Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=Red][B][SIZE=4]Maga GRATULACJE!!!!!!! TOFFIK THE BEŚCIAK i tyle!:cool3: Trzymałam z psami kciuki, przydało się:razz:;)
[/SIZE][/B][SIZE=4]
[/SIZE][SIZE=4][COLOR=Black][SIZE=2]A kto zgarnął NJwR? Mam nadzieje że ponownie Toffik:loveu:
Gratki Madzia :) A nie mówiłam :eviltong::multi:
Pozdrawiam
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Red][B][SIZE=4]Maga GRATULACJE!!!!!!! TOFFIK THE BEŚCIAK i tyle!:cool3: Trzymałam z psami kciuki, przydało się:razz:;)
[/SIZE][/B][SIZE=4]
[/SIZE][SIZE=4][COLOR=Black][SIZE=2]A kto zgarnął NJwR? Mam nadzieje że ponownie Toffik:loveu:
Gratki Madzia :) A nie mówiłam :eviltong::multi:
Pozdrawiam
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/quote]


si si si

Toffi ma best juniora

Link to comment
Share on other sites

:multi: :multi: REWELACJA:multi: :multi:
gratulacje:) maga i wszyscy wystawiający:)
a ja neistety mam chorego małżonka i nici z mojego wyjazdu towarzyskiego niestety ,szkoda no ale trudno sie mówi :)
za tydzien sobie odbiję :lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][SIZE=7][FONT=Comic Sans MS]Toffi II miejsce na BIS JUNIOR :multi::multi::multi:
[COLOR=RoyalBlue][SIZE=5]Madz GRATULACJE :loveu::loveu::loveu::loveu:

[FONT=Arial Black][SIZE=1][COLOR=Navy]moje moje moje moje ..... :diabloti::evil_lol::diabloti::eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/SIZE][/COLOR]
[/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Quando[/B] II lok i ocena doskonała( szkoda, bo uwazam, że ten pies jest naprawdę piekny, ale wybór miedzy Wirażem Germanika i Quando Sub Divo jest naprawdę trudny i jeden z nich musiał byc drugi).

[B]Bułeczka [/B]I lok i ocena doskonała:multi:


[COLOR=red][SIZE=4][B]Rysiu gratuluje udanego debiutu moich ulubieńców[/B].[/SIZE] :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR]

[B][SIZE=4][COLOR=red]Germanika serdeczne gratulacje dla Wiraża[/COLOR][/SIZE] [/B]
[B]([/B]niestety nie znam innych wyników psów z przydomkiem Germanika, więc czekam z gratulacjami na oficjalna informacje)

Link to comment
Share on other sites

OGROMNIE SIE CIESZE Z WASZYCH ZWYCIESTW MIZIAWKI DLA BULECZKI I TOFFIKA ORAZ NABABA I WIRAZA:klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :laola: :laola: czekam na reszte wynikow:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...