Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agama']dziekujemy za foty :lol:
jedno zdjecie mnie zalamalo-jesli tacy ,,HANDLEZY,,-brak slow najlepiej nacisnac na tyl i podciagac do gory duszac psa-dobrze ze suni nic sie nie stalo[/quote]

ja jako wlascicielka Metaxy moge powiedziec ze nic jej zlego sie nie stalo, nie wiem o co ten szum AGAMA; ze swojej strony pragne podziekowac WANIOWi za profesjonalny handling; moje psy sa wlasnie tak przyzwyczajone do wystawiania, i proponuje skoczyc ci nastepnym razem na ring yorkow bo tam wszystkie sa tak wystawiane i jeszcze dodotklowo przestawiane za ogon; a zdjecie zniknelo na nasza prosbe poniewaz takie komentarze sa absolutnie nie na mijescu; to tyle z mojej strony odnosnie tego tematu;
a drarkus to nie wanio;))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath'][FONT=Comic Sans MS][B][FONT=Arial][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Red]

[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Red][SIZE=3][COLOR=Black][FONT=Arial Narrow]szkoda , ze wyszlo jak wyszlo ale juz nic nie poradzimy ;)ciekawe czy fajnie sie tak komus depcze po piętach :diabloti:[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/quote]

deptanie po pietach i syczenie to jest wlasnie niesportowe zachowanie w ringu,ktore podobno tak ta osoba sobie ceni!!!!
oj Pani sedzio, niewypada, niewypada; chyba jeszcze duzo sie trezba nauczyc;a to nie po raz pierwszy:)

Link to comment
Share on other sites

a teraz chcialam serdecznie podziekowac wszystkim za gratulacje i pogratulawac rowniez wszystkim osobom zaslugujacym na gratulacje;
ciesze sie ze synowi mojego Campariego tak ladnie wypadli w szczecinie- goral gatuluje boba i reszty i Pani Kasi res caciba 'a z wooliem:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1']ja jako wlascicielka Metaxy moge powiedziec ze nic jej zlego sie nie stalo, nie wiem o co ten szum AGAMA; ze swojej strony pragne podziekowac WANIOWi za profesjonalny handling; moje psy sa wlasnie tak przyzwyczajone do wystawiania, i proponuje skoczyc ci nastepnym razem na ring yorkow bo tam wszystkie sa tak wystawiane i jeszcze dodotklowo przestawiane za ogon; a zdjecie zniknelo na nasza prosbe poniewaz takie komentarze sa absolutnie nie na mijescu; to tyle z mojej strony odnosnie tego tematu;
a drarkus to nie wanio;))))[/quote]


POTWIERDZAM - yorkaski ustawia się za szyję - czasami nawet niesie się za ringówkę i tyłek na stół - i jest to normalne :razz: jakoś psy się nie duszą ....


SERDECZNIE GRATULACJE DLA ZWYCIęZCóW
w Szczecinie :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Gratluacje dla zwycięzców- a my jeszcze pokazemy klase:evil_lol:. Fajne gdyby kiedyś na wystawie wygrał pies z mniej znanej hodowli- np. Hossa-Vija:) a nie ciągle psy z hodowli, których teraz nie wymienię..:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='macsow1']Gratluacje dla zwycięzców- a my jeszcze pokazemy klase:evil_lol:. Fajne gdyby kiedyś na wystawie wygrał pies z mniej znanej hodowli- np. Hossa-Vija:) a nie ciągle psy z hodowli, których teraz nie wymienię..:eviltong:[/quote]

nie tylko nam sie znudzily i juz opatrzyly , wiec nie pozostajesz jednyny :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']nie tylko nam sie znudzily i juz opatrzyly , wiec nie pozostajesz jednyny :razz:[/quote]
:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ja chyba nie czytam tego co czytam ????????
Angel, jedna rada: jeździj na wystawy tam gdzie tych psów nie ma czyli np. do Mołdawii, Serbii itp i nie bedziesz musiał na nie patrzeć !!!!!!!!! PROSTE NIE? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia i kropki']Oj boli klasa i sukcesy innych :lol: Ale to normalne. Tylko niektórzy mogliby to zachować dla siebie.
Senga ale cóż biedakom skoro nigdy do TAKIEGO poziomu i TAKICH sukcesow nie dojdą ...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)[/quote]
masz racje ja nie bede halasowac nigdy na ringu zeby inny pies przez to ze jest rozpraszany gorzej poszedl i nigdy sie nie bede pchac na osobe ktora idze przede mna , do TAKIEGO pozniomu dojsc nie chce :lol::lol::lol: i dzieki Bogu jest mi do tego daleko !!!!!!:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ja chyba nie czytam tego co czytam ????????
Angel, jedna rada: jeździj na wystawy tam gdzie tych psów nie ma czyli np. do Mołdawii, Serbii itp i nie bedziesz musiał na nie patrzeć !!!!!!!!! PROSTE NIE? :lol: :lol: :lol:[/quote]

a ty nie bedziesz mi mowila gdzie mam na wystawy jezdzic !!

Mołdawia , Serbia co od nich chcesz ??

aha a jesli masz problemy ze wzrokiem to kup sobie okulary

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']dobrze dobrze:shake: inni wlasciciele wpatrzeni w swoje pociechy a tu tylko silowka-ciekawe kiedy tej foty nie bedzie na forum-nie wystarczy zalozyc marynare i nie miec cierpliwosci do wystawianego pieska[/quote]
agama co cie boli ?
a kto ty wogle jestes i skad sie urwałas ?
piszesz ze nie mam cierpliwosci tak?
bardzo ciekawe skad takie informacje posiadasz.widzisz moim zdaniem to przedewszystkim TY nie masz zawiele szarych komorek w glowce :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
tyle w tym temacie bo nie znize sie do twojego poziomu zeby z toba dyskutowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ja chyba nie czytam tego co czytam ????????
Angel, jedna rada: jeździj na wystawy tam gdzie tych psów nie ma czyli np. do Mołdawii, Serbii itp i nie bedziesz musiał na nie patrzeć !!!!!!!!! PROSTE NIE? :lol: :lol: :lol:[/quote]
a ty co masz do tych wystaw? wydaje mi sie ze w zyciu nie bylas na tak pieknie zorganizowanej wystawie jak ta w serbii.takich wystaw w polsce nieuraczysz.
poza tym obsada sedziowska wystawy w serbii czy np. wystaw cacibowych w Kijowie to scisla europejska czołowka- Zvi Kupferberb,Karl Rasinger,L.Pinto Teixeira, Rafael de Santiago , Marha Heine ( słyszałem ze pieknie posedziowala basenji wczoraj w szczecinie :lol: ) W Moldawii naprzyklad sedziowal cristian stefanescu , petru muntean czy Revaz Khomasuridze- wszyscy oni sedziuja na wystawie swiatowej w poznaniu. dodatkowo tacy sedziowie jak Jolanda Nagler-Magal, H.Sanchez Fernandez, A.Thorwar del Solar,M.Urosevic,M.van Brempt.R.Velez Pico.to sa sedziowie wystaw o ktorych mowisz, wybierz sie na ktoras znich do takich arbirtrow , ciekawe jak ci pojdzie .hahahahahaha :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanio']a ty co masz do tych wystaw? wydaje mi sie ze w zyciu nie bylas na tak pieknie zorganizowanej wystawie jak ta w serbii.takich wystaw w polsce nieuraczysz.
poza tym obsada sedziowska wystawy w serbii czy np. wystaw cacibowych w Kijowie to scisla europejska czołowka- Zvi Kupferberb,Karl Rasinger,L.Pinto Teixeira, Rafael de Santiago , Marha Heine ( słyszałem ze pieknie posedziowala basenji wczoraj w szczecinie :lol: ) W Moldawii naprzyklad sedziowal cristian stefanescu , petru muntean czy Revaz Khomasuridze- wszyscy oni sedziuja na wystawie swiatowej w poznaniu. dodatkowo tacy sedziowie jak Jolanda Nagler-Magal, H.Sanchez Fernandez, A.Thorwar del Solar,M.Urosevic,M.van Brempt.R.Velez Pico.to sa sedziowie wystaw o ktorych mowisz, wybierz sie na ktoras znich do takich arbirtrow , ciekawe jak ci pojdzie .hahahahahaha :lol::lol::lol::lol::lol::lol:[/quote]

nasza forumowa kiszonka z burakow pastewnych (wiekszosc wie o co chodzi:p:eviltong::evil_lol::lol:) caly czas wodzi swoim nosem :evil_lol: za wiadomymi osobami :eviltong: i miejmy nadzieje ze nie dotrze w wspomniane miejsca :multi: bo by je zanieczyscila :-( swoja zgorzkniala osobowoscia:shake:

Link to comment
Share on other sites

Agama... nie mam grzywacza, nie jestem powiązana z nikim od grzywaczy, jednak lubię rase i śledze ją... przestań... znalazłaś sobie kolegę Wąskiego czy jak mu tam bo on Cie rozumie, macie stworzonka jednej klasy i żal wam d... ściska że inni wygrywają, ale uwierz że jeśli zaczniesz mysleć, dobrze dobierać zwierzęta do hodowli jak i na zakup to i Tobie sie uda... samym gderaniem i krytykowaniem lepszych do niczego nie dojdziesz... nawet jesli uda Ci sie wygrać raz na jakiś czas w "pierdzichowie"... przemyśl to...

Link to comment
Share on other sites

zlamie sie jeszcze na jeden post krytykujac maje psy ktorych nigdy nie widzialas i nie znasz ich osiagniec to krytyka w strone SASQUAHANNY-dzieki PANI MALGOSI MAM CUDOWNE GRZYWACZE:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: MADRYTA wiele osob pamieta
pieniazki przeznaczam na ratowanie psow w potrzebie -a nie na wspolne
kupno psa

Link to comment
Share on other sites

myślisz, że nie widziałam ??? nie krytykuje i nigdy nie krytykowałam tu ani X ani Y hodowli, swoje zdanie mam jak i wiem ze nie ma hodowli gdzie rodzą sie same gwiazdy, szczególnie jeśli dużo jest miotów w hodowli

to dobrze, ze zbierasz pieniadze na psy w potrzebie, szczytny cel ale co on ma do tematu ??? jeszcze inni wolą wydać te pieniądze na dobrego psa to źle ???? mają zabrać pieska ze schroniska zamiast mieć dobrego psa ? hodowla psa rasowego padła by wtedy a rozmnazacze kundli dalej zerowali by na dobrych sercach... trzeba mieć troche rozsądku i oddzielić pomoc psom w potrzebie i hodowle psa rasowego, ale to nie wyklucza się... tylko, że to wogóle nie ten temat i nie o to chodzi...

chodzi o WASZĄ ZAZDROŚĆ I JAK BOLĄ WAS PEWNE WYGRANE, PSY, ich HODOWCY, WŁAŚCICIELE I HANDLERZY ale dokładnie co Wam zostało tylko pisac w necie i szukać innych, którym sie nie udaje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']to nie wie że za logowanie się pod innym nickiem jest karalne??? :ban: a na takiego kulturalnego wyglądasz wanio :evil_lol: :shake:[/quote]


[quote name='malawaszka']

aha no i przepraszam Donia że myślałam, że to on :p[/quote]

chyba Wania :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...