Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Anna1!Ja jestem czasem nawet za bardzo pogodna :lol: ....Moja mama czesto pyta kiedy dorosne...ale juz chyba zostane taka do poznej starosci.

PaniMyszo!Ania i Psy nie chce wstawic zdjecia ,bo Ciastek ma sliczne ubranko i pewnie wszyscy beda podziwiac ubranko nie modela. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Widzialam ja!!!!!!!!!!!!!!!!!U mnie w Siemianowicach jest jeden gryfonik z papierami,ale wlasciciel jej nie wystawia i nie pamieta nigdy jej rodowodowego imienia.A ja go za kazdym razem ,gdy go spotkam mecze o to ....Teraz jak mnmie widzi to wieje........ :lol:

Anna1!Gratulacje!!!!!!!!!Widze ,ze kolejne alkoholowe dziecko.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę-oto foteczka-niestety głupio zrobiona, bo w trakcie ustawiania i Ciastek wygląda strasznie. Z ringu oczywiście nie dostałam, za to mam solidnie obiecaną poprawę jeśli chodzi o ilość i jakość fotek.


[img]http://img292.imageshack.us/img292/5258/columbusshow0025da.png[/img]

Hi,hi, właśnie się zorientowałam, że wkleiłam za dużą fotkę i zanim zdążyłam wrzucić mniejszą na imaga shock, to już mod mi wstawił tego śmiesznego ludzika:)

[img]http://pageperso.aol.fr/Ewelinea/images/Emoty/m1.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Może uda mi się go zobaczyć w Nowiaku.
Aniu, a jaki one właściwie mają charakter- tak w porównaniu do grzywacza (bo to dla mnie ideał)?Gryfoniki niesamowicie mnie urzekają, ale nie miałam dotychczas okazji rozmawiać z nikim, kto je ma.
Był kiedyś taki film z Nikolsonem, w którym występuje gryfonik i przyznam się,że był fantastyczny, ale może to tylko kwestia kreacji w filmie.

Link to comment
Share on other sites

no one sa takie jak na filmie:) dlatego mam lolite- obejzalam film, przeczytalam wszystkie ogloszenia, zadzwonilam do jedynego i pojechalam po lolke:)24 godz. w pociagu w obie strony:)
to zupelnie cos innego niz grzywacz ale sa slodziuchne;

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim dziękuję za gratulacje,[b]Ania i psy[/b] super że Ciastek robi karierę ,nie zapominaj że babcia mieszka w Gangu Łysych :lol: :lol: :lol: ,zaraz jej powiem jakiego ma udanego wnuka.
Heroinki miałam wczoraj nie wystawiać bo to taka drobinka i nie miałam czasu na trening w chodzeniu na ringówce,ale mnie zaskoczyła i pędziła że nie mogłam za nią nadążyć. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...