Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

To mam tylko jedno pytanko jeszcze ,takie natury technicznej.....:roll:
Skoro na ringu wyniknął taki problem to dlaczego pierwszy w kolejnosci handler nie pozwolil sie wyprzedzic????
Przeciez to bardzo czesto stosowana technika.Czesem tak jest ,ze pies sie lepiej wystawia idac jako drugi a to chyba o to chodzi ,zeby pies sie pokazal lepiej.Kolejnosc biegu nie decyduje o lokacie????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AngelOfDeath']
nikt mi niczego na gg nie podpowiada ale wiem ze u ciebie linia telefoniczna jest juz czerwona i sie zaraz spali !!:razz: :p
[/quote]
a skad to wiesz ??????? niech zgadnę ????????? hmmm, czyżby jakiś donosiciel i szpieg Ci doniósł ????????? lawirant i intrygant ?????? kto to moze być ????????????? :crazyeye:
[B][COLOR=darkred]Angel, NADAL CZEAKAMY NA OBIECANE OBJAŚNIENIE !!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Małgorzataj']
Cytat:
Napisał(a) [B]wanio[/B]
[I]Marha Heine ( słyszałem ze pieknie posedziowala basenji wczoraj w szczecinie :lol: ) [/I]

:modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: [SIZE=3][COLOR=indigo]WANIO- Ty to jednak specjalista jesteś :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: [/COLOR][/SIZE]
__________________
[COLOR=black]Małgorzata & Arti & Bobban




gdzie napisalem ze jestem specjalista??????
napisalem wyraznie _ [B]SŁYSZAŁEM [/B]!!!!
czy jestes taka ciemna ze nie rozumiesz tego slowa????

nie znam sie na basenji ale w tym akurat wypadku nie trzeba byc specjalista zeby widziec ze pies niebaardzo jest poprawny.
ciekawi mnie jedna rzecz bo tu starym zwyczajem jak sedzia posedziuje nie tak jakby sie komus podobalo to huzia na juzia odrazu.
ogladalem wiekszosc sedziowania basenji i przy porownaniu o rase zaden z psow nie szedl. byly skoki,piruaty, poleczka lub oberek( az dziw bierze ze sedzina i tak okazala maksimum cierpliwosci ) i ciekawi mnie dlaczego ten piesek skoro tak profesjonalnie i cudownie wystawiony nie wyszedl nawet z klasy ?????:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
a tak kolor !!!!! zapomnialem !!! a swistak siedzi i .....:lol::lol::lol::lol:



Aniu nie ma co dyskutowac . ja powiem jedynie tyle bo ktos tu o autorytetach pod reka pisal. jak w taki sposob sedzia buduje sobie autorytet to ja zycze powodzenia.
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ano goraco- ja lece cwiczyc moja prezentacje a jak ktos ma jeszzce jakies pytrania to chetnie wyjasnie ale dzis juz naprawde nie mam sily:evil_lol: zdecydowanie za goroca- chociaz w sali rady wydzialu nie jest zle- stare mury chlodne:)

Link to comment
Share on other sites

Anno

Powiem krótko rzucasz oskarzenie i nie mówisz o kogo chodzi. Ja pomyslałam o Góralu, ale według ciebie to nie on, wiec już przez ciebie czyjeś dobre imie ucierpiało. Generalnie dla mnie jesteś macicielka. Nie napiszesz o kogo chodzi, bo tak zawsze możesz się wycofac, Gdzie tu odwaga?
\

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']a skad to wiesz ??????? niech zgadnę ????????? hmmm, czyżby jakiś donosiciel i szpieg Ci doniósł ????????? lawirant i intrygant ?????? kto to moze być ????????????? :crazyeye:
[B][COLOR=darkred]Angel, NADAL CZEAKAMY NA OBIECANE OBJAŚNIENIE !!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B][/quote]

ja juz napisalem Agnieszce co mialem do napisania a z jej blyskotliwoscia napewno sie juz domyslila :multi: :multi: :multi:

i ja niczego nie obiecywalem !!!!!!!!!!!!!

a z toba nie chce mi sie juz dyskutowac , znudzilas mi sie na dzisiaj!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']ja juz napisalem Agnieszce co mialem do napisania a z jej blyskotliwoscia napewno sie juz domyslila :multi: :multi: :multi:

i ja niczego nie obiecywalem !!!!!!!!!!!!!

a z toba nie chce mi sie juz dyskutowac , znudzilas mi sie na dzisiaj!![/quote]
o rany !!!!!!!!!!!!! załamałam sie teraz :-( :lol: jak dłuuugo bedę musiała czekać na twą łaskę abyś ze mna podyskutował jeszce ????????????
czy juz nikt nie podpowiada ???????????? opuścili Cię na polu walki ???? Twoi przyjaciele???????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1']przeczytaj wreszcie dokladnie moje posty!!![/quote]
ania1 75% Polaczkow NIE rozumie tego co czyta!!!
[B]NIE WYMAGAJ OD NICH ZBYT WIELE MOZE CO?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']o rany !!!!!!!!!!!!! załamałam sie teraz :-( :lol: jak dłuuugo bedę musiała czekać na twą łaskę abyś ze mna podyskutował jeszce ????????????
czy juz nikt nie podpowiada ???????????? opuścili Cię na polu walki ???? Twoi przyjaciele???????????[/quote]

ile razy mam ci pisac(no chyba ze nie rozumiesz czytanego tekstu) ze nikt mi niczego nie podpowiadal , to ze ty mierzysz wszystkich swoja miara to nie moja wina :-( to ze tobie podpowiadaja bo samej ci brakuje slow !! moj ty przecineczku kochany :diabloti:

a co do przyjaciol to sie nie wypowiadaj ok?? zebys sie nie zdziwila i kiedys sama nie upadla :diabloti: :p :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']
a co do przyjaciol to sie nie wypowiadaj ok?? zebys sie nie zdziwila i kiedys sama nie upadla :diabloti: :p :eviltong:[/quote]
nawet sie tego nie obawiam !!!!!!!!!!
ale ty nie wiesz nawet jak to jest mieć PRZYJACIÓŁ i prawdopodobnie nigdy nie doświadczysz tego CUDU wiec nie dziwię się, że nie wiesz co piszesz, biedaku...............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']nawet sie tego nie obawiam !!!!!!!!!!
ale ty nie wiesz nawet jak to jest mieć PRZYJACIÓŁ i prawdopodobnie nigdy nie doświadczysz tego CUDU wiec nie dziwię się, że nie wiesz co piszesz, biedaku...............[/quote]

tylko glupcy sie nie lekaja .....................

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

zal mi cie naprawde ... zalosna jestes :roll:

Link to comment
Share on other sites

to ja jeszcze ad. Szczecina:

kto miał I lok i CWC:[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=#990033] Sasquehanna EKSPOZYCJA[/COLOR][/SIZE][/FONT] czy [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=#990033]Sasquehanna Orla Germanika ??? [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanio']
[COLOR=black]

gdzie napisalem ze jestem specjalista??????
napisalem wyraznie _ [B]SŁYSZAŁEM [/B]!!!!
czy jestes taka ciemna ze nie rozumiesz tego slowa????

[/COLOR][/quote]

[SIZE=3][COLOR=indigo]A ja myślałam,że jednak jesteś specjalistą .Myliłam się?[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gmk'][COLOR=#696969] Ja wygrałam ! [/COLOR]

[COLOR=#696969]Grażyna[/COLOR]
[/quote]

tzn. przepraszam CO wygralas????Zwycieztwo Mlodziezy w psach????jak byl jeden????czy zwyciestwo mlodziezy w sukach???bo OBIE byly z Twojej hodowli?czy moze jeszcze jakas klase gdzie nie mialas konkurencji?
WOW!!!!
no GRATULUJE wynikow w takim razie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gmk'][COLOR=#696969]Będziesz miał dużo lepsze wyniki nawet ze słabym pieskiem lub nie do końca przygotowanym z jakimi widuję Cię czasem na wystawach...[/COLOR][/quote]

a ktory piesek jest wg. Ciebie nie do konca przygotowany????
i na [B]jakiej KONKRETNIE[/B] wystawie??????
Na Europejskiej w Helsinkach?????BEST OF BREED w bialych sznaucerach i druga lokata w klasie w pieprzakach co jest olbrzymim sukcesem, zwlaszcza ze ten z 1wsza wygral rase cala

Link to comment
Share on other sites

no mam katalog dlatego pytam, CO wygralas?chociaz ostatnio sie cieszylas z oceny bardzo dobrej wiec w sumie teraz jak sa oceny doskonale to mnie nie dziwi , ze radosc jest podwojna:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...