Jump to content
Dogomania

Black&White - czarna księżniczka i biały szajbus


gops

Recommended Posts

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:oops::oops: ale się zaczerwieniłam ..[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie przywykłam do takich wyznań o 11:49 :)[/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ja Ciem też koffam :) [/COLOR][/FONT][/B]:calus:[/quote]
Bo jak mi smutno to kcem by mnie ktoś psytullkał...anwet o 11.49....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Izabela124.']Udanych wakacji życzę[/quote]

dzieki narazie wszysko udane :diabloti:

[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]fruń wygodnie i baw się dobrze na wakacjach :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/quote]

dzieki :razz:
[quote name='Selket']MOżesz już wrócić......... ;)[/quote]

juz jestem :eviltong:

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]pffffffff :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

:roll:

[quote name='Selket']No to, żeś mi powiedziała......... :roll:[/quote]

no wlasnie :razz:

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]pfyfnęłam....masz rację....źle zrobiłam...poniosło mi i teraz wiem że zachowałam się jak gówniarz...[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]wybaczysz mi kiedyś? :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]

pewnie wybaczy :razz:
[quote name='Izabela124.']Ciekawe czy ona tam o nas myśli hihi[/quote]

myslalm caly czas o was ;)

[quote name='Selket']Kofam Ciem, wiesz? :calus:[/quote]

a mnie???? :roll:

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:oops::oops: ale się zaczerwieniłam ..[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie przywykłam do takich wyznań o 11:49 :)[/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ja Ciem też koffam :) [/COLOR][/FONT][/B]:calus:[/quote]

a co za roznica jak godzina? :diabloti:

[quote name='Selket']Bo jak mi smutno to kcem by mnie ktoś psytullkał...anwet o 11.49....[/quote]

oc ja cie przytule :calus::buzi:




wrocilam :diabloti:
ale w srode jade znowu na dzialke :razz:
kella u brata nadal niewiem czy ja odzyskam :roll:
baster ma sie dobrze w miare ;)
jutro was poodwiedzam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

wwwwwwwwwwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrróóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóćcccccccccccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiłłłłłłłłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaaśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśs :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selket']wwwwwwwwwwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrróóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóćcccccccccccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiłłłłłłłłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaaśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśs :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]

yhy :evil_lol: :razz:

ide do cioci :roll:
jutro do was zajze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Witamy spowrotem :)[/quote]

hejka :diabloti:
[quote name='Selket']Cześć :multi:
Jesteś czy znów gdzieś wyjechałaś?????????? :razz:[/quote]

jutro jade wracam kolo 30 lipca :roll:

[quote name='Dinka']Hej Gopsiu...;):*
Dawno mnie tu nie bylo...;)
Prosze o wiecej fotek Kelluni ...;)[/quote]

hejka :)
moze kiedys :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinka']Bede czekac grzecznie jak aniolek?[/quote]

to dobsze moze sie doczekasz :diabloti:

tylko ze: kella u brata i niewiem czy po wakacjach tam nie zostanie rodzice narazie postanowili ze zostanie baster a dopiero jak on odejdzie:roll: wezmiemy kelle od brata ktory jej nie odda oczywiscie wiec kupimy drugiego... wet powiedzial ze baster moze odejsc w kazdej chwili ale ja mysle ze pozyje jeszcze z 2 lata napewno ;)
wiec zdjec kelli nie bedzie przynajmniej narazie :roll:
a bastera dam jak wroce pewnie :roll:
w domu niemam neta cos sie mi komp popsul wiec niemialam jak wszyskiego ponadrabiac :razz:

wyjezdzam o 18 :roll:
wracam na poczatku sierpnia...
bede tesknic za wami ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinka']Mam nadzieje, ze Baster pozyje jeszcze dluuuuuuuuugo....;)
Szkoda, ze Kellunia u brata..;(
Bedziemy czekac na foty.. i bedziemy tesknic:******[/quote]

tez mam taka nadzieje :)

[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]cześć wrócona :multi::multi: i wyjechana znów :roll::roll:[/B][/FONT][/COLOR]

[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]:) buziaaaaaaaaaaaaki :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]

hejka 8)

[quote name='Izabela124.']Hejka
NA pewno wszystko bedzie dobrze[/quote]

hej :)


no to teraz wam cos napisze ...nie musicie tego czytac

szlam sobie z kuzynami nad jezioro majac bastera na smyczy i...kolo sklepu widze boksera bez smyczy bez obrozy itd jego wlascicele z 20 metrow za nim ( mieli okolo 11 ,14 i 16 lat) i ten bokser zjezyl sie i chce atakowac bastera ja szybko do kuzynki zeby brala bastera na rece i odwrocila sie plecami (tak zrobila) bokser sie rozejzal zobaczyl ze nasz pies na rekach i zauwazyl takiego ma;lego kundelka ktory byl moze z 5 m obok bniego w cieniu pod taka barierka i go zlapal...
trzymal 3 min pies piszczal niesamowicie niemialam jak mu pomoc...plakalam...wszyscy plakali ehhh po jakis 3 minutach bokser puscil ale pies juz nie zyl wlascieil boksera powiedzila tylko ze to byl tylko glupi kundel wzial psa za skore i poszedl do domu ..
ja oczywiscie nawyzywalam go ...on odciagal psa ale nawet nie wlozyl sily w to zeby pies puscil ...
i chlopak ma szczescie ze to byl pies ze wsi a nie czyjs z miasta bo to by sie tak nieskonczylo ..
moja mama wezwala policje ale dali chlopakowi tylko upomnienie i okazalo sie ze jedengo boksera juz mu zabrali ....
ponoc zagryza sarny i zajace ludzie ze wsi mowia ze atakuje nawet ludzi...
to bylo straszne baster piszczal caly dzien a nastepnego dnia rzucal sie z agresji na labradora mysle ze chcial sie bronic jakos niewiem...
dzieci powskakiwaly na plot...ze strachu...dobrze ze to nie byl baster...wtedy by sie chlopakowi tak nieudalo wymigac ...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:angryy::angryy::angryy: o żesz w mordę....zabiłabym, zaje.... AAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaa!!!!
skąd tacy głupi i nieodpowiedzialni ludzie się biorą :roll::roll:

nie jestem w stanie zrozumieć tego i chyba nigdy nie będę...
gdzie sprawiedliwość...właściciel powinien zostać ukarany za swoją ignorancję :mad::mad:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:angryy::angryy::angryy: o żesz w mordę....zabiłabym, zaje.... AAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaa!!!![/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]skąd tacy głupi i nieodpowiedzialni ludzie się biorą :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie jestem w stanie zrozumieć tego i chyba nigdy nie będę...[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]gdzie sprawiedliwość...właściciel powinien zostać ukarany za swoją ignorancję :mad::mad:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]

ja tez bym to zrobila gdyby nie zdrowy rozsadek :roll:
nigdy nie zapomne tego widoku...tego pisku...
mam teraz lęki ehhh jak widze duzego psa to biore bastera na rece a on sie rzuca jak glupi po tym wydarzeniu... :roll:
i jeszcze brakuje mi kelli....
to juz nie tak samo...nic nie jest tak samo jak bylo..

a baster ma 8 sierpnia fryzjera ..wkoncu odwazylam sie i go zapisalam zobaczymy jak bedzie ;)

Link to comment
Share on other sites

kilka fotek Baka na dzialce..

[IMG]http://images28.fotosik.pl/256/a0b2fd32283b2c8dmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images33.fotosik.pl/335/085a9a4d384144dfmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images23.fotosik.pl/255/c439b898d4d8162fmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images31.fotosik.pl/334/375587ff8b44592cmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images31.fotosik.pl/334/6622b577f6f4ed6fmed.jpg[/IMG]


zdjec kelli juz niemam...
widzialam ja ostatni raz dwa tygodnie temu..
brat mowi ze schudla ma 22 kilo a miala 28 ...mysle ze to ze stresu ze nas niema..

Link to comment
Share on other sites

:roll:[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:roll: szkoda że Kellunia jest u brata....
mam nadzieję że mimo to będziesz wklejać jej foty...
i niech przybiera na wadze kruszyna bo zniknie:-o:-o


a Basterek będzie ślicznie wyglądał po wizycie u fryzjerka :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']:roll:[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:roll: szkoda że Kellunia jest u brata....[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]mam nadzieję że mimo to będziesz wklejać jej foty...[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]i niech przybiera na wadze kruszyna bo zniknie:-o:-o[/COLOR][/FONT][/B]


[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a Basterek będzie ślicznie wyglądał po wizycie u fryzjerka :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

jesli tylko zrobie jej jakies zdjecie oczywiscie wkleje..
niestety brat mieszka daleko ...
moze do niej pojade jutro...
zobacze ehhh

a baster bedzie wygladal jak pudel po fryzjerze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Hejka
Przeczytałam historię o tym bokserze, co za chorzy ludzie:shake::mad::angryy:
Całuski dla Bastrea:loveu:[/quote]

hej :)
Baster dziekuje i mowi ze nawzajem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jak pudel??[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]to mnie teraz zaskoczyłaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

:eviltong:
oj bo teraz to tak nie calkiem jak pudel.. :roll:
kurde juz mam plan kupie mu rozowa obrozke powiem fryzjerce zeby mu zostawila na lapkach pomponiki i bede udawac ze mam suczke :diabloti::evil_lol:

brat mi juz zapowiedzial ze na dwor z nim nie wyjdzie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']:eviltong:
oj bo teraz to tak nie calkiem jak pudel.. :roll:
kurde juz mam plan kupie mu rozowa obrozke powiem fryzjerce zeby mu zostawila na lapkach pomponiki i bede udawac ze mam suczke :diabloti::evil_lol:

brat mi juz zapowiedzial ze na dwor z nim nie wyjdzie :evil_lol:[/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]zostaw mu na wszystkim pomponki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


suki się inaczej obżyna niż samców? ;) :evil_lol::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...