziała że jestem zła to z łaskawością zabrała to do pyska po czym zaraz wypluła :mad:

a wygląda to tak
etap 1 tzn pełne zainteresowanie :roll:

[IMG]http://images33.fotosik.pl/152/d2a34fd3c2cc5341med.jpg[/IMG]

etap 2
Obrzydzenie :evil_lol:

[IMG]http://images31.fotosik.pl/151/5b7be00c7bd69387med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...