Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

[quote name='miniaga']Dziękuję i również pozdrawiam. Muszę powiedziec, że jestem nie tylko sympatyczna, mądra, młoda i wykształcona, ale również... SKROMNA:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

tylko nie popadnij w samozachwyt :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='miniaga']A wracając do tematów poważnych....
W sobotę nasza pierwsza wystawa.... Ciekawa jestem jak Tasmina zniesie tak daleka podróż. Cieszę się, że zaczyna własnie w Krakowie - miescie z którego się wywodzi.[/quote]
No to przygotuj się:lol:
Ja debiutowałem w Szczecinie. Podróż jest dla Mikiego wyczerpująca- dwa razy mi zwymiotował.. :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']A o co dokladnie poszlo???Przeczytalam tylko ,ze ktos kogos ciagnal,ze ktos tupal i krzyczal w Szczecinie,ktos kogos wieszal......niestety jakos wszystko napisane w woalu tajemnicy i nic nie rozumiem ;) .[/quote]
W takiej sytuacji pozostaje tylko cieszyć się:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='onka']bardzo fajnie Wam poszło :)[/quote]
Coś czuje, ze zaczynam lubic Onke :loveu:
laj laj laj ale niestety nie jestem z siebie zadowolony..
nawet sędzia to podkreślił, ze musze ćwiczyć..
ale w końcu to dopiero początki mojej kariery :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli dobrze wszystko zrozumiałam:

Anna 1 usuneła zdięcie na którym pies z jej hodowli wisiał na ringówce. Agama stwierdziła, że dosyć to brutalne, bo ona stosuje inne metody. Zostala uznana za nienormalną i za zazdrosnice. Góral jak zwykle na wystawie stosował słynne juz zagrywki z tupaniem, syczeniem itp. Gosia i Kropki przekonywała wszystkich, ze sa zadrosni o "klase" psów Germaniki i że my Biedaki nigdy takiego sukcesu nie osiegniemy.
Ja w standardzie robię zadyme. Angel dogaduje Sendze i śmietance - inni Angelowi.

No przeciez mówię ze nic szczególnego:shake:

Wystarcczjaco nie zawoalowane Ress?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='macsow1']No to przygotuj się:lol:
Ja debiutowałem w Szczecinie. Podróż jest dla Mikiego wyczerpująca- dwa razy mi zwymiotował.. :placz:[/quote]

Tasia też ma chorobę lokomocyjną, ale to już mamy opanowane. Jeżeli Tasia zrobi wszystko to co przetrenowałyśmy, po takim stresie jak podróż.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='onka']ja tez tak mogę o sobie powiedzieć jesli chodzi o wystawy;) choć byłam na wielu;)
mimo to Teodor urządza mi rodeo na ringu co sędzia zaznaczył w karcie oceny:evil_lol:[/quote]
nie bedziemy sie licytowac który pies chodził lepiej a który nie.. wiem tylko, ze stać mnie na więcej.
ps. Miki na dzisiejszym spacerze zmienil barwę.. tak to jest jak się mieszka na wsi.. wybiegł biały, wrócił brązowy.. a nie chcecie wiedziec co to było:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Patrzcie, ile jedno zdjęcie w ruchu może wywołać wstrząsów. Ja tu się podniecam jakością fotografii przy tak marnym świetle i gigant tempie a oni zamiast podziwiać kłócą się jak stado burków :mad: Już wam więcej fotorelacji nie zrobię :eviltong:
Mascow, uczysz psa dziwnych nawyków:diabloti: u mnie tak nie robił :evil_lol:;) Co wy tam z Magdą wyprawiacie, psujecie zamiast polepszać :cool3::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']wiec nie rozumiem znow gdzie ty tu wypatrujesz problem , bo [B]to nie jest charciane forum na ktorym sie banuje osobe ktora nic nie zrobila[/B] po jednym poscie (mam swiadka) i do tego kasuje sie posty !! tu twoje sliskie raczuchny nie dosiegna jeszcze dlugo mam nadzieje !![/quote]
hahahahhahahaha
NO WLASNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kurcze wczoraj bylo tak ciekawie a mnie nie bylo!!!!buuuuuuu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...