Jump to content
Dogomania

Ma dom Kraków duży bezdomny owczarkowaty od miesięcy w hotelu :(


AgaG

Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majku33krakow']a czemu dziewczyny nie kaza sobie zapłacic za odmuwiona adopcje,przeciez na wode samochod nie jezdzi!!!!![/quote]
majku gdyby kazdy placil za odmowiona adopcje lub za to,ze nie jest dobrym domem a i tak przyjechalo sie zobaczyc dom czy zapoznac dom z psem,to gwarantuje Ci,ze skonczyly by sie problemy finansowe wolontariuszy....
zreszta ja nie wiem czy One zdazyly dojechac,raczej nie bo to bylo jeszcze za Wieliczka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']majku gdyby kazdy placil za odmowiona adopcje lub za to,ze nie jest dobrym domem a i tak przyjechalo sie zobaczyc dom czy zapoznac dom z psem,to gwarantuje Ci,ze skonczyly by sie problemy finansowe wolontariuszy....
zreszta ja nie wiem czy One zdazyly dojechac,raczej nie bo to bylo jeszcze za Wieliczka...[/quote]

ja bym sobie tak nie pozwolił wchodzic na głowe:angryy:

to jest taki brak szacunku dla zwierzaka i dla wolontariusza tez

zwykłe hamstwo

poprostu ludzie godnosci nie maja:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']ja bym sobie tak nie pozwolił wchodzic na głowe:angryy:[/quote]
majku a kto wogole mowi o wchodzeniu na glowe??jedziemy,dom nam sie nie podoba i co??prosze mi oddac za benzyne bo nie dam Wam psa??i juz wszyscy leca oddawac.Jak ktos adoptuje psa to bardzo czesto zwraca ten koszt ale w innym wypadku.Pojezdzij troche i zobaczymy czy kazdy Ci placic bedzie.Zreszta mozesz sprobowac,zawsze brakuje nam tranportow dla psow.Jestes chetny??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']majku a kto wogole mowi o wchodzeniu na glowe??jedziemy,dom nam sie nie podoba i co??prosze mi oddac za benzyne bo nie dam Wam psa??i juz wszyscy leca oddawac.Jak ktos adoptuje psa to bardzo czesto zwraca ten koszt ale w innym wypadku.Pojezdzij troche i zobaczymy czy kazdy Ci placic bedzie.Zreszta mozesz sprobowac,zawsze brakuje nam tranportow dla psow.Jestes chetny??[/quote]


za wszystko sie płaci a widocznie nie ufasz mi skoro nie chcesz oddac psa.

Link to comment
Share on other sites

[B]:loveu:Wigulino ... [/B]

[B]Wigo najsłodszy był po programie ... sprawdzał każdemu praktycznie rączki w poszukiwaniu jakis smakołyków :loveu:[/B]
[SIZE=1]( i wcaaaaale nie chciał sobie za Luckim i Guciem studia oznaczac :roll::evil_lol: )[/SIZE]




majku , pomyśl chwilę - czy jak jedziesz do sklepu, i sie okazuje, ze akurat to co chciałes kupic sie skonczyło , albo sie rozmysliłes bo jednak Ci sie niepodoba, to żądasz od sklepu zwrotu za benzyne ?

a patrzac od drugiej strony, ludzie zazwyczaj przyjeżdzają do hotelu poznac psa , to czy jesli stwierdzą, ze jedndak go nie biora, bo np jest większy niz sie wydawało na zdjęciach - to mamy im zwarcac za benzyne ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika'][B]:loveu:Wigulino ... [/B]

[B]Wigo najsłodszy był po programie ... sprawdzał każdemu praktycznie rączki w poszukiwaniu jakis smakołyków :loveu:[/B]
[SIZE=1]( i wcaaaaale nie chciał sobie za Luckim i Guciem studia oznaczac :roll::evil_lol: )[/SIZE]




majku , pomyśl chwilę - czy jak jedziesz do sklepu, i sie okazuje, ze akurat to co chciałes kupic sie skonczyło , albo sie rozmysliłes bo jednak Ci sie niepodoba, to żądasz od sklepu zwrotu za benzyne ?

a patrzac od drugiej strony, ludzie zazwyczaj przyjeżdzają do hotelu poznac psa , to czy jesli stwierdzą, ze jedndak go nie biora, bo np jest większy niz sie wydawało na zdjęciach - to mamy im zwarcac za benzyne ???[/quote]

bez sensu przyklady podałas

to placcie sobie,przepraszam ze sie wtraciłem:angryy:

Link to comment
Share on other sites

powinnam wziąć Ciapka jutro, bo on nie ma czasu.. to będzie chyba trzeci czy czwarty raz gdy wystąpi w Kundlu.. ale tamte występy były w zeszłym roku.. Wigo musi czekać.

Link to comment
Share on other sites

Wigo pojedzie do Kundla, bo Ciapek będzie miał dom. Wiguś dziś dostał dywanik i owarczał ciocię Agę. No c[I]óż .. [/I]A ciocia obłoży się amutetami jakimiś i pojedzie znów do ""Kundla" z nim.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']aga ja mam super kaganiec na wigo, przyniose ci[/quote]
I nie zapomnij mojego koszyczka :cool3: a ja wezmę rzeczy na bazarek dla Wiga

Link to comment
Share on other sites

Wigo ma dom na Śląsku w małej mieścinie pod jaworznem, ale czy się cieszyć juz można? nie.. to taki pies, że trzeba odczekać, czy czegoś nie zmaluje.. młody pan, który miał kiedyś rotka. Ogrodzenie bardzo wysokie i kojec, . ale jak sie oswoi może latać luzem..
Dziękuję ach21 za transport tak póżną porą.. :lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...