Jump to content
Dogomania

Black&White - czarna księżniczka i biały szajbus


gops

Recommended Posts

[quote name='gops']kultura wymaga odpowidźi na pytanie więc odpisałam .
cieszę się że nic nie masz, ja również nie mam , może byś założył galerie ?[/QUOTE]

w jakim celu ta galerie? jestes ciekawa jak wygląda mój pseudo Dog z odzysku? pytam powaznie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vectra']jak nie wypasa ? a boomer ball ? :evil_lol:[/QUOTE]
a no tak , sorry masz borderka :lol:

[quote name='nick_']WIELBICIELE OLKA? :crazyeye:
To Olek ma wielbicieli? nawet nie wiedzialem.. w takim razie jakis fanpage by sie przydal..[/QUOTE]
a no jest pare takich osób co same siedzą jak mysz pod miotłą a przy Olku zaraz co to nie one , to widać ale cóż .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']
a no jest pare takich osób co same siedzą jak mysz pod miotłą a przy Olku zaraz co to nie one , to widać ale cóż .[/QUOTE]
buahahahah może masz mnie na myśli? albo amber, albo motylkową? :evil_lol:

poza tym chyba nie muszę przypominać kto się do nas na zlocie słowem nie odezwał :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]buahahahah może masz mnie na myśli? albo amber, albo motylkową? :evil_lol:[/QUOTE]
Rozumiem, że zostałam automatycznie zaliczona do grona wielbicieli Aleksa. Sama nie wiem co mam na ten temat sądzić... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']buahahahah może masz mnie na myśli? albo amber, albo motylkową? :evil_lol:

poza tym chyba nie muszę przypominać kto się do nas na zlocie słowem nie odezwał :)[/QUOTE]
no skoro poczułaś się urażona to widocznie jest cos na rzeczy ja nikogo nie wymieniłam :lol:
wiesz ja może bym się odezwała ale nie przepadam za prawie non stop pijanym towarzystwem tymbardziej że miałam problemy z suką . wiesz w druga strone tez to działa, do mnie również nikt nie podszedł więc kazy miał swoje towrzystwo jakoś z tego powodu nie ucerpiałam bo znalazły się osoby nie pijące non stop.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nick_']wow, no patrz nie pomyslalem.. nie chce mi sie prowadzic czegos takiego jak galeria itd. jak chcesz to Ci moge zdj wyslac na maila, nie ma problemu :)

Amber, Tobie rowniez. :diabloti:[/QUOTE]
wyśle pw z mailem ;)

[quote name='Amber']Rozumiem, że zostałam automatycznie zaliczona do grona wielbicieli Aleksa. Sama nie wiem co mam na ten temat sądzić... :evil_lol:[/QUOTE]
e tam TY nie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Rozumiem, że zostałam automatycznie zaliczona do grona wielbicieli Aleksa. Sama nie wiem co mam na ten temat sądzić... :evil_lol:[/QUOTE]
nie no po prostu się zastanowiłam kto się z nami kłóci najczęściej, albo z kim my się kłócimy :evil_lol:


[quote name='gops']no skoro poczułaś się urażona to widocznie jest cos na rzeczy ja nikogo nie wymieniłam :lol:
wiesz ja może bym się odezwała ale nie przepadam za prawie non stop pijanym towarzystwem tymbardziej że miałam problemy z suką . wiesz w druga strone tez to działa, do mnie również nikt nie podszedł więc kazy miał swoje towrzystwo jakoś z tego powodu nie ucerpiałam bo znalazły się osoby nie pijące non stop.[/QUOTE]
no nie wymieniłaś, bo nie ma kogo :grins: pierdoły jakieś opowiadasz a mi się tylko śmiać chce
a ja wielbicielką olka jestem odkąd nie był gejuszkiem, czyli od zawsze :loveu:
no, non stop chodziliśmy pijani, jak zawsze, bo jesteśmy alkoholikami :grins: nie tłumacz się głupio bo to nieprawda :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nick_']wow, no patrz nie pomyslalem.. nie chce mi sie prowadzic czegos takiego jak galeria itd. jak chcesz to Ci moge zdj wyslac na maila, nie ma problemu :)

Amber, Tobie rowniez. :diabloti:[/QUOTE]
E tam, nie po to jest dogo, żeby zdjęcia słać na maila ;) Nie musisz prowadzić galerii systematycznie, nawet możesz raz na pół roku coś wstawić... No i banerek mogę ci zrobić :evil_lol:

gops, spoko, wiem, że nie o mnie ;)

[QUOTE]nie no po prostu się zastanowiłam kto się z nami kłóci najczęściej, albo z kim my się kłócimy [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE]
Z wami też się czasem kłócę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']chociaż TY jedna umiesz :)
właścielka Kleo uważa tak samo jak i każdy kto tego psa poznał oraz przeczytał cokolwiek o rasie, a było trochę tych osób, tak samo twierdzą właściele kelpików niestety tylko po zdjęciach i opisie bo Asia zasięgała opini nie raz. .
nie wiem jak wielkie to by musiałybyć zbiegi okoliczności .[/QUOTE]
Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak wielki musiałby być zbieg okoliczności, żeby okazało się, że Kleo jest Kelpikiem lub płynie w niej krew Kelpika ;)

Jak jedna osoba mówi Ci, że masz ogon to możesz ją wyśmiać, jak kilka innych to potwierdza to wypadałoby się chociaż odwrócić ;)

Kleo jest z ulicy, sama piszesz, że nie znasz jej historii, ale cały czas upierasz się, że na 100% (nie 99,9 tylko 100 :diabloti:) ma w rodzinie WK, dziwne, nie sądzisz? ;)

Z mojej strony EOT, aczkolwiek nie przekonałaś mnie, nadal uważam, że Kleo jest kundelkiem :eviltong: Co wcale nie znaczy, że jest w jakimś sensie gorsza, sama mam kundla, którego najchętniej bym sobie sklonowała :diabloti:

Szkoda, że właścicielka Kleo się nie wypowiedziała, albo osoby, które ją znają i uważają tak samo jak Ty :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']
no nie wymieniłaś, bo nie ma kogo :grins: pierdoły jakieś opowiadasz a mi się tylko śmiać chce
a ja wielbicielką olka jestem odkąd nie był gejuszkiem, czyli od zawsze :loveu:
no, non stop chodziliśmy pijani, jak zawsze, bo jesteśmy alkoholikami :grins: nie tłumacz się głupio bo to nieprawda :)[/QUOTE]
według Ciebie pierdoły, według mnie nie .
skoro nie byliście ciągle pijani czemu nie podeszliście , ja podeszłam z 2 razy ale akurat te 2 razy nie było z kim gadac gdyż piliście . nie przypominam sobie byś chociaż raz do mnie podeszła .

[quote name='Amber']E
gops, spoko, wiem, że nie o mnie ;)

[/QUOTE]
to dobrze :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']
Z mojej strony EOT, aczkolwiek nie przekonałaś mnie, nadal uważam, że Kleo jest kundelkiem :eviltong: Co wcale nie znaczy, że jest w jakimś sensie gorsza, sama mam kundla, którego najchętniej bym sobie sklonowała :diabloti:

Szkoda, że właścicielka Kleo się nie wypowiedziała, albo osoby, które ją znają i uważają tak samo jak Ty :eviltong:[/QUOTE]

mało kto siedzi na dogo teraz , nawet Asia zrezygnowała po paru bezsensownych dyskusjach .
Kleo ma galerie na cattlowym jak masz ochote to zajżyj .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']E tam, nie po to jest dogo, żeby zdjęcia słać na maila ;) Nie musisz prowadzić galerii systematycznie, nawet możesz raz na pół roku coś wstawić... No i banerek mogę ci zrobić :evil_lol:



]
Jezusienku Amber jaka Ty milutka jestes :loveu: dzieki Tobie zastanowie sie nad galeria.. dzieki Tobie? a Moze dla Ciebie :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']według Ciebie pierdoły, według mnie nie .
skoro nie byliście ciągle pijani czemu nie podeszliście , ja podeszłam z 2 razy ale akurat te 2 razy nie było z kim gadac gdyż piliście . nie przypominam sobie byś chociaż raz do mnie podeszła .
[/QUOTE]
kurde, ciekawe skąd miałam kasy tyle żeby całymi dniami pić... szkoda że teraz nie mam :(
a po co miałam podchodzić? proponowaliśmy spacery, proponowaliśmy ogniska, niewiele osób przychodziło, a jak się zebrał parę razy cały zlot to wasza grupka po chwili i tak się zmywała :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']kurde, ciekawe skąd miałam kasy tyle żeby całymi dniami pić... szkoda że teraz nie mam :(
a po co miałam podchodzić? proponowaliśmy spacery, proponowaliśmy ogniska, niewiele osób przychodziło, a jak się zebrał parę razy cały zlot to wasza grupka po chwili i tak się zmywała :grins:[/QUOTE]
to po co ja miałam podchodzić ? :)
byłam na większości spacerów i na większości ognisk nie siedziałam do końca bo nie piłam i nie bawiło mnie przesiadywanie w pijanym towarzystwie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']widzę że dogo przeniesione do reala jest równe urocze co tutejsze :evil_lol:[/QUOTE]
dokładnie, fakt że to było hmm 3 lata temu jak się nie myle ale jednak .
wspomienia mam piękne :lol:
na szczęście było tyle osób że każdy mógł wybrać towarzystwo dla siebie więc nie było problemu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']niestety, w realu w większości boją się odzywać :( a później swoje żale wylewa się na forum :grins: jak widać :diabloti:[/QUOTE]
no jak widać :) na żywo jakoś nie byłaś taka chętna do rozmów

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Jezusienku Amber jaka Ty milutka jestes [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] dzieki Tobie zastanowie sie nad galeria.. dzieki Tobie? a Moze dla Ciebie [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE]
Pierwszy raz słyszę, że jestem miła... Ach, magia internetu :evil_lol:

A na serio to myślałam, że cię wizja banerku made in me odstraszy bardziej :evil_lol: ale widać - swój chłop jesteś, pasujesz na dogo :lol:

No to, idź zakładaj [SIZE=1](Aleks się ucieszy :diabloti:)[/SIZE] :grins:

I btw JAK, no JAK można nie podejść do pijanej Tinki na zlocie :evil_lol: ? Jeszcze rozumiem, tak wprost... Ale choćby się z aparatem zaczaić za wynklem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']

I btw JAK, no JAK można nie podejść do pijanej Tinki na zlocie :evil_lol: ? Jeszcze rozumiem, tak wprost... Ale choćby się z aparatem zaczaić za wynklem :evil_lol:[/QUOTE]
aż tak źle nie było aczkolwiek niektórzy przesadzili :evil_lol: ale nie było tam Tinki wśród nich .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']no jak widać :) na żywo jakoś nie byłaś taka chętna do rozmów[/QUOTE]
z ludźmi których nie lubię normalnie nie gadam, bo nie mam o czym :grins: a forum zapewnia mi niezłą rozrywkę :diabloti:
no i znam trochę więcej ludzi z dogo niż ty, nie mam problemu z nawiązywaniem kontaktów :grins:


amber, żałuj że nie masz fejsika, napatrzyłabys się :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...