Jump to content
Dogomania

Ma dom Kraków duży bezdomny owczarkowaty od miesięcy w hotelu :(


AgaG

Recommended Posts

No to "super"jesli nie nadaje się nawet na stróża, to ciekawe kto go zechce adoptować..
A wolonatrusze obyci z psami to nie "zwyczajni ludzie", potencjalni własciciele (było ich juz trochę) wszyscy reagowali na Wigo lękiem... a z innymi psami takim problemów nie miałam... wiec jednak zachowanie psa jest tak odbierane...

Agamika niestety ale wobec mnie i Oli K. która w przeciwieństwie do mnie nie boi się go, zareagował nie raz agresywnie..
Nie wiem jak go mam ogłaszać w takim razie i jak do niego zachęcać skoro stróż też będzie z niego zaden podobno. :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AgaG']No to "super"jesli nie nadaje się nawet na stróża, to ciekawe kto go zechce adoptować..
A wolonatrusze obyci z psami to nie "zwyczajni ludzie", potencjalni własciciele (było ich juz trochę) wszyscy reagowali na Wigo lękiem... a z innymi psami takim problemów nie miałam... wiec jednak zachowanie psa jest tak odbierane...

Agamika niestety ale wobec mnie i Oli K. która w przeciwieństwie do mnie nie boi się go, zareagował nie raz agresywnie..
Nie wiem jak go mam ogłaszać w takim razie i jak do niego zachęcać skoro stróż też będzie z niego zaden podobno. :shake:[/quote]


moim zdaniem to napisac trzeba ze pies sie boi i ze strachu jest agresywny ,jesli jest zeczywiscie,ze potrzebuje cierpliwego pana,wyrozumiałego ktory da mu czas uwiezyc w pana ze mu krzywdy nie robi i w siebie potem uwierzyc i tyle.

Link to comment
Share on other sites

No i chyba jedynym wyjściem jest to, żeby ktoś, kto go zechce zabrac, najpierw kilkakrotnie przyjeżdżał do hotelu i zabierał Wigusia na spacery. Wigo musi go dobrze poznać, żeby już się go potem tak nie bał. Wiem, że to jest trudne do wykonania, zwłaszcza, gdyby się trafił chętny nie z Krakowa. Ale chyba nie ma innego wyjścia:shake:

Link to comment
Share on other sites

Poniewaz Vigo niszczy budy. Więc nei ma żadnej. Robi się zimno.
Ustaliłam z p. Tomkiem, że jak spadnie poniżej zera, "oddaje na starcenie" budę po Sabie malamutce - ocieplaną ze styropianem.
Może przy mrozie będzie bardziej oględny w zapędach niszczycielskich. A jak nei ... to trudno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Poniewaz Vigo niszczy budy. Więc nei ma żadnej. Robi się zimno.
Ustaliłam z p. Tomkiem, że jak spadnie poniżej zera, "oddaje na starcenie" budę po Sabie malamutce - ocieplaną ze styropianem.
Może przy mrozie będzie bardziej oględny w zapędach niszczycielskich. A jak nei ... to trudno.[/quote]
Mar. gajko dziękuję.. :loveu:
żal mi psa, martwię się, że tak długo nic się nie udaje..

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]patrycjo, napisz, że człowiek nauczył go co to ból, nauczył go strachu.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]że vigo po poznaniu kogos jest fajnym psem.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ael lęki z przeszłości powodują nieufność do każdej nowej oosoby, że zasługuje na odrobinę cierpliwości po upokorzeniach, razach.[/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko'][COLOR=black][FONT=Verdana]patrycjo, napisz, że człowiek nauczył go co to ból, nauczył go strachu.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]że vigo po poznaniu kogos jest fajnym psem.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ael lęki z przeszłości powodują nieufność do każdej nowej oosoby, że zasługuje na odrobinę cierpliwości po upokorzeniach, razach.[/FONT][/COLOR][/quote]
mar. gajko dzięki.
stwierdzam że do wydawania takich psów to ja się kompletnie nie nadaję.. :p chętnie wróciłabym do mojej "specjalizacji" czyli psie staruszki, tylko, że wciąż psy z nieba spadają bezdomne;) jak tylko uda mi się wydać Widoka z grażu Oli (juz dwa miesiace tam siedzi) to będę do skutku jechac z Wigo do "Kundla".. moze go ktos odpowiedni zauważy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...