Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

[quote name='lalunia'][B][COLOR=seagreen]WIELKIE GRATKI DLA JAGODY I LEOSIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B][/QUOTE]

Patrz i Podziwaj to Kevin :P :P nawet nie wiesz jak ma na imie ojciec twoich dzieci :p Leos to Pokaż Klasę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja niestety nie śledziłam oceniania grzywek bo wtedy były też buldozie. Zdjęć będzie więc grzywkowych na prawdę bardzo niewiele :shake:

No to chociaż podam staweczkę.


[B]PSY[/B]

[U]Klasa młodzieży[/U]

HOSSA-VIJA VERACRUS SALVE
HOSSA-VIJA VOYGER SALVE
[U]
Klasa otwarta[/U]

CEDRIC DWIE TĘCZE
DINAR DWIE TĘCZE
GALVANI PASTORAL
[U]
Klasa championów[/U]

CH.SECRET POKAZ KLASĘ


[B]
SUKI[/B]

[U]Klasa szczeniąt[/U]

K'ICY MOTYLEK BIAŁY
SINGA Z JASTRZĘBIEJ GÓRY
SLAWIA Z JASTRZĘBIEJ GÓRY
[U]
Klasa młodzieży[/U]

CORRIDA WIATR PUSTYNI
HORTENSJA Z OGRODU FAUNY
MADAME BUTTERFLY GALUS
VODKA MARTINI SAKLADIR
SASQUEHANNA (FCI) WRÓŻKA

[U]Klasa pośrednia[/U]

JAGÓDKA Z GANGU ŁYSYCH
JOKKO AMITYCJA

[U]Klasa otwarta[/U]

FINEZJA Z JASTRZĘBIEJ GÓRY
SASQUEHANNA RED WINE ZIKKURAT

[U]Klasa championów[/U]

CH. SECRET RODOWE ZŁOTO



Przepraszam za ewentualne pomyłki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='meta']Patrz i Podziwaj to Kevin :P :P nawet nie wiesz jak ma na imie ojciec twoich dzieci :p Leos to Pokaż Klasę ;)[/quote]


wiem jak sie nazywa :angryy: pouczać mnie nie musisz ! i gratulowac moge komu chcę !!!!!!!
gratuluje leosiowi bo skonczył dzis chpl :mad::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lalunia']wiem jak sie nazywa :angryy: pouczać mnie nie musisz ! i gratulowac moge komu chcę !!!!!!!
gratuluje leosiowi bo skonczył dzis chpl :mad::diabloti:[/QUOTE]

a wlasnie widze ze musze :evil_lol:
Maga pisze ze kevin aty gratulujesz leosiowi :cool3: sory ale nie znalam stawki :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim już gratulowałam ale pogratuluję jeszcze raz :

[COLOR=Red][SIZE=6]AGA, SUUUPER WAM POSZŁO Z JAGĄ :multi::multi::multi: I O ILE SIĘ NIE MYLĘ TO MIAŁYŚCIE VI MIEJSCE NA BOG !!!!!! GRATULACJE :laola::laola:

[SIZE=4][COLOR=Blue]Wielkie gratulacje również dla p.Danusi z Sisi, za Zw.Mł. i NJwR :loveu::loveu:
Dla Ani od Verasa (VERACRUS SALVE) za upragnionego Zw.Mł. :loveu::loveu:
Dla Neli z K'Icy za lokatę 1 i WO (NSzwR nie było przyznawane):loveu::loveu:
Dla Oli (Solange) z Dinarkiem za upragnione CWC :loveu::loveu:

Chyba już wszystkich wymieniłam, a jak kogoś pominęłam to przepraszam i też gratuluję :loveu::loveu:

[COLOR=Black][SIZE=2]Teraz pewnie świętowanie, a jest co świętować :knajpa::drink1::popcorn::cunao::drinking:

Ehhh... już tęsknię za wystawami, a raczej nie za samymi wystawami, a za WYSTAWIANIEM :placz: Z Jokko pewnie dopiero się w Lesznie pojawię :placz:

[B]Ress[/B] a ty byłaś w Kielcach ??!! :crazyeye: Kurcze , i nie zauważyłam ciebie :-o
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie gratulacje.
Dziękuję za wspaniałe towarzystwo Państwu Grabowskim, Ajckiej, Łukaszowi,spóźnionemu Danielowi a także Ani Domosławskiej i Marcinowi od których sporo się dziś nauczyłam.

Rozetki Viris przepiękne, niestety nie mam chwilowo aparatu, ale napewno do jutra coś wymyślę żeby pokazać te cuda,

Viris wspaniała niespodzianka i naprawdę bardzo przyjemna.

Moja Jaga BOB WOW! Absolutnie rewelacyjna sprawa!!!

Laluniu dziękuję, że namówiłaś mnie, żeby pojechała.

Link to comment
Share on other sites

A ja dziś zobaczyłam przeurocze stworzenie - 4,5 miesięcznego nagiego grzywka. Bardzo proporcjonalny,ładna głowa,klateczka jak marzenie, prosty grzbiet, dobre kątowanie tyłu i to coś. Chłopiec jest po Rosa Rosinii i Amarylisie Brzdąc i nie mogę się doczekać ż wejdzie w szczeniaki...

Bardzo natomiast żałuję, że nie ukradłam Małej Secretówny. Skradła mi serce. Prawdziwie biała i naga....moje marzenie a do tego pięknie zbudowana....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...